Септики, призначені для котеджівЯкщо Ви ділова людина і маєте у володінні власний котедж, то, швидше за все ви замислювалися про той момент, куди подіти стічну воду. Безумовно, добре, коли ваші дачні апартаменти підключені до систем міських центральних каналізацій. Але, а якщо ні? Тоді необхідно задуматися про самостійну очищення і утилізації стічної води. Відмінний варіант-проведення звичайної каналізаційної ями, але з нею можуть виникнути певні труднощі. Щодня потрібно спостерігати за рівнями води та звертатися до послуг робітників. Але самим негативним моментом вважається нанесення шкоди навколишньому простору і специфічний запах.

Септики, призначені для котеджів

Найоптимальнішим варіантом буде котеджне септик. Вирішити проблему, в першу чергу, що стосується скидання брудної стоку – серйозне завдання. Септики, призначені для заміських будинків, мають різний конструктивне рішення. Можна придбати його в готовому вигляді, або ж зробити його самостійним чином і заощадити кошти.

Автономна каналізація і септики для заміського будинку

Сучасний септик для котеджів є пристроєм, який очищає воду. Різноманітні моделі здатні виробляти ретельне очищення, до дев’яноста восьми відсотків в цілому. Така стічна вода не завдає жодної шкоди довкіллю. Такий тип септика характеризується багатоступеневою стадією відстоювання води.

Септики, призначені для котеджів

При використанні біологічної очистки вода набуває максимальну чистоту. При активному застосуванні біологічної очистки в роботу йдуть особливі бактерії для септиків, які здатні розкладати велику кількість органічних речовин. В кінцевому підсумку залишається зовсім маленький муловий шар. Типи септиків можуть називатися абсолютно по-різному. Це може бути септик без відкачування або ж енергозалежний септик. Енергозалежною він називається саме з тієї причини, так як для його функціонування потрібен великий обсяг електроенергії.Септики, призначені для котеджів
Септик для котеджів без відкачування

Електрика потрібно для насосів і аераторів, що посилають повітря в простір септика. Такі пристрої спеціально призначені для того, щоб розвивати корисні бактерії в септику.

Септики, призначені для котеджів
Накопичувальні септики

Існують септики накопичувального характеру. Це звичайнісінька ємність, в якій накопичується стічна вода. При повному заповненні ємності викликається асенізатор. Позитивною характеристикою даної конструкції є зручність в застосуванні, а також простий монтаж і довготривала експлуатація.

Який септик для котеджу найкраще вибрати?

Що робити, коли мова йде про вибір септика для вашого особистого заміського будинку?

Сприятливіші всього використовувати станцію глибокого очищення. Хоча даний вид споруди вважається дуже дорогим. Вода очищається до дев’яноста восьми відсотків.

Перед покупкою даного пристрою розгляньте всі види існуючих септиків. Визначтеся з типом конструкції, виходячи з ваших фінансових можливостей. Дізнайтеся, який у вас грунт і точне розташування поверхневих вод. Розрахуйте робочі обсяги ємностей і підберіть оптимальну продуктивність. Заздалегідь подумайте, куди буде зливатися очищена вода.

Корисне відео: Септик: види, принцип роботи і монтаж

Найімовірніше доведеться зробити поле для фільтрації. Якщо у вас виникають проблеми з електрикою, то віддайте перевагу сучасній станції глибокого очищення. Такий септик буде гарантовано очищати воду.

Читайте більше корисної інформації в розділі Дачні спорудиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *