Правила установки парника Пролісок?Парник Пролісок – досить популярна конструкція, вживана для запобігання висаджених навесні культур від різких перепадів температур і яскравих сонячних променів. Він досить легко встановлюється самостійно, що якісно відрізнять його від традиційних парників, які встановлюються на металеві, досить важкі дуги. Як встановити парник Пролісок? Пропонуємо вам дізнатися відповідь на це питання зі статті.

Правила установки парника Пролісок?
Установка парника Пролісок

Установка парника Пролісок

Комплектація парника «пролісок» включає в себе наступні елементи:

  • Полотно, виготовлене з екоматеріала, що використовується для накриття дуг.
  • Дуги, зроблені з пластику, що використовуються як каркас для укривного матеріалу, діаметром два сантиметри.
  • Пластикові кілочки для закріплення конструкції в грунті – п’ятнадцять штук, довжиною двадцять сантиметрів.
  • Пластикові кліпси, які використовуються для фіксації укривного матеріалу на дугах – п’ятнадцять штук, з діаметром два сантиметри.
  • Інструкція з порадами по установці парника.

Правила установки парника Пролісок?

Непоганою підмогою в зборі цієї конструкції є те, що матеріал, який використовується для її накриття, відразу поставляється в зібраному вигляді, тобто, він вже натягнутий на дуги. По суті, залишається тільки знайти підходяще місце на ділянці і можна закріплювати на ньому парник Пролісок.

Правила установки парника Пролісок?

Установку конструкції можна умовно розділити на кілька кроків:

Крок 1. Спочатку потрібно дістати парник з упаковки і розправити його, давши вирівнятися складкам. Розгорнути полотно по всій його довжині.

Правила установки парника Пролісок?

крок 2. Потрібно визначити місце, на якому буде встановлено парник Пролісок. Тут важливо звернути увагу на те, де на ділянці знаходяться грядки і як вони орієнтовані, традиційно правильно вважається встановлювати парник (як і грядки), з південного напрямку на північне. В цьому випадку, культури, що ростуть в парнику обігріваються в ранкову прохолоду сонячними променями і ввечері теж отримують м’яке освітлення призахідного сонця.

Правила установки парника Пролісок?крок 3. Після вибору місця, на яке буде встановлюватися парник, потрібно увіткнути кілочки в дуги. Останні потрібно акуратно вставити в грунт, заглиблюючи гостру частина кілочків в землю.

Правила установки парника Пролісок?

крок 4. Тепер потрібно закріпити покривний матеріал на дугах за допомогою спеціальних кліпс, які входять в комплект парника Пролісок. Саме ці кліпси дозволяють відкривати покривний матеріал, завдяки чому забезпечується доступ повітря внут цієї конструкції.

Правила установки парника Пролісок?

крок 5. В останню чергу потрібно зав’язати краю парника.

Правила установки парника Пролісок?

Для того щоб встановлений на ділянці парник Пролісок міцно стояв на грунті, слід звернути увагу на ряд кілька порад. Напрмер, для зміцнення торцевих сторін, на них слід зав’язувати вузлики. Після чого їх натягують під кутом і фіксують за допомогою будь-якої палиці. Також одну сторону парника варто залишити недоторканою, через неї буде здійснюватися полив культур і провітрювання парника. А інший бік парника потрібно притиснути до землі важким предметом або просто великим каменем. Має сенс поставити всередину парника Пролісок кілька п’яти літрових пляшок з водою, не закриваючи на них кришки. Ці ємності будуть протягом дня набирати в себе тепло, а в нічний час поступово віддавати його навколишньому простору, тим самим зберігаючи потрібну температуру всередині парника.

Правила установки парника Пролісок?

Отже, тепер ви знаєте, як встановити парник Пролісок на своєму дачній ділянці. Насамкінець зазначимо, що це досить міцна конструкція, яка легко встановлюється самостійно, досить функціональна і зручна у використанні. Основною його перевагою є можливість провітрювання за допомогою підняття частини укривного матеріалу. До того ж, матеріал, який застосовується для накриття цього виду парника, пропускає тепло сонячних променів, але, при цьому, не допускає опіків. Цей факт особливо важливий у весняний час, коли рослини мають дуже ніжну листя, а сонячні промені вже дуже гарячі.

Дивіться також відео:

Установка парника ПролісокЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *