Шпалери в сучасній квартиріШпалери в сучасній квартирі

Шпалери ніколи не виходять з моди і це не дивно. На ринку ми можемо знайти безліч варіантів цього оздоблювального матеріалу різного дизайну, кольору, текстури і розміру. Це вже не нудні візерунки, які нам набридли в минулому. Сьогодні, за допомогою правильно підібраних шпалер, наші інтер’єри перетворюються в прекрасне, тепле і елегантне простір. Давайте подивимося, які цікаві рішення можуть бути реалізовані з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів.

Шпалери в сучасній квартирі – варіанти дизайну

Їх виготовляють сьогодні з широкого діапазону матеріалів, а не тільки з паперу. В результаті, вони можуть володіти різними характеристиками. Ви можете підібрати цікаві шпалери для сучасної вітальні, кухні і навіть для ванних кімнат. Безліч візерунків і кольорів дають можливість для незвичайного дизайну інтер’єру. Ви можете об’єднувати різноманітної тематики і квітів або розмістити яскравий малюнок на частину стіни, інші стіни пофарбувати в гармонує з основним візерунком колір. Кількість варіантів необмежено завдяки безмежній фантазії дизайнерів і аранжувальників.

Шпалери в сучасній квартирі - варіанти дизайну

Як підібрати сучасні шпалери?

Сучасні шпалери випускаються у великому асортименті і, відвідуючи будівельні магазини, ми не можемо визначитися, за чим же зупинитися і як правильно їх вибрати. Шпалери в сучасному дизайні квартири грають велику роль, але перш ніж зробити вибір варто докладніше дізнатися про їх видах і властивості, а також як правильно їх підбирати за типом приміщення.

паперові

Вони можуть бути одно- або двошарові, з гладкою або рельєфною поверхнею. Цей тип не є водонепроникним, але деякі різновиди можуть бути захищені лаком або акрилом, а тому час від часу, їх можна злегка протерти вологою тканиною. Цей варіант добре підходить для дитячої кімнати.

вінілові

Вони стійкі до впливу вологи і можуть бути безпечно помиті. Деякі моделі мають опуклий візерунок, який багато хто вважає дуже ефектним. З точки зору механічних властивостей вони набагато міцніші, ніж паперові. Є також версії під фарбування.

Вінілові шпалери

бамбукові

Флізелін – це матеріал, який наноситься на зовнішній шар, виготовлений з вінілу або тканини. Ці моделі дуже еластичні, вони легко можуть маскувати будь-які нерівності стін. Їх наклеюють «сухими», тобто не промазують клеєм, клей наноситься тільки на стіну.

бамбукові шпалери

Шпалери рауфазер Rauhfaser

Це варіант паперових шпалер з деревною стружкою, що надає полотну унікальну привабливу текстуру. Вони можуть бути використані практично в будь-якій кімнаті і неодноразово пофарбовані.Шпалери рауфазер Rauhfaser

флокированниє шпалери

Вони виготовляються особливим чином. На флізеліновую основу наносять короткі волокна шерсті, шовку або пластмаси, які створюють гарні, опуклі візерунки і текстури, подібні замші. Це дуже красиві і привабливі варіанти. Найчастіше їх використовують в житлових кімнатах, вітальнях і спальнях.

тканинні

Це дуже декоративний варіант. Знизу вони мають шар нетканого волокна, паперу або вінілу. Доступні в двох варіантах: тканини (верхній шар з: бавовни, льону, джуту, шовку або синтетичних волокон), неткані, в яких волокна впроваджені в основу.

Шпалери зі скловолокна

Проні прекрасно імітують візерунки натуральних тканин і можуть бути пофарбовані дисперсиями (емульсіями). Якщо вони пофарбовані, то набирають еластичності і стійкості до стирання і подряпин. Водонепроникні і можуть безпечно використовуватися в кухнях і ванних.

фотошпалери

Містять вражаючі картини. Зображення друкуються на папері або спеціальній плівці (цей варіант є водонепроникним і миється, так що він може бути використаний у ванній або кухні). Привабливим є той факт, що малюнок може бути завдано на основі власних фотографій замовника.

фотошпалери

фотошпалери

фотошпалери

Шпалери з напиленням

Виготовляються з натуральних інгредієнтів або сумішей синтетичних смол. Це може бути, наприклад, акрилове напилення.

Бордюри, декоративні смужки

Це дрібні елементи до основної колекції, якими заповнюються розриви в основному полотні для створення цікавих декоративних ефектів.

Як зробити вибір?

Причини, чому ми вибираємо той або інший варіант шпалер багато. Як правило, це залежить від нашого смаку, іноді ми керуємося модою і пропозиціями дизайнерів інтер’єрів, а іноді суто з практичних міркувань. Проте бувають випадки, коли особливо рекомендується вибір того чи іншого виду. До них відносяться, такі ситуації:

  • нам необхідно приховати недоліки стін, особливо нерівності (відмінно підходять флізіліновие варіанти);
  • стіни потребують захисту від забруднення (в цьому випадку використовуються миються);
  • бажання оптичного збільшення кімнати;
  • ми хочемо додати інтер’єру захоплюючий характер.

Ми рекомендуємо вам поглянути на фотографії, де використані найсучасніші шпалери для стін для різних кімнат і різних стилів приміщень.

Сучасний дизайн шпалер для спальні – фото

Шпалери для кухні сучасний дизайн – фото

Сучасні шпалери для коридоруЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *