Приліжкові лампи для спальніПриліжкові лампи для спальні

Істотну роль в дизайні інтер’єру грають аксесуари і освітлення. Якщо ви хотіли б внести незначні зміни в існуючий інтер’єр спальні, щоб вона набула більш сучасний характер або навпаки класичний, можна придбати стильну прикроватную ламу?

Якщо ви зупинилися саме на цьому способі перетворення інтер’єру, і вам потрібно нові приліжкові лампи для спальні купити, варто розібратися в тому, як правильно їх підібрати до стилю інтер’єру і на що звертати увагу при покупці. Давайте розглянемо деякі популярні варіанти цього виду освітлювальних приладів.

Приліжкові лампи для спальні в класичному стилі

Любителі дизайну інтер’єру в класичному стилі напевно захочуть облаштувати свою спальню відповідним чином. Яке ж вибрати правильне освітлення до такого інтер’єру? Стильні світильники прекрасно доповнять спальню в класичному стилі.

Класичні приліжкові лампи з абажуром для спальні

Найбільш традиційні версії нічника це, безумовно, приліжкові настільні лампи для спальні з абажуром. Але класичний вигляд не означає, що такий освітлювальний прилад повинен бути нудним! Завдяки безлічі матеріалів, візерунків і кольорів можна знайти модель, яка буде як класичної, так і оригінальною.

Перш за все, варто звернути увагу на підставу освітлювального приладу. Скляне або керамічне підставу буде чудово поєднуватися з ажурним або звичайним тканинним абажуром. 

Класична лампа на тумбочку біля ліжка в спальню з керамічним підставою – фото

Класична лампа на тумбочку біля ліжка

Цікава пропозиція – моделі на масивної різьблений основі. Вони будуть мати гарний вигляд у спальні з масивними дерев’яними ліжком і тумбочками, оформленими в класичному стилі.

Дерев’яні лампи на тумби для спальні з різьбленою ніжкою – фото

Дерев'яні лампи на тумби

Також можна грати з формою абажура – він може бути у вигляді циліндра і виглядати сучасно, або у формі конуса, надаючи кімнаті шик в стилі ретро. У спальню в класичному стилі підійдуть моделі з невеликим абажуром на срібній нозі.

Класичні приліжкові лампи

Приліжкові бра в класичному стилі

Якщо ви віддаєте перевагу лампи, що висять на стіні, виберіть класичні настінні бра. Це можуть бути моделі, що складаються з металевого підстави (в кольорі срібла або золота) з невеликим абажуром, що закриває лампу. Прихильники мінімалізму можуть вибрати модель освітлювального приладу в дуже простій формі півсфери або циліндра.

Приліжкові бра в класичному стилі

Якщо ви віддаєте перевагу моделі складної форми, можна розглянути скло з квітковим мотивом, наприклад з абажуром, як відкритий квітка і підставою у вигляді елегантно вигнутого стебла.

Приліжкові бра в класичному стилі

Серед бра з посиланням на клімат ретро можна вибрати моделі з абажуром з тканини. Крім того, гарною ідеєю для класичної спальні буде настінний світильник у вигляді свічника. 

Приліжкові бра в класичному стилі

Прікроватний світильник офісного типу

Якщо класичний стиль для вас ідеальний тільки з добавкою оптимальної дози сучасності, варто розглянути так звані лампи офісного або кабінетного типу. Традиційно цей тип світильників має довгу ручку, при цьому їх можна пересувати і адаптувати до потреб. Хоча спочатку ця модель була розроблена для офісів і бібліотек, тепер з її допомогою можна прикрасити класичну спальню або вітальню. Можна вибрати модель на ніжці в кольорі старого золота або патини або з абажуром з матового скла.

приліжкові лампи для спальні

Стильні приліжкові лампи для спальні в сучасній формі

Для сучасної спальні є багато цікавих варіантів, що дозволяють естетично і функціонально організувати освітлення прикроватной зони. Це можуть бути:

  • підвісні світильники;
  • торшери;
  • настінні бра.

Сучасний приліжковий підвісний світильник

Переглядаючи журнали по дизайну інтер’єру або веб-сайти, присвячені цій темі, можна помітити, що дуже модними в спальні стали підвісні світильники. Такий світильник монтується значно нижче, ніж традиційні люстри, він м’яко висвітлює простір ліжка і тумбочки. Симетрично розташовані праворуч і ліворуч від ліжка, підвісні світильники створюють дуже затишне освітлення.

Підвісні приліжкові лампи для спальні – фото

Підвісні приліжкові лампи для спальні - фото

Підвісні приліжкові лампи для спальні - фото

Серед моделей ви знайдете традиційні лампи з торшерами, наприклад, у вигляді усічених конусів і півкуль.

Підвісні приліжкові лампи для спальні - фото

Підвісні приліжкові лампи для спальні - фото

Якщо ви хочете додати вашій спальні надзвичайно сучасний зовнішній вигляд, можна купити лампу у формі кулі, бажано з хромованого металу.

Підвісні приліжкові лампи для спальні - фотоВ якості альтернативи, є моделі з лампочкою в так званому ажурному абажурі, що нагадує клітку або лампи Едісона на кольорових проводах.

лампи Едісона

Схожу конструкцію мають плафони, які складаються з накладених один на одного кіл, квадратів, або спіралі. Такі моделі, на додаток до функції освітлення є також прикрасою, яке завдяки своїй абстрактної природі, нагадує твори сучасного мистецтва.

Торшер

Не варто списувати з рахунків і торшери, навіть традиційний торшер може мати дуже сучасний вигляд. Замість старого стилю – лампи з абажуром, можна вибрати сучасний вигнутий торшер.

Сучасні підлогові лампи торшери – фото

Сучасні підлогові лампи торшери - фото

Сучасні підлогові лампи торшери - фото

Дуже модні зараз 3D лампи або тривимірні, як скульптури. Є можливість вибрати модель у вигляді кулі, куба і циліндра. Якщо ви віддаєте перевагу освітлювальний прилад, який може легко переміщатися, краще вибрати торшер. Особливо зручною буде гнучка модель, яка може вільно згинатися і буде відмінно працювати як для читання, так і висвітлюючи, наприклад, трюмо.

http://rem-stroitelstvo.ru/torsher-izognutyj-napolnyj

Якщо в глибині душі ви дотримуєтеся традиційних поглядів на лампи, можна вибрати модель в оновленому варіанті на сучасний лад. Серед класичних моделей з абажуром, можна знайти варіанти з вражаючими підставами або з ажурним, металевим каркасом.

Приліжкова лампа на стіні

Якщо вам не подобається підвісна лампа в спальні, а для торшера треба занадто багато місця, можна вибрати настінний світильник, тобто бра, який можна повісити на стіну. В даний час на ринку можна знайти безліч світильників такого типу, які органічно вписуються в дизайн сучасних будинків. Вони можуть мати абажур з кольорового скла або інших матеріалів, наприклад, хромованого металу і скла.

Приліжкова лампа на стіні

Таке бра буде дуже стильним. Для прихильників максимальної простоти в оформленні інтер’єру можливо здадуться цікавими бра у вигляді лампочки.

Приліжкова лампа на стіні

Дуже красиво і сучасно виглядають гіпсові світильники, які можна зробити в одному стилі зі стіною за ліжком.

гіпсові світильники

Приліжкові лампи в стилі лофт

Якщо ви хочете ввести промислові елементи в вашу спальню, варто зробити вибір на користь нічника в стилі лофт. Така метаморфоза простору не обійдеться дуже дорого. Існує кілька цікавих пропозицій світильників біля ліжка в стилі лофт, це можуть бути:

  • лампочка Едісона;
  • рефлектори;
  • бра промислового дизайну;
  • торшери на штативі;
  • різні освітлювальні прилади простої форми з металевим абажуром.

Рефлектори в стилі лофт

Промисловий і лофтового характер спальні додасть освітлювальний прилад у вигляді рефлектора-відбивача. Невеликі освітлювальні прилади такого роду можуть бути прикріплені над ліжком або до спинки ліжка. Важливо повісити їх на оптимальній висоті і на відповідній відстані від подушки. Таким чином, можна вільно читати в ліжку, не вдаряючись об них головою, встаючи з ліжка.

Рефлектори в стилі лофт

Дуже зручне рішення – модель на кронштейні, завдяки якому можна швидко і легко відрегулювати освітлення під свої потреби, переміщаючи його в потрібне місце.

Рефлектори в стилі лофт

Рефлектори в стилі лофт

Любителів сирого стилю лофт зможуть порадувати найпростіші освітлювальні прилади з чорним відтінком і сріблом на пружинної ніжці. Незалежно від того, яку модель прожектора вибрати, спальня придбає атмосферу театральної сцени, фотостудії або знімального майданчика.

Приліжкова настільна лампа лофт в формі лампочки

Ще одна ідея для лампи в лофт-стилі – це дизайнерські лампочки. Це дуже модна тенденція в дизайні, яка надає інтер’єру небагато індустріальний характер. Ви можете вибрати модель в нейтральній версії, тобто з срібним підставою і прозорим абажуром або кольоровий варіант.

Приліжкова настільна лампа лофт в формі лампочки

Освітлювальні прилади цього типу мають зазвичай сенсорний механізм включення-виключення, це означає, що вам потрібно всього лише доторкнутися до їх базі, щоб включити або вимкнути світло.

Однак якщо ви віддаєте перевагу більш шикарний стиль лофт, то можна вибрати гірлянду з люмінесцентними лампами, які можуть висіти над ліжком або обплітають її узголів’я. При цьому можна вибрати колір лампочки – класичний білий (буде світити холодним світлом) або різнокольорові варіанти. Колір має важливе значення, тому що він додасть кімнаті специфічний характер: білий зробить її схожою на гримерку кінозірки, а різнокольорові відтінки створять асоціації з атракціонами.

лампа лофт

Якщо дизайн кімнати ближче до стилю вінтаж, то можна вибрати освітлювальний прилад оригінальної форми, що нагадує, наприклад, модель, яка імітує керосинку. Любителі модернізму можуть вибрати конструкцію на подвійний нозі або на штативі.

лампа лофтЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *