Сенсорний кран для водиСенсорний кран для води

Безконтактні крани для води до недавнього часу можна було зустріти тільки в ванних кімнатах в аеропортах, торгових центрах або офісних будівлях. Використання сенсорних кранів в громадських місцях, головним чином популярно тому, що вони надійно контролюють споживання води, так не доведеться нести витрати по оплаті води через клієнта, який забув вимкнути кран. Проте, крани цього типу набувають все більше і більше прихильників, які використовують це рішення в своїх будинках. Чому?

Сенсорний кран для води – переваги

Основною перевагою сенсорного крана є його економічність у витраті води. Змішувач з фотоелементом споживає в середньому 6 літрів води за хвилину, що в два рази менше, ніж змішувач змішувач. Витрата води з сенсорним краном мінімальний, так що ми економимо на оплаті за воду.

Майте на увазі, що цей пристрій вимагають також електрики. Чи повинні ми боятися додаткових витрат у зв’язку з цим? Виявляється, що немає: батареї на 6 V досить на кілька років, а її вартість, в разі необхідності заміни не дуже велика.

Безконтактні змішувачі, звичайно, дорожче, ніж традиційні, але беручи до уваги скорочення споживання води, вкладені гроші окупляться швидко.

Сенсорний кран для води

Як працює сенсорний кран?

Як працює сенсорний кранНезважаючи на гадану складність пристрою, такий кран працює дуже просто. Під раковиною або мийкою повинен бути встановлений невеликий ящик з іонним, яка забезпечує роботу фотоелемента. Якщо ви помістіть руки під кран, потік води буде подаватися автоматично. Потім він перестає працювати, коли фотоелемент більше не відчуває ніякого руху.

У найпростіших версіях температура води встановлена ​​постійною. Вона може бути відрегульована, у міру необхідності, але це не так легко, як в звичайних кранах. Останнім часом, однак, все частіше виробники пропонують безконтактні змішувачі, обладнані термостатом, так що регулювання температури в цьому випадку здійснюється легше.

Чи безпечний сенсорний кран?

Фотоелемент працює на електроенергії, яка в поєднанні з водою може іноді викликати заклопотаність з приводу безпеки. Проте, такі пристрої повністю безпечні. Для включення живлення крана фотоелемента не потрібно підключення до високої напруги постійного струму. Найчастіше це харчування від батарейок 6 V. Вони не стоять багато, а термін їх служби дуже великий. Батареї не вимагають огляду або технічного обслуговування.

Який тип крана вибрати?

Виробники пропонують сенсорні крани для води як для ванної кімнати, так і для кухні. Безконтактні змішувачі доступні в багатьох варіантах, які відрізняються в основному за технічними параметрами і ціною. Пристрій, як правило, живиться від 4 батарейок типу АА 1,5V або підключається до джерела живлення. Найдорожчі варіанти мають багато додаткових функцій, наприклад:  • Який тип крана вибратитермічна дезінфекція;
  • Bio-guard;
  • терморегулятори, які регулюють температуру води;
  • автоматичне перемішування води – можливість налаштувати відповідні температури, регульовані за допомогою ручки, змішування води є дуже точним;
  • носик з вбудованим аератором – забезпечує зниження витрати води до 50%.

Перш ніж вибрати конкретну модель, вам варто подумати про те, які функції вам абсолютно необхідні. У той час як термостат може бути дійсно корисним, то важко собі уявити, що ми повинні регулярно використовувати термічну дезінфекцію.

Комфорт використання крана на фотоелементах багато в чому залежить від якості фурнітури. Дуже важливим є час відгуку фотоелементів і надійність всієї конструкції.

Змішувачі майбутнього

Сенсорні крани, які до недавнього часу були технічною новинкою, стають все більш різноманітними за конструкцією і функцій. Виробники намагаються перевершити один одного в області впровадження інноваційних рішень, які спокушають клієнтів. Одним з них є змішувач для кухні, який поєднує в собі безконтактну систему і класичну. Сенсорним краном можна користуватися, коли ви хочете вимити овочі та фрукти або обполоснути руки. Більш високий кран, з двома ручками, з класичною системою виливу підходить для ручного миття великого посуду, наприклад, великих каструль.

Сенсорний кран для водиЩе одна пропозиція – це змішувачі, які інформують нас, економимо ми воду чи ні. Миготливі вогники попереджають нас, що прийшов час завершення купання, і через деякий час вода вимкнеться сама.

Деякі з останніх моделей також можуть бути автоматично налаштовані на заповнення ванни, так що ви не ризикуєте переливом води. Використовуючи ці рішення, ми не повинні дивитися в ванну через кожні кілька секунд, щоб не пропустити перелив, а можемо з упевненістю чекати наповнення ванни з чашкою чаю перед телевізором.

Через простоту використання, безконтактні моделі рекомендуються для ванних кімнат, які використовуються людьми, які відчувають труднощі з використанням традиційних змішувачів, наприклад, для дітей і літніх людей. Автоматичне відключення потоку води також усуває негативні наслідки шкідливих звичок – не вимикати кран під час чищення зубів, і т.п.

Що слід враховувати, перш ніж купувати безконтактні крани?

Що слід враховувати, перш ніж купувати безконтактні краниУ зв’язку з тим, що електронний змішувач на фотоелементі повинен бути адаптований до інших елементів ванної кімнати або обладнання кухні, тобто до раковин і умивальників, їх роблять, як правило, в полірованому вигляді.

Однак може виникнути проблема відбиття світла від поверхні раковини і автоматичне включення крана з датчиком. З цієї причини важливо, щоб раковина була блискучою, а в кімнаті стоїть уникнути різкого освітлення.

Безконтактні крани можуть заощадити значну кількість води, що чітко видно в рахунках за водопостачання. Інші переваги включають в себе те, що вони більш гігієнічні, менше забруднюються, не вимагають частого миття, як традиційні змішувачі. Вони ідеально підходять для громадських ванних, які використовують велику кількість людей. Хоча ціна їх вище, ніж традиційних, їх покупка окупає себе швидко. Тож не дивно, що з кожним роком популярність цього рішення зростає і для приватних будинків.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *