Раковина, вбудована в стільницю у ваннійРаковина, вбудована в стільницю у ванній

За способом монтажу раковини розрізняються на: встановлені на постаменті, настільні – встановлені на стільниці, вбудовані в стільницю.

Висячі кріпляться до стіни за допомогою болтів, вони особливо підходять для невеликих ванних кімнат, де простір обмежений. Найбільш практичними і надійними є моделі, розміщені на стільниці або вбудовані в меблі. Завдяки такій конструкції, ми отримаємо додатковий простір, необхідне для зберігання туалетного приладдя і багато місця під раковиною. Залежно від ваших потреб, ви можете купити шафу з вбудованою раковиною, які будуть створювати естетично єдине ціле або використовувати для цієї мети старий, забутий предмет меблів і вбудувати в нього новий умивальник. Пам’ятайте, що важкий умивальник повинен мати міцну основу.

Раковина, вбудована в стільницю у ванній

Вбудовані умивальники встановлюють на верхній частині шафки або тумби для ванної. Перевага таких моделей у великому просторі навколо раковини і під нею. Точність збірки в цьому випадку дуже важлива, умивальник повинен точно відповідати стільниці. На жаль, навіть найменші недоліки викликають проблеми у використанні, тому краще купувати такі комплекти в зборі, ніж намагатися їх змонтувати самостійно.

Вбудовані в стільницю раковини мають різний дизайн. Вони майже повністю приховані всередині шафи ванної кімнати. Хоча нижня частина умивальника при цьому займає багато місця в шафі, багато людей вибирають саме це рішення. Причина в тому, що разом з раковиною можна вдало приховати іншу частину арматури, що впливає на естетику ванної кімнати.

Раковина, вбудована в стільницю у ванній

Так як в більшості випадків така раковина, вбудована в стільницю, прихована під стільницею, немає ніякого способу і можливості використовувати її різні форми для декорації. Проте цей варіант креативні дизайнери цікаво обіграють, створюючи оригінальні і функціональні умивальники.

В даний час досить часто у продажу з’являються нові моделі різних розмірів, з різних матеріалів, цікавих форм і кольорів.

Раковина, вбудована в стільницю у ванній

Ми маємо можливість вибирати між класичними, стандартними і оригінальними і унікальними проектами. У кожного є шанс знайти щось підходяще для себе.Раковина, вбудована в стільницю у ванній

Для декору є також можливість творчої та функціональної реалізації простору на стільниці навколо умивальника. Деякі розміщують на ній аксесуари для гігієни, косметику, сонцезахисні окуляри, фен, щипці для завивки або інші прилади і предмети.

Раковина, вбудована в стільницю у ванній

Переваги раковини, вбудованою в стільницю

Вбудовані умивальники не без підстав дуже популярні. Багато користувачів високо оцінили їх конкретні переваги.

Серед них найбільш виділяються такі як:

  • комфорт, практичність, функціональність;
  • естетика – умивальник із стільницею складають одну декоративну поверхню, що дуже підходить для деяких стилізацій;
  • стільниця навколо раковини є зручним місцем для розміщення аксесуарів для ванної кімнати та косметичних засобів;
  • легко містити в чистоті;
  • труби, дренаж, і інші частини арматури не видно зовні;
  • з них не розбризкується вода, як зі звичайних раковин.

Численні відгуки говорять про те, що вбудовані раковини не менше популярні, ніж накладні раковини на стільницю, обидва варіанти цінуються і кожен має своїх прихильників. Такі моделі можна зустріти як у великих, так і в маленьких ванних кімнатах. Вони популярні в компаніях і установах, а також в готелях та інших будівлях.

Такі конструкції постійно набувають нових прихильників, які цінують їх основні переваги і великий асортимент варіантів, з яких неважко підібрати підходящу під індивідуальний інтер’єр модель. Вони прекрасно впишуться як в дизайн інтер’єру традиційних ванних кімнат, так і в сучасний і навіть в екстравагантний стиль.

Переваги раковини, вбудованою в стільницю

Таким чином, поряд з накладними моделями, вбудовані конструкції умивальників найбільш часто використовуються в сучасному дизайні ванної кімнати, причому ці варіанти мають зразки практично під будь-який стиль. Обидва варіанти дуже практичні, але в той же час мають деякі принципові відмінності.

Вбудовані умивальники є візуально більш монолітну конструкцію в стилі мінімалізму, але при цьому займають корисний простір шафки, в який вмонтовані. Накладні моделі менш компактні на вигляд, але зате надають додатковий простір в тумбі, на яку встановлені, так як не займають там місце. У сучасному інтер’єрі обидві конструкції однаково популярні, і мають приблизно рівну кількість своїх прихильників, які вибирають варіант більше підходить під індивідуальний смак. Поледнего виставки, присвячені домащней сантехніці і дизайну інтер’єру, дають осованія припускати, що обидва рішення будуть наймоднішими в найближчі роки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *