Робот для миття вікон
Миття вікон – це досить складна робота, яку мало хто любить робити. Однак це необхідно робити регулярно, особливо в містах, де чистота повітря залишає бажати кращого. Проте є хороші новини для всіх, хто хоче швидко і ефективно очистити вікна. На ринку є пристрої для очищення вікон, які зроблять це за нас. Давайте подивимося, що пропонує ринок і який пристрій краще вибрати.

Як працює робот для мийки вікон?

Це пристрій відносно невелика за розміром – його можна легко перенести в одній руці. Пристрій оснащений швидкими обертовими дисками, до яких прикріплені спеціальні, які поглинають тканини. Вони можуть бути сухими або злегка просоченими в миючому засобі.

Під час роботи робот весь час прикріплений до скла. Це забезпечується невеликим вакуумним двигуном. Пристрій повинен бути включено і присмоктується на зовнішніх поверхнях. Наша роль тут закінчується. Залишається почекати, поки роботизований мийник завершить свою роботу і перемістити його на наступне скло.

Відео роботи робота для мийки вікон представлено нижче:

Робот для миття вікон hobot – відео

Зрозуміло, робот не хаотично переміщається по очищеній поверхні. Його шлях призначений йому спеціальним програмним забезпеченням, яке використовує безліч датчиків, інтегрованих в ньому. Роботизований мийник не повертається вже очищені місця. Він також може виявляти краю скла.

Скло чиститься обертовими дисками, які швидко і ефективно полірують скло. Крім того, грязь всмоктується вакуумним двигуном. Ця комбінація дає відмінні результати.

Оскільки ця техніка часто працює на великих висотах під час очищення, більшість виробників використовують для неї додатковий захист. Перш за все, пристрої залишаються присмоктався до поверхні протягом певного часу, навіть якщо живлення вимкнено. Крім того, вони часто забезпечуються спеціальним кабелем, який фізично утримує їх у разі падіння.

Основне завдання девайса – це, звичайно, миття вікон. Але це не означає, що це єдина допомога, яку ми можемо отримати від нього. Він також добре впорається з очищенням дзеркал і плитки у ванній або кухні.

Характеристики та функції робота мийника

Найважливіші характеристики і функції, на які потрібно звернути увагу при виборі ідеального очищувача вікон наступні:

 • потужність двигуна,
 • рівень шуму,
 • колеса і ролики,
 • очищення дисків,
 • кріпильна мотузка,
 • автоматичний і ручний режим,
 • миття безрамних вікон,
 • швидкість мийки,
 • довжина проводу.

Потужність двигуна

Вибираючи модель, треба поглянути на потужність її двигуна. Чим вона вища, тим краще мийник присмоктується до поверхні, що очищається, і тим краще буде всмоктувати бруд з поверхні скла.

Таблиця. Миючі роботи потужністю понад 70 Вт

Модель Фото Потужність двигуна Hobot 188 80 Вт Hobot 268 72 Вт Hobot 198 90 Вт Ecovacs winbot 950 72 Вт

Рівень шуму

Також варто звернути увагу на рівень шуму, створюваний при роботі. Буде потрібно якийсь час, щоб очистити всі вікна в будинку, тому варто вибирати модель з більш низьким рівнем шуму.

Коліщатка і ролики, чистка без подряпин

Треба також перевірити, з чого зроблені коліщатка, ролики або інші елементи, які дозволяють роботові переміщатися по склу. В ідеалі вони повинні бути зроблені з м’яких матеріалів. В іншому випадку вони можуть залишити подряпини на склі.

Чистячі диски

Важливо також якість матеріалу, який покриває чистячі диски. Він буде інтенсивно використовуватись під час мийки. Це повинно бути високоякісне мікроволокно або інший матеріал, який буде одночасно абсорбуючим і зносостійким. Чистячі прокладки легко видаляються з дисків. Ми будемо знімати їх досить часто. Матеріал повинен добре промиватися. Він повинен бути придатний для прання навіть при високих температурах.

Кріпильна мотузка

Треба також запитати у продавця, чи є у девайса можливість кріплення його за допомогою кріпильного кабелю. Звичайно, можна довіряти механізму, який присмоктується його до скла. Але, з іншого боку, цей тип пристрою не дешевий, і було б дуже шкода, якщо він випаде і розіб’ється. Падіння з висоти з великою ймовірністю призведе до пошкодження механізму.

Автоматичний і ручний режим – як це працює?

Деякі з чистячих роботів можуть працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Автоматичний – це стандартний режим роботи, але добре, щоб прилад також мав можливість працювати в ручному режимі. Зазвичай це робиться за допомогою пульта дистанційного керування. Це дуже корисно, наприклад, при митті вікон, які знаходяться на великій висоті, наприклад, на даху.

Функція очищення безрамних вікон

Треба також дізнатися, як девайс буде вести себе на безрамних вікнах. Чи є у нього датчики, які зупинять його в потрібному місці, коли у вікні немає обмежувача віконної рамки?

Швидкість

Також треба уточнити, яка продуктивність робота, і якщо ми не отримаємо таку інформацію, принаймні дізнатися швидкість, з якою він буде рухатися. Моделі хорошої якості повинні очищати 1 квадратний метр скла менш ніж за три хвилини.

Довжина проводу

Деякі моделі під час роботи просто підключаються до електричної розетки за допомогою кабелю. В цьому випадку треба перевірити, кабелем якої довжини оснащена модель. Якщо у девайса також є акумулятори, треба перевірити, яка у них потужність і як довго прилад може на них працювати. Також не заважає дізнатися, як довго заряджається акумулятор.

Робот хобот для миття вікон

Компанія HOBOT Technology Inc. Створена в 2010 році. Напрямок діяльності бренду – виробництво цифрових камер, смартфонів, а також оптичних сервоприводів. Компанія спеціалізується на цифрових споживчих технологіях, вбудованих в Windows і Linux. Компанія також займається розробкою пристроїв для чищення стекол. Ці винаходи перемогли на німецькій виставці в Нюрнберзі.Очищуючий робот для вікон hobot 188 оснащений дуже потужним процесором для розрахунку шляху очищення і виявлення країв вікна за допомогою датчиків, що дозволяє автоматично очищати все вікно. HOBOT залишається на склі завдяки вбудованому сильному всмоктуючому двигуну, обидва чистячих колеса, покриті мікроволоконні матеріалом, обертають пристрій на вікні. Якщо зовнішнє джерело живлення відсутній, система переключиться на резервний акумулятор.

Hobot простий у використанні, треба просто розпорошити на диски очищувач для скла, прикріпити пристрій на зовнішніх поверхнях і включити, воно автоматично приєднується до вікна. Це можливо завдяки спеціальному вакуумному двигуну, який, всмоктуючись повітря, утримує прилад на поверхнях з кожним кутом нахилу. Цей робот може працювати в автоматичному або ручному режимі. В автоматичному режимі його робота визначається процесором і, точніше, записаним в ньому алгоритмом роботи, який визначає робочий шлях так, щоб вся поверхня була повністю очищена.

В ручному режимі ми самостійно визначаємо напрямок переміщення. Обидва режими управляються пультом дистанційного керування. Процес очищення здійснюється за допомогою двох обертових кілець, вкритих матеріалом з мікроволокна, що імітують рухи людини. Це матеріал з дуже м’якими волокнами, які безпечно очищають брудні вікна без ризику подряпин. Матеріал можна легко очистити і знову використовувати.

При очищенні вікон Hobot не залишає смуг. Після очищення він автоматично зупиниться і повідомить про це звуковим сигналом.

Hobot оснащений аварійним джерелом безперебійного живлення. У разі втрати потужності, він залишиться близько 30 хвилин прикріпленим до поверхні, що очищається, попередивши звуковим сигналом. Крім того, в комплекті є захисний кабель, який допоможе додатково захистити пристрій від падіння. Завдяки вбудованим датчикам, Hobot автоматично виявляє краю поверхні, захищаючись від падіння.

Hobot 268: робот для мийки вікон

Робот Hobot 268, який використовує звукові та візуальні сигнали (у вигляді барвистих діодів), інформує про статус роботи, а також про виниклі проблеми. Вакуумний двигун втягує в повітря – це дозволяє пристрою залишатися на поверхні скла. Повітря виходить з вентиляційних отворів, розташованих на верхній панелі.

Перш ніж він буде працювати, Hobot 268 повинен мати повністю заряджену батарею. Під час роботи він повинен бути підключений до джерела живлення. Для цього він має 4-метровий шнур живлення.

Hobot 268 має квадратну форму, завдяки якій він може досягати кутів прямокутних вікон. У робота є пневматична підставу, яке автоматично регулює його висоту і силу руху, пристосовуючи його до поверхні, що очищається.

Хобот 268 переміщається завдяки двом гусеницях, механізм яких покритий гладким гумовим матеріалом. Переміщається він зі швидкістю близько 12 сантиметрів в секунду, може переміщатися на різних скляних поверхнях, в тому числі без рам, а також по душових кабін, гладким плитках або дзеркалам.

З нижнього боку Hobot 268 в кожному з чотирьох кутів має лазерні датчики, які дозволяють йому орієнтуватися в просторі – наприклад, виявляють край скла (коли немає рами). Крім того, він оснащений гіроскопічним датчиком. Дуже важливо при установці тканини не затуляти ці датчики, в іншому випадку пристрій відмовиться працювати.

Хобот 268 оснащений вбудованою батареєю ДБЖ (джерело безперебійного живлення). Це дозволяє йому утримуватися на поверхні в разі збою живлення – він не буде працювати, але і не впаде з скла. Акумулятора вистачить на 20 хвилин. Перед початком роботи Хобот може бути прив’язаний страхувальним тросом (він знаходиться в комплекті), який в разі проблеми буде утримувати його і дозволить безпечно витягнути його.

У комплекті з Hobot 268 є запасні тканини з мікроволокна двох типів. Сині використовуються для очищення сухого скла від першого забруднення бруду і пилу. Жовті призначені для полірування. Можна використовувати їх як в сухому вигляді, так і з миючими засобами. Їх можна прати в пральній машині.

Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування – запуск, зупинка, вибір режиму роботи. Приймач дистанційного керування розташований як у верхній, так і в нижній частині конструкції. Є три режими автоматичного і ручного управління. В автоматичних режимах використовується так звана система навігації AI-Technologia 3.0 і спеціальні алгоритми, які контролюють рух пристрою. Індивідуальні настройки різняться в напрямку руху. Під час роботи робот зазвичай переміщається по прямій (горизонтально або вертикально), іноді він обертається і під кутом, очищаючи область по краях.

Швидкість очищення: 2,4 хв. / М² (очищення двічі). Потужність: 72 Вт.

Очищувач вікон Mamibot Glassvac

Модель очищувача вікон GLASSVAC – це ідеальна альтернатива для людей, які терпіти не можуть мити скла і професійних прибиральників. GLASSVAC працює на багатьох скляних, черепичних і гладких поверхнях, стінах і столах. Він працює з вбудованим вакуумним двигуном, який всмоктує повітря і допомагає триматися на поверхні скла. Завдяки цьому створюється враження, що робот «приклеюється» до очищенню склу.

Робот ефективно очищає поверхні скла завдяки інтелектуальній технології розрахунку шляху. Їм можна управляти вручну за допомогою пульта дистанційного керування або смартфона для очищення в чотирьох різних режимах:

 • автоматично вгору, потім вниз;
 • автоматично вліво, потім вниз;
 • автоматично вправо, потім вниз;
 • ручне керування.

Високоякісні тканини для чищення з мікрофібри розміщуються на двох великих коліщатках, які вільно переміщають пристрій на поверхні вікна або стіни.

GLASSVAC налаштовує алгоритми навігації таким чином, щоб ретельно промивати поверхні і запобігати подряпини. Крім того, вбудована система безперебійного живлення (ДБЖ) усуває ризик падіння навіть при відсутності електрики.

Пристроєм можна дистанційно керувати двома способами: за допомогою пульта дистанційного керування або завдяки спеціальному додатку для систем Android / iOS.

Має високоміцний захисний кабель (150кг). Робочий час після зарядки: 100-120 хв. Рівень шуму: 68 дБ. Швидкість очищення: 2,5 хв. / М².Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *