Ретро-лампа Едісона в інтер’єріРетро-лампа Едісона в інтер'єрі

Простота прекрасна – це девіз прихильників мінімалізму. Мінімалістське освітлення в останні роки користується великою популярністю. Лампочка Едісона є новим напрямком в області освітлення. Це одна з останніх тенденцій в індустрії дизайну, яка користується великою популярністю серед тих людей, які хочуть прикрасити інтер’єр у традиційному або еклектичному стилі, а також в стилях вантажу і ретро. Такі конструкції відмінно проявляють себе в якості елемента сучасного освітлення в інтер’єрі, надаючи приміщенню легкість і теплий подих, а також вінтажний стиль.

Лампочка Едісона – сучасний варіант

Ці сучасні лампочки ідеально відтворюють оригінальну модель, розроблену геніальним винахідником багатьох технічних приладів та пристроїв Томасом Едісоном. Імітація ретро лампи розжарювання, створює унікальний характер і вельми оригінальний зовнішній вигляд. Сучасні стилізовані лампи виготовляються на основі методу, винайденого Томасом Едісоном в дев’ятнадцятому столітті, при цьому конструкція максимально відповідає оригіналу, тому вони виглядають відмінними від сучасних електричних джерел світла.

Лампочка Едісона - сучасний варіант

Форми ретро-лампочок

Оігінальние вихідні форми мають естетичні переваги над сучасними моделями, які можна віднести тільки в категорію практичних аксесуарів, а не цікавих доповнень до сучасного інтер’єру. Скляний міхур може приймати різні форми – від сферичної, до злегка розширеною до кінця, і злегка овальної.

Форми ретро-лампочок

Деякі з них мають дуже великий діаметр, в той час як інші мають витягнуту форму і нагадують струнку нитку. Дуже популярні також моделі циліндричної форми, які добре підходять як для маленьких приміщень, так і для відкритих просторів. Лампочка Едісона являє собою відмінний вибір для людей, які не сліпо слідують моді, а завжди керуються власним смаком.

Серце лампочки Едісона

Серце лампочки Едісона

Серцем колби є нитка розжарення декоративної форми, яка зазвичай приймає форму спіралі. Деякі моделі також оснащені декількома нитками, які в поєднанні з великим діаметром колби дають дуже сильне світло. У поєднанні з тонованим скляним міхуром можна отримати дивовижний візуальний ефект. Тепле світло, що генерується такою лампою додасть кімнаті затишний, м’який характер.

Серце лампочки Едісона

Декоративні шнури для лампочок Едісона

Лампочки Едісона є прикрасою самі по собі, тому ми не повинні турбуватися про їх презентації – досить буде підвіски з плетеним кабелем або іншим декоративним шнуром.

Декоративні шнури для лампочок Едісона

Люди з художнім смаком, які хочуть прикрасити свої інтер’єри можуть вибрати дроти різного кольору відповідно до дизайну приміщення і лампи з оригінальним дизайном, які додатково підкреслять форму нитки і створять унікальний дизайн. Лампа може приймати такі форми як квадрат, трапецеидальную, а також радувати око декоративною формою алмаза, що містить безліч п’ятикутної граней.

Декоративні шнури для лампочок Едісона

Незалежно від того, чи хочете ви прикрасити кімнату в традиційному стилі, сучасному, класичному, або довільному, такі конструкції завжди виправдають ваші очікування.

Варіанти перекрутки і підвіски шнура

Лампочки можуть бути підвішені до стелі на прямому шнурі або висіти на декоративних вузлах, у вигляді гірлянди, зібрані в пучок і в багатьох інших варіантах.

Варіанти перекрутки і підвіски шнураВаріанти перекрутки і підвіски шнура

Варіанти перекрутки і підвіски шнура

Концепція використання такого варіанту світильника в інтер’єрі заснована на принципі мінімалізму від Міс ван дер Рое, який проголосив, що деталі відрізняють досконалий дизайн від хорошого. Лампа і кольоровий кабель на передньому плані будуть справжньою перлиною інтер’єру.

Варіанти перекрутки і підвіски шнура

Варіанти перекрутки і підвіски шнура

Ці лампи порадують тих, хто любить експериментувати і оновлювати свій інтер’єр, використовуючи нові ідеї та різне обладнання. Можна просто змінити колір кабелю і варіант підвіски і отримати абсолютно нову лампу!

Варіанти перекрутки і підвіски шнура

Варіанти перекрутки і підвіски шнура

Ретро-лампа Едісона – варіанти використання в інтер’єрі

Поточний вибір лампочок дозволяє нашим інтер’єрів сяяти в буквальному сенсі. Вони доповнюють будь-який сучасний інтер’єр. На що звернути увагу, вибираючи відповідну конструкцію для внутрішнього освітлення?

Ретро-лампа Едісона - варіанти використання в інтер'єрі

Вибір може бути різним, залежно від форми і потужності. Поточний асортимент магазинів електричних товарів не обмежується лампами розжарювання, також популярні світлодіодні ретро лампи, галогенні і люмінесцентні моделі.

Звичайні лампочки також зазнали метаморфозу і самі по собі являють собою сучасне, стильне освітлення.

У той час як в минулі роки гола лампочка під стелею було синонімом бідності (або ремонту), сьогодні лампи в стилі ретро цілком можуть бути джерелом світла, гідним навіть пентхауса і свідченням доброго смаку господаря квартири.

Лампи змінилися до невпізнання, не тільки з точки зору безлічі форм і кольорів. Споживана потужність була знижена до мінімуму, при тій же кількості світла, крім того, пристрої збільшили тривалість життя.

Залежно від типу освітлення (верхнє, центральне, бокове) можна вибрати лампочку, яка буде відповідати умовам найкращим чином.

Якщо на ваших стінах висіли бра, можна замінити їх стильними лампочками в стилі ретро, ​​стилізованими до полум’я свічок. Це додасть інтер’єру теплу атмосферу, при цьому ефект буде більш вираженим, коли ви вибираєте більш жовтий колір. Лампи Едісона в ретро-стилі можуть просто звисати зі стелі над ліжком або біля вашого улюбленого крісла, в якому ви читаєте книги.

Ретро-лампа Едісона - варіанти використання в інтер'єрі

Вони можуть замінити центральне освітлення в кімнаті. У цьому випадку замість люстри зі стелі звисає багато лампочок на довгих проводах, іноді зібраних в пучок. Тут також будуть корисні варіанти ламп в стилі ретро, ​​при цьому краще вибирати багато малопотужних лампочок.

Ретро-лампа Едісона - варіанти використання в інтер'єрі

Ретро-лампа Едісона - варіанти використання в інтер'єрі

Ретро-лампа Едісона - варіанти використання в інтер'єрі

Ми можемо самостійно вибирати вподобані нам лампочки, які будуть характерними для кожного виду дизайну інтер’єру.

Ретро-лампа Едісона - варіанти використання в інтер'єріЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *