Рифлене і матове скло візерункове для міжкімнатних дверейРифлене і матове скло візерункове для міжкімнатних дверей

Несподіване повернення моди на мереживні скла для інтер’єрів зібрало пакет нових рішень. Внутрішнє скління з цікавою текстурою і кольором служить хорошим інструментом для створення сучасного внутрішнього простору. Різноманітна «розмита» напівпрозорість скла в коридорі або в дверях в санвузлів дозволяють додати трохи додаткового простору в приміщення, забезпечуючи вільний потік денного і штучного світла.

Міжкімнатні двері зі вставками з непрозорого візерункового скла до недавнього часу були пов’язані зі стилем, що панував років 20-30 назад, коли таке скло було на сходових майданчиках, на вікнах дач, в холах, оранжереях, а також були присутні в міжкімнатних дверях старих будівель. Тепер таке скління знову входить в моду і матове скло візерункове для міжкімнатних дверей все частіше можна зустріти в сучасних інтер’єрах, які наповнені світлом і де панують простір і мінімалізм. Скляні орнаменти отримали знову свою популярність і існують різні види стекол візерункових. На додаток до естетичної цінності вони дуже добре додають простір.

Рифлене візерункове скло властивості і застосування в інтер’єрі повному світла

Кристалів заповнення міжкімнатних дверей, що використовується в світлих покоях будинків довоєнної побудови, або матове скло санвузлів і комор є ідеальним рішенням по своїй простоті, а отже, воно позачасове і завжди залишиться актуальним. Це рішення забезпечує постійний доступ внутрішніх приміщень без вікон до частини денного світла, створює відчуття інтимності, завдяки своїй непрозорості, і затишок. А якщо до цього додати цікаві малюнки та орнаменти, якими збагачене матове скло візерункове тоноване, то виходять оригінальні і неповторні прикраси і індивідуальний стиль інтер’єру. Цей варіант побутового скління широко використовується через його зручності та декоративного ефекту. Широкий асортимент моделей і кольорів дозволяє архітекторам і дизайнерам вільно проектувати простір, як в житлових, так і промислових приміщеннях.

Переваги візерункового скла:

  • можливість отримання різних світлових ефектів і різного ступеня освітленості;
  • передає світло, тонко його поширюючи в приміщенні;
  • естетична цінність – можливість гармонійно інтегрувати його в будь-який стильний інтер’єр залу, сучасний стиль або класичний, які люблять цей декоративний елемент;
  • світло і конфіденційність – звільняє простір, в той же час, висвітлюючи його і надаючи йому перспективу;
  • завдяки своїм властивостям дозволяє оптично збільшувати житлові приміщення за допомогою приємного розсіяного світла;
  • кілька рівнів матовості;
  • надає інтер’єру будинку інтимну атмосферу, завдяки зонування простору і огорожі від небажаних поглядів ззовні;
  • широкий вибір конструкцій;
  • унікальний декоративний ефект.

Кольорове візерункове скло фотоКольорове візерункове скло фото

Внутрішнє скління з текстурою і кольором також впливає на сучасний інтер’єр і його аранжування в відповідності з останніми тенденціями. Як елемент, що наповнює простір світлом, матове візерункове скло з малюнком прекрасно може адаптуватися до сучасних інтер’єрів, де архітектура і текстура, а також елементи оздоблення складають цінність проекту. Можливість застосувати рифлене візерункове матове скло в інтер’єрі, завдяки додатковому доступу денного світла, робить його також відмінним елементом дизайну інтер’єру в скандинавському або фламандський.

Декоративне скло рифлене візерункове: стіни з текстурою і кольором

Різноманітність «розмитою» прозорості, яким володіють декоративні візерункові стекла, дозволить нам отримати окремі зони в приміщенні, не обмежуючи запас дорогоцінного денного світла. Отримана безпосередньо з моди на житлові горища, тенденція застосування скляних стін, отримала нові варіанти в сучасних аранжуваннях.

Подвійний ряд візерункового скління з декорованого матового скла, дає ефект туманного світіння. Такий варіант частіше розташовують в безпосередній близькості від відкритої кухні-вітальні або коридору, що веде від входу безпосередньо до житловій зоні, також його можна використовувати в розсувних міжкімнатних дверях, прихованих в стіні. Строкаті композиції зі скла можуть являти собою фрагмент стіни або елемент наповнення дверної або віконної столярки. Ця пропозиція розроблено для сміливого, сучасного інтер’єру. Склад композиції кольору та скління, а також їх вплив на освітлення і колір інтер’єру залежать тільки від нашої фантазії та ідей для інтер’єру.

Декоративні безбарвні візерункові стекла для дверей

Декоративні безбарвні візерункові стекла для дверей

Сучасні виробники модних візерункових матових стекол для дверей випускають різні варіанти цих виробів, завдяки чому ви зможете без зусиль підібрати тип скління на свій смак і під конкретний інтер’єр. Скло з малюнком спеціально забарвлене може використовуватися в скління вікон і дверей, дверних панелей і алюмінієвих фасадів, для кухні та інших меблів. Орнаменти та матові поверхні можна використовувати також в приміщенні, де ми хочемо зберегти інтимність або висвітлювати інтер’єр розсіяним світлом. Декоративні скла, використовувані в приміщеннях, завжди повинен бути піддані загартуванню, щоб вони були стійкі до ударів. Добре показує себе в експлуатації армоване візерункове скло.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *