Ручки на кухонні фасадиРучки на кухонні фасади

Ручки і невидимі механізми відкриття кухонних шаф – дуже важливий елемент оздоблення меблів. Ці деталі можуть підкреслити чарівність шаф або надати стиль інтер’єру кухні. Вони також впливають на функціональність і комфорт використання кухонних меблів. Які вибрати моделі і як встановити ручки на кухонні фасади, як підібрати фурнітуру за кольором і стилю до кухонним шаф – це завдання для досвідченого дизайнера. Якщо ж необхідно вибрати і купити ручки на кухонні фасади самостійно – наш невеликий гід по моделям та їх особливостям допоможе зробити правильний вибір.

Ручки на кухонні фасади, фото – типи і різновиди

Люди все частіше прагнуть прикрасити інтер’єр, використовуючи потенціал дрібних деталей, які, зокрема, підкреслюють характер кімнати. Це стосується і фурнітури для меблів. Що шукати, щоб вибрати краще?

Ручки на кухонні фасади, фото

Незвичайна фурнітура для меблів надає інтер’єру індивідуальний характер. Їх декоративний потенціал давно визнаний архітекторами, які охоче використовують їх в своїх проектах. Правильно обрані деталі будуть підкреслювати стиль кожної кімнати. Вони також допомагають освіжити декор – іноді досить замінити фурнітуру на меблях, щоб інтер’єр став новим. Крім того, меблеві аксесуари дуже практичні, так як вони допомагають утримувати фронти в чистоті. Вибір правильної фурнітури допоможе персоналізувати зовнішній вигляд вашої кімнати. В даний час це найпопулярніша тенденція дизайну інтер’єру.

Ручки на кухонні фасади, фото Ручки на кухонні фасади, фото Ручки на кухонні фасади, фото Ручки на кухонні фасади, фото

Ручки за класифікацією можна розділити на верхні і нижні, зовнішні і приховані. Залежно від стилю і індивідуальних переваг вони можуть бути маленькими, скромними і простими за формою або складним і привабливими для очей. Тип, форма і колір фурнітури повинні відповідати загальному дизайну кухні. Крім того, ручки можуть бути унікальним витвором мистецтва з унікальним художнім оформленням.

Ручки на кухонні фасади, фото Ручки на кухонні фасади, фото

Вони можуть бути елементом, який підкреслює стиль інтер’єру, бути контрастує елементом оздоблення або «танути», стаючи майже невидимими на поверхні кухонних шаф. Вибір моделей повинен бути виконаний відповідно до нашого стилем життя і інтер’єром, так як вони істотно впливають на функціональність меблів.

Ручки на кухонні фасади, фото ruchki9

Сучасний характер інтер’єру буде досягнутий з використанням хромованих і алюмінієвих елементів, встановлених по всій довжині фронту меблів.

Традиційні ручки

Завдяки своїй універсальності і широкому асортименту, традиційні ручки ідеально підходять для будь-якої кухонних меблів. Ми можемо вибирати з десятків або навіть сотень ручок різних форм, стилів, кольорів і розмірів. Установка ручок на кухонні фасади такого типу не викличе проблем, її можна здійснити навіть самостійно. Моделі цього типу можна легко замінити в будь-який час, за умови, що нові будуть мати однакову відстань між отворами. Зазвичай вони монтуються двома гвинтами, які з часом можуть слабшати і вимагають затягування.

ruchki10

Ручки профільні для кухонних фасадів

Альтернативою традиційним ручкам є ручки-профілі, які будуть працювати як на сучасних, так і на класичних кухнях. Вони можуть бути прямими, незграбними, круглими, тонкими або товстими. Такі моделі можуть бути довгими, розташовуючись по всій ширині шафи або ящика, або мати інший розмір. У продажу можна купити ручки профіль для кухонних фасадів, їх існує кілька видів.

Ручки профільні для кухонних фасадів

Монтаж ручок на кухонних фасадах здійснюється в торець фасаду кухонних меблів вгорі або внизу, профіль має виїмку, яку вхоплюють пальцями для зручного відкриття.

Фото. Ручки у вигляді алюмінієвих профілів, вбудованих в поверхню фасадів, ідеально підходять для сучасних меблів

Ручки у вигляді алюмінієвих профілів

Ручки-профілі встановлюють також на краю двері, вони досить зручні, щоб забезпечити доступ до повної ширині фронту. Такі моделі мають мінімалістський вигляд і простоту, і відповідають сучасному стилю.

Ручки профільні для кухонних фасадів

Подовжені ручки

Це гарна ідея для кухні сучасного дизайну, орієнтованої на установку кухонних меблів в горизонтальні і вертикальні лінійні системи.

Фото. Ручки можуть бути встановлені горизонтально або вертикально в залежності від того, як відкривається шафа

подовжені ручки

Скляні ручки для сучасної кухні

Скляні елементи також дуже популярні на кухні. З цього унікального матеріалу нерідко виготовляють всі фронти або тільки вставки, які мають форму ручок.

Фото. Чорні скляні ручки на кухонних фасадах темного забарвлення

скляні ручки на кухонних фасадах

Фрезерування

Спосіб позбутися від традиційних ручок – фрезеровані поглиблення в глибині або на краю фронту. Оброблені ручки особливо гарні в чорно-білому кольорі, але також і в сильних кольорах лакованих фасадів. Вони також можуть використовуватися на дерев’яних і фанерованних фасадах. Фрезерування фасадів кухонних меблів дає відчуття позбавлення від ручки. Гладка поверхня без контурів надзвичайно практична і виглядає стильно. Крім того, на підготовленої таким чином поверхні легко підтримувати чистоту. Фрезерування замість стандартних ручок виглядає дуже елегантно і функціонально, воно вписується в переважну тенденцію мінімалізму.

Фото. Фрезерування кухонних фасадів – практична система відкриття шаф, розбавляються одноманітність гладкій поверхні двері

Фото. Фрезерування кухонних фасадів Фото. Фрезерування кухонних фасадівКухонні фасади без ручок Tip on

Двері без ручок – чи можливо це? Сучасний дизайн сприяє створенню цілого ряду рішень, що відображають домінуючі тенденції і, крім того, що полегшують життя. Система, яка називається tip on, являє собою механічне відкриття дверець, яке слід за невеликим тиском на її поверхню або фасад висувних ящиків. Це дуже зручне рішення, яке не вимагає зусиль. Система складається з засувки в корпусі меблів, яка забезпечує надійне відкривання шаф без ручок.

Кухонні фасади без ручок Tip on

Така конструкція може використовуватися як в верхніх, так і в нижніх шафах, але в кімнатах, де живуть маленькі діти, найкращим рішенням є комбінована система. Наприклад, механізм tip on на верхньому корпусі, а на нижньому фрезеровані ручки.

Ретро-ручки для фасадів кухні

Моделі в стилі ретро для кухонних меблів – це дуже декоративний предмет і ідеальне рішення для кухні в стилях:

 • англійською;
 • сільському;
 • прованс.

Такий варіант завжди в моді.

Ретро-ручки для фасадів кухні

Меблеві ручки з порцеляни

Фурнітура з порцеляни поєднує в собі традиційні форми, ніжні кольори і декорації у вигляді колосків злаків або квітів. Цей варіант буде добре працювати в якості обробки дерев’яних меблів в кухні, яка належить до англійського стилю. Ручки можуть бути виготовлені з білого або кремового порцеляни, оброблені металевими елементами кольору старого золота або нержавіючої сталі.

Меблеві ручки з порцеляни Меблеві ручки з порцеляни

Ручка типу кнопка

Модель «кнопка» – відмінна альтернатива для всіх типів ручок. Ці невеликі аксесуари можуть змінити зовнішній вигляд будь-яких меблів. Їх використання є відмінним способом декору, що дозволяє освіжити кухню.

Кнопки – це маленькі ручки, зазвичай оформлені в стилі ретро. З цієї причини вони найчастіше використовуються в класичних кухнях. Вони виглядають особливо добре на вузьких ящиках, де традиційна модель виглядає не дуже добре, однак, такий варіант не підходить для великих, сильно завантажених ящиків і великих фронтів. На щастя, багато виробників на додаток до кнопок також пропонують традиційні моделі в тому ж стилі і візерунку.

Ручки типу кнопка і традиційні в одному наборі

Проста форма в поєднанні з цікавим дизайном робить їх ідеальними як в класичному, так і в сучасному інтер’єрі. Прикрашені порцеляною кнопки – це простий спосіб надати кухонних меблів сільський вигляд.

 • кнопки в стилі ретро;кнопки в стилі ретро
 • порцелянові кнопки;порцелянові кнопки
 • моделі з цинкового сплаву.моделі з цинкового сплаву

Як підібрати ручки для кухонних фасадів?

Нижче наведені основні моменти, на які слід звертати увагу при підборі фурнітури до кухонних меблів.

 1. Щоб правильно вибрати модель, перш за все треба звернути увагу на тип матеріалу, з якого виготовлені меблі. У відповідності з властивостями окремих матеріалів різні типи фурнітури рекомендуються для дерев’яної, шпонированной, лакованої і інших меблів. Ці властивості, зокрема, залежать від товщини фронтів, до яких кріпиться фурнітура.
 2. Чим простіше модель, тим легше піклуватися про її чистоті і обслуговуванні фасадів шаф. Перед тим, як розмістити ручки на кухонних фасадах вишуканих форм (фігурні, ковані, з заглибленнями), варто подумати про те, наскільки легко буде за ними доглядати.ручки для кухонних фасадів
 3. До мінімалістською кухонних меблів можна підібрати елементи, які додадуть їй клас і витонченість. Це може бути ручка, викладена крихітними камінням, які будуть іскритися на світлі, або маленькі скляні моделі – кнопки.
 4. Розмір ручок для кухонних фасадів вибирається індивідуально, виходячи з дизайну кухні і зручності користувачів.
 5. Який матеріал? Якість продукту в значній мірі залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Прості ручки виготовлені зі сплаву цинку і алюмінію (ZnAl), який потім покривають так званим гальванічним покриттям. Це дозволяє отримати різні варіанти поверхні: від глянцевого хрому до золота, атласу і античної бронзи. Таке покриття є декоративним і захисним. Для людей, які страждають алергією, є вироби, які не містять нікель і хром.
 6. Важливим критерієм вибору є використання меблів. Залежно від того, як часто і ким вона буде використовуватися, варто вибирати матеріал, форму і навіть колір. Якщо фурнітура повинна бути встановлена ​​на кухні або в інший загальній кімнаті, важливо, щоб її форма була універсальною, щоб вона підійшла як для великих чоловічих рук, так і для дитячих пальців. Декоративні та менш функціональні моделі можна використовувати для меблів, яку рідко використовують. Наприклад, декоративні елементи для таких меблів, як вінтажний комод в кухню-їдальню.ручки для кухонних фасадів

Традиційні ручки або в стилі ретро, ​​а може кухонні фасади з інтегрованими ручками або фрезерування по фронтах? Який тип фурнітури буде найкраще працювати на кухні?

Кухонні ручки, незважаючи на їх невеликі розміри, дуже впливають на характер і стиль всій кухні. Це горезвісна глазур на торті, яка, на жаль, так часто недооцінюється. Правильно підібрана фурнітура не тільки додасть меблів новий, відмінний характер, але також впливає на функціональність всієї кухні. Тому важливо уважно розглянути ефект, який ми хочемо отримати.

Ручки для фасадів кухонних меблів повинні не тільки ідеально вписуватися в фасади, але також повинні бути повністю функціональними. Перш ніж прийняти рішення, чи варто перевірити, як обрана модель лежить в руці, чи не занадто вона велика чи маленька або незручна. Чи дозволить вона витягнути важкий ящик і відкрити або закрити, наприклад, кришку верхнього шафи. Наші пальці повинні вільно захоплювати держатель, захоплення повинен бути простим і надійним. Фурнітура повинна бути зроблена з міцного матеріалу.

Не менш важлива форма. Добре підібрана фурнітура підкреслить стиль кухні. Занадто велика, в неправильному кольорі або стилі, фурнітура може зіпсувати ефект всієї композиції.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *