Скандинавський стиль у ванній кімнатіСкандинавський стиль у ванній кімнаті

Скандинавський стиль робить будь-яке приміщення здаються набагато більше, ніж воно є насправді. Таким чином, багато людей вибирають цей стиль, щоб облаштувати свою ванну кімнату відповідно до правил цього стилю.

Скандинавський стиль у ванній кімнаті – природно і елегантно

Цей дизайн грунтується не кількох важливих характеристиках, за якими його можна безпомилково визначити:

 • простота форм,
 • елегантність,
 • білий колір в поєднанні з деревом.

Скандинавський стиль у ванній кімнаті - природно і елегантно

Цей тип дизайну інтер’єру народився в тридцяті роки ХХ століття. Місцем його народження були Норвегія, Данія і Швеція. Кожна з цих країн ввела свої індивідуальні характеристики в цей дизайн інтер’єру.

наприклад:

 • в датських інтер’єрах переважає білий;
 • в Фінляндії – чорний;
 • а в Швеції – простота.

Всі ці країни мають одне спільне – пристрасть до універсальності, функціональності і красі. В окремих аранжуваннях можуть бути присутніми народні мотиви – це може бути різьблення по дереву, фольклорні візерунки на плитках або елементи декору в природному стилі, такі, як, наприклад – дерево і каміння.

Скандинавський стиль у ванній кімнаті - природно і елегантно

Найбільший розквіт цей дизайну інтер’єру спостерігався в п’ятдесяті роки. Північні країни, виробляли меблі з природних ресурсів своїх земель, тому що вони були розташовані далеко від основних торгових шляхів. В результаті, в скандинавському інтер’єрі стало найважливішим використання деревини (в основному це: бук, ясен, сосна, дуб). І хоча з народження цього стилю пройшло багато років, він до цих пір користується великою популярністю і прикрашає інтер’єр багатьох європейських будинків. Популярний він і в наших будинках і квартирах. Подібні аранжування підкреслюють сучасний характер інтер’єру.

 Характеристики скандинавського стилю у ванній кімнаті

Скандинавський дизайн інтер’єру через його простоти і світлих кольорів часто використовується в дизайні ванних кімнат. Це, як правило, невелика кімната, і скандинавські риси інтер’єру візуально її в значній мірі збільшують. Крім того, білий колір робить інтер’єр чистим і елегантним.

Ванна кімната в скандинавському стилі повинна характеризуватися:

 • добавками, виготовленими з натуральних матеріалів;
 • простими меблями білого кольору або з дерева, які може прикрасити різьблення;
 • домінування світлою глазурованою плитки (наприклад: білої, бежевою, димчасто-блакитний або світло-зеленої);
 • велике дзеркало, щоб візуально збільшити кімнату;
 • рослини в горщиках зі скла або кераміки.

Ванна кімната в скандинавському стилі

В обробці стін варто використовувати світлу глазуровану плитку або плитку під цеглу, тільки вибирайте спеціальні вологостійкі колекції для приміщень з підвищеною вологістю.Ванна кімната в скандинавському стилі

Ванна кімната в скандинавському стилі

Можна пофарбувати стіни в світлі кольори, що трохи відрізняються один від одного, хорошим прикладом невеликого контрасту будуть білі і світло-сірі стіни. Таке поєднання виглядає елегантно.

Ванна кімната в скандинавському стилі

Нижче ми представимо деякі ідеї, як організувати дизайн інтер’єру.

Цей стиль використовує прості форми, тому, відмінна ідея – це обладнати мінімалізм для ванної кімнати.

Дизайн ванни в скандинавському стилі

Звичайно, навряд чи в магазинах сантехніки вам вдасться знайти яскраву ванну в цьому стилі або іншу сантехніку. Але, дотримуючись правил цього північного дизайну, ми можемо вибрати відповідну сантехніку з пропозицій нашого будівельного ринку. Перш за все, це повинна бути окремо стоїть ванна овальної форми з білим корпусом.

Дизайн ванни в скандинавському стилі

Ванна повинна бути розміщена на дерев’яній або імітує дерево поверхні. Така комбінація прекрасно підкреслить мінімалістський характер інтер’єру.

Дизайн ванни в скандинавському стилі

Важливо відзначити, що у ванній кімнаті краще всього працюють вологостійкі матеріали, наприклад, дошки з екзотичних порід дерева, які додатково захищені спеціальним масляним просоченням. Препарат проникає в деревину, утворюючи водонепроникний шар, який перешкоджає проникненню води. Ви можете використовувати світлу плитку для підлоги в ванну або плитку під дерево, яка чудово впишеться в такий інтер’єр. Деревоподібних плиткою можна обробити не тільки підлогу, а й стіни, ефект, отриманий від такої обробки буде дуже цікавим.

Дизайн ванни в скандинавському стилі

Ванна кімната в цьому стилі це не просто кімната з традиційним, майже аскетичним інтер’єром, заповненим дерев’яними елементами. Дерево або плитка під дерево теплих тонів додасть приміщенню затишок і теплоту.

Дизайн ванни в скандинавському стилі

Цей стиль також може з’явитися в дуже сучасної ванній кімнаті. Візерункові плитки або елементи мозаїки для ванної додадуть простору для купання інноваційний характер.

Дизайн ванни в скандинавському стилі

Крім того, модні речі та срібні доповнення підкреслюють простоту дерев’яних меблів і світлої кераміки, відображаючи тим самим північний колорит.

В цілому, ванна кімната в цьому стилі є дуже світлим приміщенням, де біла кераміка контрастує з дерев’яними меблями. Там панує простота і мінімалізм. Це відмінна пропозиція для тих, хто має невелику ванну кімнату і любить природні матеріали і великі простори. Вона послужить знахідкою також для любителів мінімалізму.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *