Шафа в вітальню на всю стінуШафа в вітальню на всю стіну

Вітальня є серцем будинку, в ній фокусується сімейна і суспільне життя. Вона повинна відображати характер і смаки своїх мешканців, їх пристрасті і інтереси. Завдяки ретельно продуманим шафі з декоративними дверцятами, ця кімната набуває унікальний стиль, крім того, таке рішення полегшує підтримання порядку. Великий шафа-купе на всю стіну в вітальню дозволить знайти місце для кожної речі, приховавши всі наші предмети побуту за красивою ширмою, ми забезпечимо порядок в кімнаті.

Сучасний шафа в вітальню на всю стіну

Шафи на замовлення мають велику перевагу. Ви можете створити гардероб під точні розміри стіни або ніші в вітальні, вибрати відповідний за кольором і стилю декор дверей, створити нерозривний зв’язок з інтер’єром. Такі меблі гармонійно вписується в вітальню, залишаючись при цьому, вкрай функціональним предметом. Шафа на всю стіну може стати основним предметом меблів у вітальні.

Сучасний шафа в вітальню на всю стіну

Сучасний шафа в вітальню на всю стіну

Він може мати гарний і гармонійний вигляд, так як у вас є можливістю включити в прикраса стулок шпалери, якими оброблені стіни вітальні, різні плакати і фотошпалери. Під безпечне скло на фронтах можна розмістити висушене листя, пір’я або тканину. Ми можемо навіть інтегрувати в меблі акваріум, що створить живий образ, і на наших очах буде розігруватися справжнє видовище.

Сучасний шафа в вітальню на всю стіну

Сучасний шафа в вітальню на всю стіну

Гармонія в інтер’єрі вітальні

Можливості численні, вони обмежені тільки нашою уявою. Це дає можливість творчо заповнити кути, ніші, раціонально використовувати великі і маленькі стіни. Конструкції дозволяють функціонально керувати нашим простором – вільно і сміливо, швидко і легко, з урахуванням наших смаків.

Гармонія в інтер'єрі вітальні

Варіанти пристрою вітальні багато. Залежно від індивідуальних переваг, ви можете поставити в неї шафа, комод, шафа під телевізор, домашню бібліотеку або журнальний столик. Великий і місткий шафа, з добре продуманим внутрішнім змістом і красивими фасадами може стати ключовим елементом інтер’єру вітальні.

Цікавим доповненням до шафи в вітальню на всю стіну може бути близький до нього з точки зору стилю корпус телевізора, комод і журнальний столик. При цьому слід подбати про те, щоб всі елементи конструкції були виготовлені зі схожих матеріалів.

Шафа у вітальні на всю стіну - фото

Шафа у вітальні на всю стіну - фото

Шафа у вітальні на всю стіну – фото

Шафа у вітальні не обов’язково повинен бути повністю заповнений ящиками. Доповненням можуть бути стійки або полки, які додають різноманітність в систему і в той же час роблять її більш просторою і не такий громіздкою.Шафа у вітальні на всю стіну

Шафа у вітальні на всю стіну

Якщо з різних причин ви вирішите відмовитися від повноцінного шафи у вітальні, його можуть з успіхом замінити стійки-етажерки.

стійки-етажерки

стійки-етажерки

Цей елемент може також виконувати роль роздільника двох кімнат. Це можливо, завдяки конструкції з використанням несучих елементів, змонтованих на стелі.

Варіанти дизайну дверей

Незалежно від того, наскільки велика вітальня – її дизайн потрібно спроектувати і реалізувати дуже грамотно, тому що це простір, який є свого роду вітриною будинку, в деякому сенсі, воно відображає спосіб життя господарів і загальну атмосферу в квартирі. У вітальні ви проводите час з сім’єю і друзями, слухаєте музику з ваших улюблених компакт-дисків або розслабляєтеся з хорошим фільмом. Таким чином, кожен предмет меблів, розташований в ній повинен бути ретельно підібраний і узгоджений із загальним стилем і характером дизайну.

Варіанти дизайну дверей

Популярні елементи інтер’єру вітальні – це розсувні двері, прикрашені зображеннями з пісочним візерунком, або зі скла, соломки або металу. Скло на шафі в вітальні робить інтер’єр більш інноваційним і сучасним. Такі рішення також забезпечать глибину і тонку гру світла і кольору, вони можуть здивувати нас все новими і новими візуальними ефектами, як вночі, так і вдень.

Варіанти дизайну дверей

Варіанти дизайну дверей

Цікавий ефект можуть створювати фронти шафи, зібрані з плит з глибокої структурою і художніми шарами, послідовно з’єднаними зі склом. Поверхня скляних елементів додатково підкреслює цікаву структуру фронтів. Дуже оригінальне і небанальне рішення – це комбінація скла з плитою, яка нагадує бетон. Цей варіант пропонують любителям промислового стилю, і тим, хто не боїться сміливих і сучасних рішень.

Шафа-купе на всю стіну в вітальню

Такі шафи дозволяють домогтися оптимального використання площі кімнати, так як розсувні двері економить простір. Сучасні конструкції особливо функціональні в невеликих інтер’єрах, де вони значно економлять цінну житлову площу. Традиційний шафа зазнає поразки в змаганні з вбудованим. Купе дозволяє також корисно використовувати такі, на перший погляд, непотрібні елементи деяких кімнат, як скоси, ніші і нестандартні стіни. Внутрішній устрій конструкції та оздоблювальні матеріали підбираються індивідуально, що дозволяє підібрати варіант практично на будь-які потреби.

Шафа-купе на всю стіну в вітальню

Шафа-купе на всю стіну в вітальню

Найбільшим недоліком вбудованих шаф з розсувними дверима є їх ціна. Кінцева вартість залежить, крім іншого, від розмірів, використовуваних матеріалів, а також складності конструкції замовних корпусів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *