Розсувний стіл на кухнюРозсувний стіл на кухню

Стіл є одним з найбільш важливих елементів меблів в кухні. Коли приходить час вибрати кухонний стіл нам треба розглянути багато питань, які відіграють важливу роль у виборі ідеального варіанту. Пропозиція в магазинах величезна, але як вибрати розсувний стіл, на що звернути увагу, щоб нас потім не спіткало розчарування. Ці та інші питання ми розглянемо в цій статті.

труднощі вибору

Купівля столу нагадує рівняння з кількома невідомими. Ви повинні відповісти на кілька ключових питань:

  • Скільки людей щодня буде обідати або вечеряти?
  • Які звички сім’ї: сімейні обіди є щоденним ритуалом або просто привілей на вихідні?
  • Як часто ви приймаєте гостей, і скільки людей до вас можуть заглянути на вечерю?
  • Який вид поверхні вам більше до душі?
  • Який розмір кухні, і яка допустима величина столу поміститься в ній без збитку для переміщення людей і подачі страв.

Розсувний стіл на кухню

Розсувний стіл на кухню

Для сім’ї з 2-3 чоловік стіл на 8 персон – це розкіш і непотрібні витрати. Іноді в таких випадках досить барної стійки або невеликого столика. Інша справа – велика сім’я, ви повинні забезпечити місце для кожного її члена.

Ви повинні пам’ятати, що для комфортного вечері для однієї людини необхідно 60 см ширини стільниці і 40 см глибини. Такий розрахунок забезпечить основний комфорт – при цьому буде місце під велику тарілку з салатом, каструлю з першою стравою, хлібницю в центрі стільниці, і члени сім’ї можуть вільно рухатися, не штовхаючись ліктями. Якщо тільки є можливість, то можна збільшити ширину на одну людину до 70-75 см. Для повсякденного використання для сім’ї з 4 осіб досить стільниці з розмірами 120 × 80 см.

Але що ж робити, коли в гості завітали друзі? Цю проблему вирішує обідня група для кухні з розсувним столом. Що це таке, і які бувають варіанти таких рішень?

Розсувний стіл на кухню – що це таке?

Чим більша стільниця необхідна для зустрічей сім’ї і друзів, тим більше повинен бути потенціал у розсувного столу, звичайно, в межах можливостей вашої кухні. Існує багато пропозицій маленьких столів для маленької кухні, серед них особливе місце займають розсувні моделі. Розсувний стіл присутній в реченні багатьох виробників обідніх груп. Він не перевантажує кухню і дозволяє вільно використовувати приміщення, а в особливих випадках його поверхня може збільшуватися, в залежності від моделі, до 100 см.

Розсувний стіл на кухню - що це таке?

Як вибирати стіл обідній для кухні розсувний

Слід вибирати цей предмет меблів з урахуванням розміру кухні і з дотриманням відповідного масштабу і пропорцій. Адже кухня теж може мати різну форму, є приміщення довгі і вузькі, є прямокутні або мають форму квадрата. З урахуванням цих особливостей нам треба вибирати і обідню групу, а також враховувати те, як буде розміщена конструкція в розкладеному вигляді.

Важливо, щоб було зручно використовувати не тільки обідній стіл, але і простір навколо нього:  • мінімальна відстань від стіни до стільниці має становити 55 см;
  • для того щоб вільно відсунути стілець необхідно 75 см;
  • якщо поруч потрібно ходити, подаючи страви, то відстань слід збільшити до 110-120 см.

Форма розсувного столу

Важливим питанням є також форма столу, тут перед нами вибір невеликий, вибирати нам доведеться серед овальних столів, круглих, прямокутних і квадратних. Все цим моделі можуть мати розсувну систему зі збільшенням площі.

Круглий стіл на кухню розсувний може вмістити більше людей, але для нього потрібно більше місця. Важливим його перевагою є відсутність кутів, що дозволяє не набивати синці. Це зручно в невеликому приміщенні, а особливо це актуально в сім’ях з маленькими дітьми. Стіл овальний розсувний для кухні є також зручним рішенням, але він буде займати трохи більше місця.

Стиль інтер’єру і матеріали

Останнє, про що варто подумати – це стиль меблів, він повинен відповідати іншої частини інтер’єру. Для класичного інтер’єру краще вибирати дерев’яні моделі, для сучасного підійдуть моделі зі скла, штучного каменю, для скандинавського стилю – з вибіленого дерева, для стилю прованс – біла дерев’яні меблі. Можливостей тут дійсно багато, серед великої пропозиції магазинів нескладно підібрати модель, відповідну естетиці інтер’єру.

Форма розсувного столу

У реченні виробників меблів ви можете придбати столи скляні розсувні для кухні, моделі з натуральної деревини або поєднують дерево і метал. Деякі з них можуть розкладатися з допомогою металевих напрямних, інші – розкладаються за допомогою додаткових ніжок. Це можуть бути також більш класичні дерев’яні лаковані стільниці з високим глянцем.

Це також може бути комбінація лакованого МДФ зі сталлю.

комбінація лакованого МДФ зі сталлю

комбінація лакованого МДФ зі сталлю

Дуже часто також у продажу можна зустріти моделі з загартованого скла в поєднанні з хромованими ніжками з металу, що дозволяє їх легко чистити.

Розсувний стіл на кухню

Стільниці, покриті натуральним шпоном, або так звані фанеровані вимагають від нас більшої уваги і обережного догляду.

Стільниці, покриті натуральним шпоном

Розсувний стіл на кухні часто є просто незамінним рішенням для невеликих приміщень. Тип столу може бути підібраний в залежності від форми і розміру приміщення, а також від загального стилю інтер’єру і форми інших меблів. Іноді моделі можуть мати відкидні стільницю і вбудовані ящики для зберігання столових приладів, серветок і скатертин. Ви можете також вибрати круглий стіл, який при розкладанні набуває красиву овальну або елліпсовіднимі форму.

круглий стіл

Дуже добре, якщо обрана модель буде відповідати формі і розміру кімнати, буде досить стійка, витерпить пролита кава, важкі шкільні книги і все, що може впливати на поверхню при повсякденному використанні. Сучасні технології дозволяють виготовити розсувні конструкції з довговічними і надійними механізмами. Однак, для покупки якісної моделі варто орієнтуватися на надійних виробників.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *