Шпалери під дерево для стінШпалери під дерево для стін

Шпалери знову в моді. На ринку ми можемо милуватися різноманітними варіантами різного дизайну, кольору, текстури і розміру. Сьогодні, за допомогою правильно обраного малюнка шпалер наші інтер’єри можуть перетворитися в теплі і оригінальні приміщення, де ми будемо почувати себе, як в ексклюзивній квартирі, де стіни покриті шкірою, каменем або виглядають, як в гірському будиночку з дерев’яними стінами.

Існує маса причин, чому ми наважуємося використовувати цей обробний матеріал для стін в нашому будинку. Іноді це пов’язано з нашими перевагами, іноді з пропозицією дизайнера інтер’єрів, а іноді і з практичної точки зору. Є ситуації, коли особливо рекомендується вибирати конкретний тип шпалер для стін. Наприклад, якщо треба приховати недоліки поверхні, зокрема, всі нерівності, для захисту від забруднень (використовують вологостійкі моделі), якщо треба оптично змінити кімнату і додати інтер’єру вражаючий характер.

Шпалери під дерево для стін

Шпалери під дерево для стін – види

Шпалери для стін з імітацією деревини доступні в декількох різних типах:

  • паперові – цей тип оздоблювального матеріалу для стін не є водонепроникним, але деякі варіанти можуть бути захищені лаком або акрилом;
  • вінілові – вологостійкі, що миються, вони більш довговічні, ніж паперові, можуть мати рельєфний малюнок;
  • бамбукові – флізелін в цьому випадку – зовнішній шар, це дуже еластичні шпалери, які можуть легко замаскувати будь-які нерівності стіни.

Шпалери під дерево для стін – фото

Шпалери для стін під дерево є ідеальним рішенням, якщо ми хочемо отримати привабливі візерунки на великих поверхнях, чого важко досягти іншими методами. Їх велика перевага – це сучасні, модні візерунки. Протягом декількох років в моді шпалери, що імітують структуру природних матеріалів, таких, як дерево, бетон, камінь, шкіра тварин. Завдяки сучасним технологіям друку, візуально вони майже не поступаються тим матеріалам, які вони імітують.

Шпалери, натхненні дорогоцінним даром природи – деревиною, своїми візерунками і кольорами здатні показати красу і різноманітність природи в усьому її характері. Кольори деревини дуже реалістичні, а якщо шпалери не паперові, а бамбукові, то вони можуть також до певної міри нагадати структуру кори дерева, наприклад, берези.Шпалери під дерево для стін - фото

Зразки з імітацією бамбука і дерева в теплих, природних кольорах і різної текстури ідеально підходять для інтер’єрів, натхнених природою та екологією.

Дуже модні в даний час шпалери, що імітують старі дерев’яні дошки, як ніби вони складають стіни будинків, оформлених в сільському стилі або паркани.

Цей оздоблювальний матеріал, що імітує дерево дуже привабливий і може стати домінуючим елементом у кімнаті. Тому ними зазвичай покривають тільки одну стіну в інтер’єрі, інші стіни краще виконати в однотонних кольорах, в кольоровій гамі, що підходить до кольору деревини.

Шпалери під дерево в інтер’єрі створюють атмосферу затишку і тепла. Оздоблювальний матеріал з таким мотивом дозволяє швидким і дешевим способом перетворити інтер’єр і створити унікальний клімат. Природні текстури та кольору ідеально імітують натуральну деревину, а численні колірні варіації будуть прикрашати інтер’єр оригінальним, привабливим чином. Це відмінна альтернатива для тих, хто не хоче або не може використовувати традиційні дошки в інтер’єрі.

Шпалери під дерево в інтер’єрі – фото

Ви ставите питанням про те, як створити оригінальний інтер’єр в екологічному, сільському, скандинавському стилі або принаймні його частина? Або, може бути, ви шукаєте ідеї, як незвично облаштувати ваш офіс або студію? Якими б не були плани – дуже цікавий і популярний варіант останнім часом – це купити шпалери під дерево для стін. Імітація дерева робить простір набагато більш комфортним, а найголовніше – оригінальним.

Оздоблювальні матеріали для стін, натхненні природою не тільки модні, але часто є альтернативою природних будівельних матеріалів, які досить затратно і іноді дуже непросто використовувати при оформленні. Завдяки нанесеному на них візерунку, який виглядають так само, як натуральне дерево, вони підходять практично в будь-який інтер’єр, дозволяючи йому отримати незвичайний характер.

Реалістичні відтінки коричневого роблять цей оздоблювальний матеріал схожим на натуральні дошки, він виглядає дуже природно. Враження посилюється текстурами. Можливо найважливіша перевага такого виду обробки – це його набагато більш низька ціна в порівнянні з натуральним деревом. Крім того, їх наклейка не вимагає багато процедур, а відхід не вимагає великих турбот.

Колекція шпалер з дерева пропонує широкий вибір дизайнів і квітів, серед яких кожен знайде щось для себе. Залежно від стилю інтер’єру можна підібрати відповідну імітацію породи деревини.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *