Сечовина – добриво для застосування на городіСечовина або карбамід – відомий засіб додаткової підгодівлі серед багатьох городників. З його допомогою вдається вирощувати квіти, овочі і фрукти, забезпечуючи рослини всіма необхідними мікроелементами. Сам препарат виробляється синтетичним шляхом з неорганічних речовин, але завдяки сучасним технологіям вдається отримувати органічна сполука, що є кінцевим продуктом метаболізму. сечовина – азотне добриво, застосування на городі якого, позитивно відіб’ється на стані всіх культур. Як правильно використовувати сечовину?

Сечовина – добриво, харчування та активний ріст рослин

Препарат являє собою гранули жовтого, сірого або білого кольору. Він також продається в формі таблеток. Завдяки тому, що оболонка препарату довго тане, виключається зайва передозування грунту і рослин. Сьогодні сечовина застосовується не тільки під час посадки рослин, але також і в період активного росту і плодоношення. Як же визначити, що у рослини нестача азоту? Існує кілька ознак:

  1. Дуже повільне зростання рослини, хоча за тимчасовими показниками, воно повинно досягати вже певної висоти.
  2. Слабкі, мляві і тонкі пагони. Нормальні, здорові рослини з достатньою кількістю азоту мають сильні і м’ясисті пагони.
  3. Жовті, маленькі листя. Брак азоту може стати причиною раннього листопада.
  4. Невелика кількість урожай. Якщо дерево погано плодоносить вже не один рік, це явна ознака того, що йому бракує азотних добрив. Нирки виходять слабкі і недорозвинені, тому і урожай виходить мізерним.

Якщо ви помітили на своїй дачній ділянці подібні ознаки, використання сечовини – рішення всіх проблем. Ще це добриво вважається універсальним, і неспроста. Його можна застосовувати в якості підгодівлі для будь-яких культур, що мають тривалий вегетаційний період. Але як правильно використовувати сечовину на своїй ділянці?Сечовина - добриво, застосування на городі

Читайте також: Добрива для городу навесні

Застосування сечовини на городі

Якщо ви ніколи не користувалися сечовиною, вам напевно буде цікаво дізнатися, що через кілька днів після поширення по території, добриво видозмінюється під дією бактерій, що мешкають в грунті. В результаті цього впливу, сечовина виділяє вуглекислий газ, який миттєво розкладається на відкритому повітрі. Це пояснює позицію багатьох досвідчених городників, які вносять добрива не поверхово, а в глиб грунту.

Кращим варіантом використання сечовини є його закладення в грунт, оскільки, таким чином, максимально ефективно зберігається азот, здатний проникати вглиб рослини. Підживлення може застосовуватися не тільки на відкритому грунті, але також і в теплицях і парниках. Виробники сечовини все як один твердять про важливість точного проходження зазначеним на упаковці рекомендацій. Не всім культурам корисна одна і та ж доза добрив.

Сечовина - добриво, застосування на городі
Сечовину можна як розсипати по території, так і розводити у воді

Порада! Одна з особливостей карбаміду – істотно окисляти ґрунт. Якщо грунт і так кислий, то необхідно подбати про використання крейди. Його можна вносити разом з сечовиною.

Чи потрібно розводити сечовину? Не завжди. При посадці овочевих культур і квітів рекомендується опускати необхідну кількість гранул в лунку. Але якщо справа стосується добрива, тоді можна розвести сечовину і вносити її строго під корінь.

Як бачимо, сечовина – важливе добриво, яке повинен мати під рукою кожен городник і садівник. Вартість підгодівлі в магазинах зовсім не висока і порадує багатьох дачників. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити на своїй дачній ділянці хороший і багатий урожай.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *