Сітка на двері від комарівСітка на двері від комарів

У літню пору ми часто тримаємо відкритими вікна, забезпечуючи достатню вентиляцію будинку і позбавляючись від зайвої вологи. Проте, ми змушені захищатися від докучливих комах. Найбільш ефективні методи, що дозволяють уникнути укусів комарів і інших комах – це механічні конструкції, що запобігають їх доступ в приміщення. Це не тільки захист приміщень від комах, а й бар’єр від забруднення кімнати ззовні від пилу і алергенної пилку, при цьому зберігається доступ до світла і повітрю.

Москітна сітка від комарів, яку вішають на вікна, двері або над ліжком – це сучасне рішення, яке захищає нас від комах і інших несприятливих чинників. Влітку, коли в будинок або квартиру можуть залетіти комарі, мухи, оси та інші докучливі комахи вона просто незамінна. У статті ми розповімо, як купити сітку від комарів на двері, які бувають конструкції і як їх вибирати.

Москітна сітка на двері від комарів і інших комах

Комахи потрапляють в квартиру через вікна, двері вхідні та балконні, які влітку, як правило, залишають відкритими. Найчастіше вони з’являються у вечірній час. Комах приваблює світло. Деякі з них нешкідливі, але деякі можуть поширювати хворобу. Ефективний захист від незваних гостей – сітка від комарів на двері, з’явилася і стала популярною кілька століть назад, в так звану еру завоювання заморських територій.

Перебувають в колоніях іспанці й англійці навішували їх на двері і вікна, захищаючи таким чином себе від тропічних комах. У нашому кліматі цей простий спосіб захисту особливо актуальне в літній час, коли у великій кількості з’являються комарі, москіти, мухи і оси, але виробники також пропонують моделі на цілий рік, які можуть бути встановлені на постійній основі.

Який варіант москітної сітки на двері вибрати?

москітна сіткаРізноманіття моделей сіток представлено наступними основними варіантами:

  • рамкова сітка (може бути роликового, розсувний або у вигляді жалюзі);
  • відкривається, з двох частин, що з’єднуються за допомогою магнітів або липучок.

Найпоширенішими є рамкові моделі. У якісних конструкціях раму виготовляють з легкого алюмінію. Вона може бути забарвлена ​​або покрита шпоною, при цьому її можна ідеально підібрати до вікон або дверей як за формою, так і по дизайну.

Деякі версії забезпечені щітковим ущільненням, найкращим чином запобігає потраплянню всередину комах і пилу. Конструкція забезпечує просту установку на дверні профілі. Сітки виготовляються з алюмінію і доступні в багатьох кольорах, що дозволяє правильно підібрати їх до дверної рами.

Звертають на себе увагу також моделі з механізмом самозачинення, які автоматично закривають прохід москітною сіткою, так що нам не доведеться турбуватися про це.Альтернативою є москітні жалюзі (вертикальні або горизонтальні) з пружинними системами, встановленими на спеціальних напрямних. На двері зазвичай встановлюються горизонтальні моделі, які, завдяки спеціальній магнітній стрічці, можуть швидко згортатися і розгортатися.

Роликові москітні сітки також можуть бути інтегровані в ролокасети, в яких корпус містить додаткову напрямну. Це практичне рішення, але ви повинні подумати про це вже на етапі будівництва.

москітна сітка

У магазинах також можна знайти розсувні москітні сітки, які можуть бути точно підігнані до висоти підвіконня і ширині двері. Їх варто вибирати в тому випадку, коли ми маємо багато місця на зовнішній стороні дверей.

москітна сітка

Сітка від комарів на балконні двері може складатися з трьох елементів. Кріпиться вона до отвору на клейку стрічку для легкої збирання і розбирання без використання цвяхів і шурупів. Планки можуть бути довільно вкорочені і звужені за рахунок включення нових елементів.

Магнітні сітки від комарів на дверіМагнітні сітки від комарів на двері виготовляють з міцного поліефіру, прикріпленого до рами на липучці. Конструкція, як правило, складається з двох частин, розсуваючи які ми можемо пройти через дверний проріз. Краї частин оснащуються магнітами, завдяки яким вона закривається автоматично.

Це ідеальне рішення для батьків, власників чотириногих вихованців і забудькуватих людей. Багато моделей допускають прання у пральній машині при 30 ° C.

Магнітна сітка штора на двері від комарів з міцного скловолокна, що кріпиться на рамі. Ця конструкція стійка до вологи, УФ-випромінювання, високих температур і інших зовнішніх факторів.

Більшість варіантів забезпечує дуже високу прозорість і практично невидимі у вікні. Вони легко і тихо відкриваються і закриваються автоматично.

При акуратній експлуатації конструкції можуть послужити протягом багатьох сезонів.

Магнітні сітки від комарів на двері

Що ще треба знати?

сітки від комарівУстановка рамкової сітки є простим завданням, з якою легко можна впоратися самотужки. Роликові або розсувні москітні сітки, проте, вимагають правильних інструментів і навичок, тому їх установку краще довірити фахівцям.

Власники домашніх тварин повинні пам’ятати, що собаки і кішки можуть легко пошкодити ніжну сіточку. Тому доцільно розглядати моделі з плетінням з міцного матеріалу, наприклад, з алюмінію або сталі, яка не буде легко здаватися гострим кігтям і зубам.

Щоб придбання послужило нам протягом багатьох сезонів, слід піклуватися про нього належним чином. Рамні моделі треба протирати м’якою, злегка вологою тканиною, а після сезону їх демонтують і зберігають в сухому місці. Інші моделі потрібно тільки час від часу мити, при цьому не слід використовувати агресивні миючі засоби.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *