Сифон для раковини на кухнюСифон для раковини на кухню

Сифон – це непомітний на перший погляд елемент сантехніки, який грає важливу роль у функціонуванні кухні і суттєво впливає на комфорт. Він відповідає за відведення води з раковини в каналізацію. Цей пристрій також блокує надходження неприємних запахів з каналізації в приміщення. Перешкодою для проникнення неприємних запахів з каналізації на кухню є вода, яка стоїть в колінах пристрої та каналізаційний газ залишається у воді. Перш ніж купити сифон для раковини на кухню, варто розглянути, які вони бувають, і вибрати рішення міцне і просте в обслуговуванні.

Як вибрати сифон для раковини на кухню?

Вирішальний питання про надійність цього пристрою багато в чому залежить від правильного підбору до типу раковини. Вибір, головним чином, визначається висотою збірки і кріпленням сифона до раковини на кухні. Варто розглянути також довговічність матеріалу, що використовується у виробництві і форму елементів. Який же сифон під раковину на кухню забезпечує найбільший комфорт?

Пляшковий сифон, гофрований або трубний?

Форма цього пристрою на кухні рідко буває видно, так як сифон, як правило, прихований в кухонних ящиках. Тому його форма в цьому приміщенні мало впливає на естетику інтер’єру, але вона важлива для його функціональності. Існують два типи пристрою сифона для раковини на кухні:

  • вертикальний пляшковий;
  • трубний з горизонтальною конструкцією.

Пляшковий сифон, гофрований або трубний?

пляшковий сифон має резервуар для води, розташований в нижній частині. Ці моделі характеризуються видовженою і компактною конструкцією. В результаті, вони знаходять застосування там, де для них трохи місця. Через необхідність періодичного очищення, пристрій вимагає розміщення в легкодоступному місці.

Пляшковий і трубний сифонТрубний сифон в формі літери «U» характеризується високою ефективністю, надійністю роботи дренажу і здатність до самоочищення. Його довговічність визначається оптимальною і простою конструкцією, позбавленою точок, які могли б збирати бруд.

Крім популярних форм також у продажу доступні спеціальні призначені для користувача моделі, які були розроблені таким чином, що їх лінія була пристосована до форми раковини, особливостям наповнення кухонних шаф або інших особливостей користувачів кухонного обладнання, економлячи місце під раковиною для тих чи інших цілей. Їх форма може забезпечувати великий простір під раковиною, яке нам дуже важливо в умовах маленької кухні, коли під раковиною нам просто необхідно помісити кілька полиць або відро для сміття, а іноді і вбудувати посудомийну або пральну машинку.

спеціальні призначені для користувача моделі сифона

Сифон для квадратно раковини на кухню з переливом

Кубістичні кухні, гострі кути меблів, сучасний дизайн – все це вимагає належної добірки деталей. На ринку присутні елементи, що охоплюють всі кубістичні форми, в тому числі квадратний сифон для раковини на кухню з переливом. Він пристосований для квадратної раковини, при цьому деякі сучасні моделі можуть мати автоматичну пробку.Сифон для квадратно раковини на кухню з переливом

Який сифон вибрати – з пластика або латуні?

сифон з пластикаКупуючи цей елемент, ми повинні також звернути увагу на матеріал, з якого він виготовлений, так як він значно впливає на надійність і довговічність пристрою. Зазвичай використовуються моделі з ПВХ або латуні.

Популярні пластикові сифони для раковини на кухню ціну мають відносно низьку, а їх особливістю є легка конструкція. Крім того, вони стійкі до механічних пошкоджень і негативних наслідків від тривалого контакту з водою. сифон або латуніНедоліком цього рішення є не дуже естетичний зовнішній вигляд, але на кухні його, як правило, не видно, тому цей недолік не грає ролі.

Моделі з латуні використовують зазвичай у ванних кімнатах, де раковини відкриті, і труби своїм блиском створюють елегантний дизайн. На кухні моделі з латуні з хромованою обробкою можуть грати декоративну роль, їх можна використовувати для обладнання кухонного острова з відкритою декоративної раковиною.

кухонний острів з відкритою декоративної раковиною

Як зібрати сифон для раковини на кухні – крок за кроком

Отже, коли модель обрана, перед нами стоїть завдання, як встановити сифон для раковини на кухню. Для того щоб полегшити процес складання сифона, ми повинні вибрати модель, яка ідеально підходить до раковини. Порядок робіт наступний:

  1. прокладки для збору сифонаРобота починається з розміщення маскують розеток для підключення до системи каналізації.
  2. Потім – один кінець труби прикріплюється до отвору в стіні, обов’язково використовуйте прокладки, зазвичай гумові, які захистять від протікання.
  3. Інший кінець вкручується в збирач, тут також необхідний ущільнювач-прокладка.
  4. Наступний крок: до збирачеві прикручується елемент, який з’єднує його зі зливом в раковині.
  5. Останнім кроком є ​​установка вузла в вертикальному положенні і монтаж його до отвору каналізації.

Для того щоб перевірити герметичність всіх з’єднань ви повинні відкрити потік води. Подивіться на всі з’єднання на предмет витоку і затягніть кріплення до упору.

Таким чином, монтаж або заміна цього елемента водовідведення в нашому домі – це не найважче завдання, яку цілком можна зробити своїми руками. Для монтажу зазвичай не потрібно ніяких інструментів, повинна застосовуватися тільки інструкція виробника.

Таким чином, навіть невелике і невидиме кожен день пристрій має першорядне значення. Якщо ми хочемо, щоб наша кухня була функціональною, виглядала естетично і приємно пахла ароматами свіжоприготовлених страв, вибір цього обладнання настільки ж важливий, як вибір меблів і побутової техніки. Перш ніж купувати правильну модель варто поглянути на все «за» і «проти», щоб вибрати ту, яка буде в змозі задовольнити всі наші очікування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *