Ротбанд штукатурка – інструкція із застосуванняРотбанд штукатурка
Гіпсові штукатурки дуже популярні в будівельній галузі. Їх значно легше виготовляти на відміну від цементно-вапняних сумішей, вони забезпечують гладкі поверхні стін і стель, а також допомагають підтримувати здоровий клімат в приміщенні.

Гіпсова штукатурка Ротбанд – це відмінний вибір для внутрішнього оздоблення стін. З її допомогою можна ідеально вирівняти, створюючи ідеальне підстава для декоративної фарби, шпалер або керамічної плитки. Вона характеризується простим способом приготування – суху суміш просто змішують з водою у відповідних пропорціях, після досягнення необхідної консистенції продукт готовий до використання.

Штукатурка наноситься за допомогою звичайних штукатурних інструментів, наприклад, шпателем. Оздоблювальні роботи з її допомогою легко можуть бути виконані самостійно. У статті ми розповімо, як правильно виконати штукатурку стін Ротбанд своїми руками, включаючи підготовку поверхні і нанесення розчину, а також про те, які помилки найчастіше відбуваються і як їх уникнути.

Штукатурка Ротбанд – витрата, характеристики і особливості застосування

Гіпсові штукатурки на сьогоднішній день дуже популярні. Популярність пояснюється доступною технологією їх нанесення, а також відмінними експлуатаційними якостями матеріалу, так як гіпс бере на себе надлишок вологи з навколишнього середовища і повертає її, коли повітря стає дуже сухим. Він також має малу дифузійної стійкістю і ідеальними властивостями для підтримки збалансованого внутрішнього мікроклімату, створюючи відчуття тепла і затишку в приміщенні.

На ринку можна знайти широкий асортимент гіпсових штукатурних матеріалів: ручні, механічні, легкі, загартовані, гіпсово-вапняні і навіть склади з гіпсової глини. Всі вони вимагають належним чином підготовленого підстави.

штукатурка Ротбанд

Продукт Knauf Rotband найкраще підходить для обробки гладких поверхонь, таких як бетонні стіни і стелі, що обумовлено високою адгезією. Він володіє наступними характеристиками:

 • витрата штукатурки Ротбанд складає 8 кг на квадратний метр поверхні з товщиною шару 10 мм;
 • мінімальна товщина штукатурки Rotband становить 5 мм;
 • продуктивність: 100 кг = 125 л розчину;
 • час висихання: приблизно 14 днів (в залежності від товщини шару, вологості повітря в приміщенні, температури повітря і вентиляції);
 • висока продуктивність;
 • еластичність;
 • одношарова укладання;
 • ручне нанесення;
 • тривалий час обробки;
 • однорідність зв’язування;
 • стійкість до ударів, забивання цвяхів;
 • проникність для водяної пари (дихаюча);
 • негорючість, реакція на вогонь класу A1;
 • щільність: близько 730 кг / м³;
 • розмір зерна: до 1,2 мм;
 • твердість: 9,0 N / mm²;
 • міцність на стиск:> 3,0 N / mm²;
 • межа міцності при вигині: 1,5 N / mm²;
 • об’ємна вага: близько 950 кг / м³;
 • коефіцієнт дифузії μ: близько 5;
 • коефіцієнт теплопровідності λ: 0,25 Вт / мК.

У житлових приміщеннях гіпсові суміші найкращими є, що пов’язано з гігроскопічними властивостями гіпсу, завдяки яким вдається підтримувати сприятливий для здоров’я мікроклімат з оптимальною вологістю.

Штукатурка Ротбанд - витрата матеріалів

Витрата матеріалів

Rotband – це продукт для внутрішніх робіт, призначений для одношарового нанесення, відповідний для будь-якого типу грубої підкладки або твердого підстави в будь-якому типі будівель, за винятком вологих приміщень. Розчин можна використовувати на всіх штукатурних підставах, але найчастіше його наносять на бетонні стіни. Застосовується у всіх кімнатах зі стандартним рівнем вологості, включаючи кухні і санвузли загального користування (наприклад, туалети в школах і ванні кімнати в готелях, лікарнях і т. Д.). Підходить в якості основи для всіх видів фарб і шпалер, а також для укладання плитки та інших оздоблювальних робіт.

Найбільш поширені помилки при штукатурці стін?

На що важливо звернути увагу при виконанні штукатурних робіт, щоб поверхня була міцною і надала інтер’єру гарний зовнішній вигляд? Відповідь полягає в дотриманні інструкції по застосуванню штукатурки Ротбанд, виборі відповідних матеріалів і точності при виконанні штукатурних робіт.

Які помилки найчастіше відбуваються при проведенні штукатурних робіт?

 1. роботи при низькій температурі – нижче + 5 ° C;
 2. нанесення розчину на вологі поверхні, особливо залізобетонні – максимально допустима залишкова вологість не повинна перевищувати 3%;
 3. нанесення Ротбанда в два шари – все гіпсові розчини є одношаровими;
 4. недостатня підготовка підстави – відсутність грунтовки, використання грунтовок, які не рекомендують виробники, відсутність армуючої сітки Knauf Profix;
 5. нанесення розчину занадто малої товщини;
 6. виконання занадто гладкій поверхні створює склоподібну мікроструктуру, яка закриває пори штукатурки, що на практиці призводить до дуже тривалого часу висихання – аж до 6 місяців, складності забарвлення такої поверхні, наприклад, зісковзуванню валика і поганого зчепленню з фарбою, втрати властивостей регулювання мікроклімату в приміщенні.

Представлена ​​технологія стосується виконання гладкою штукатурки, яка є основою для покриття фарбою, монтажу плитки або підклеювання шпалер. Якщо ми хочемо отримати певну текстуру на стіні, слід відмовитися від згладжування. В цьому випадку штукатурку наносять іншим способом, наприклад, з натисканням шпателем в свіжий штукатурний розчин на стіні і т.д.Ротбанд штукатурка – інструкція із застосування для новачків крок за кроком

Нижче наведена покрокова інструкція із застосування штукатурки Ротбанд, яка допоможе новачкам провести роботи без помилок.
Ротбанд штукатурка

Підготовка підстави

Підготовка підстави є одним з найбільш важливих кроків, які необхідно зробити до нанесення розчину, будь то ручна або машинна штукатурка. Правильна підготовка поверхні має прямий вплив на адгезію складу і якість одержуваного покриття. Всі поверхні повинні бути сухими, стабільними, без пилу, залишків фарби та інших забруднень.

 • Підготовка абсорбуючих поверхонь. Поверхні з великою і неоднорідною вологовбиранням (газобетон, силікат, змішана стіна і т. Д.) Слід обробити ґрунтовкою Knauf Grundiermittel. Армована сітка Knauf Profix використовується для запобігання подряпин на стиках двох різних будівельних матеріалів. Також сітку використовують в якості арматури для штукатурки на монтажних борознах, на полістирольних підкладках і на стінній опаленні.
 • Підготовка неабсорбуючих поверхонь. Поверхні з низьким ступенем абсорбції, слабопоглощающіе субстрати (бетон, полістирол і т. Д.) Повинні бути заґрунтовані ґрунтовкою Knauf Betocontakt.

Приготування і нанесення розчину

Приготування розчину Knauf Rotband або Knauf Goldband. Для правильного приготування розчину для ручної роботи, слід висипати вміст мішків до відповідної кількості чистої води і після насичення змішати низкоскоростной електричної мішалкою до однорідності. Отриманий штукатурний розчин наноситься на підкладку великим металевим шпателем.
Приготування і нанесення розчину

Стягування і вирівнювання

Штукатурний розчин типу «Н» використовується для попереднього вирівнювання, він наноситься під невеликим кутом відносно підкладки. Після його нанесення поверхню штукатурки контролюється за допомогою рівня. Якщо відхилення від вертикальної площини занадто велике, необхідно нанести відповідну кількість свіжого розчину. Ретельне вирівнювання розчину слід починати, коли він починає схоплюватися. Це робиться з використанням трапецієвидного довгого шпателя.

Стягування і вирівнювання

Вирівнювання гіпсового складу вимагає великого досвіду і є одним з найскладніших елементів обробки поверхні.

Друге стягування і вирівнювання

Цей етап виконується для компенсації незначних нерівностей, що залишилися після попередніх кроків обробки. Робота виконується за допомогою спеціального шпателя.

Друге стягування і вирівнювання

Губкованіе

Поверхня гіпсової штукатурки слід окропити дисперсним потоком чистої води і губковать. Губкованіе виконується для «витягування» з розчину штукатурки гіпсового молочка, яке на наступній фазі обробки повинно буде згладити поверхню.

Губкованіе

Згладжування

Після губкованія, коли штукатурка стане матовою, проводиться фаза згладжування. Це дія, яка надає поверхні остаточний гладкий вид. Оздоблення проводиться за допомогою шпателя з нержавіючої сталі.

згладжування

Інструкція по застосуванню штукатурки Ротбанд – відео

У ситуаціях, коли неможливо використовувати машинне нанесення розчину, або якщо ми хочемо виконати штукатурні роботи своїми руками, хорошим вибором будуть ручні штукатурки Knauf Rotband і Knauf Goldband. Knauf Rotband має високу адгезійною здатністю, що особливо важливо для бетонних поверхонь стель або збірних бетонних елементів. Цей розчин легко приготувати і нанести самостійно, він прекрасно виглядає на стіні і стелі і, завдяки гіпсу, володіє хорошими властивостями, регулюючи мікроклімат в приміщенні.

Високоякісний штукатурний склад, розроблений фахівцями, які працюють в лабораторіях Knauf, відрізняється не тільки винятковою простотою застосування, але і відносно нескладної наступною обробкою, високою продуктивністю. Knauf Rotband – це склад, заснований на тонких заповнювачах і спеціальних добавках, які забезпечують штукатурці правильні властивості. Суміш призначена тільки для внутрішнього використання, гарантуючи зміцнення поверхні і високу гнучкість.

Склад підходить для ручного нанесення на стіни і стелі тільки в приміщеннях з невисокою вологістю. Спеціальна формула дозволяє наносити тільки один шар розчину, навіть в разі дуже грубих поверхонь, що гарантує ідеальне вирівнювання. Кнауф також має гарну повітропроникністю, дозволяючи стінам дихати. Дотримуючись інструкції по застосуванню штукатурки, можна виконати весь перелік робіт самостійно, використовуючи найпростіші інструменти.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *