Скандинавський стиль в інтер’єрі – меблі, скандинавська кухня вітальняСкандинавський стиль в інтер'єрі - меблі

Цей стиль в останні роки, користується великою популярністю у всьому світі. Це гармонійна композиція, яка складається з простого дизайну і функціональності. Скандинавський стиль в інтер’єрі включає простір і збалансовані кольору.

Скандинавський стиль в інтер’єрі – меблі

Всі елементи інтер’єру повинні давати уявлення про тихому затишку і запрошують нас розслабитися. Меблі у вітальню в скандинавському стилі проста, елегантна і зроблена з натуральних матеріалів. Своїм виглядом вона не повинна порушувати упорядкований характер всього інтер’єру. Як же правильно вибрати меблі для дизайну інтер’єру в цьому напрямку?

Ви відчуваєте, що цей стриманий інтер’єр підходить для вас? Ви мрієте про функціональне і елегантному скандинавському стилі в інтер’єрі вітальні? У нашій статті ми представляємо вам кілька ідей, як підібрати меблі для вітальні в скандинавському стилі або облаштувати маленькі скандинавські кухні.

Меблі і кольору скандинавського стилю

Скандинавський стиль в інтер’єрі пропонує меблі в гармонійному поєднанні простоти і приглушених кольорів. Як правило, вона зберігає природний колір деревини або пофарбована в білий колір. М’яка оббивка включає сірі тканини, коричневі і незамінний білий. Це не означає, що необхідні тільки монохромні кольори. Світлі дивани в скандинавському інтер’єрі – це тільки база, яку можуть доповнити інші відтінки. Візерунки на оббивці диванів і крісел дуже виразні, тут також застосовується принцип збалансованого мінімалізму, що дуже гармонійно підходить для домашньої обстановки.

Натуральні матеріали

Як правило, меблі в таких інтер’єрах завжди виконана з натуральних матеріалів. Найбільш популярним є, звичайно, дерево, яким багаті ці північні країни. Шафи, столи і стільці популярні з вільхи та бука. Особливо цінується соснова деревина. Поверхня меблів захищена прозорим лаком, щоб підкреслити найкращим чином натуральну текстуру дерева – вузли та річні кільця. Популярним рішенням є також забарвлення окремих частин меблів білою фарбою. Ця комбінація створює цікавий ефект контрасту, що дуже ефектно візуально розвантажує простір.

Вибираємо шафа в скандинавському стилі

Дизайн шаф, комодів і полиць може здатися досить простим. Як і всі інші предмети інтер’єру в цьому напрямку дизайну, вони позбавлені декоративних елементів. Їх основним завданням є – надійна служба своєму власникові. Шафа в скандинавському стилі повинен бути просторим і функціональним, а також досить зручним в експлуатації.Скандинавська кухня вітальня - стільці та столи

Скандинавська кухня вітальня – стільці та столи

В облаштуванні кухні-вітальні важливо враховувати мінімалізм в інтер’єрі, простір і світлі кольори. Тут стане актуальною відкрита кухня, дизайн якої виконаний в строгому мінімалізмі. Особливу увагу варто приділити меблів. Вибирайте столи великі і дерев’яні, нехай вони будуть простими. Вони є синонімом надійності і солідності. Своїм виглядом стіл не повинен затьмарювати загальний мінімалістичний дизайн. Крісла та стільці в скандинавському стилі відомі у всьому світі. Ось де дизайнери підключають свою уяву. В цьому випадку важко говорити про властивою всьому іншому інтер’єру простоті, тому що ці стільці і крісла, як правило, мають яскраві кольори і складні форми. М’які меблі часто буває шкіряної або з оббивкою з льону та бавовни. Тут часто присутні триногі стільці, і крісла-качалки. Всі м’які і дуже зручні, що відрізняються особливим домашнім затишком і теплом.

Ліжко та диван в скандинавському стилі

Ліжка і дивани в цьому стилі меблів допоможуть відпочити в комфорті. Вони, як правило, великі і м’які. Диван є координаційним центром будь-якої вітальні, це місце, де проходить сімейний відпочинок і розміщуються гості. Тому він повинен бути надійним, солідним, красивим і дуже комфортним. Каркаси ліжок іноді здаються простими і іноді можуть здаватися трохи різкими. Скандинави говорять, що головне зручність дає матрац. Таким чином, виробники змагаються в створенні все нових і нових, більш м’яких і функціональних моделей матраців. Тут також приділяється велика увага використанню текстилю з натуральних тканин. Відповідними меблевими тканинами для диванів або ліжок може бути шерсть овець або овеча шкіра.

Добре вписується в дизайн однокімнатних квартир скандинавський стиль, що не завантажить інтер’єр безліччю зайвих елементів і буде витриманий в строгому мінімалізмі. Меблі в цьому стилі дуже зручна і затишна, вона додасть вашому житлу неповторний затишок. Останнім часом багато дизайнерів часто пропонують подібне оформлення для сучасних квартир і будинків, цей напрямок стає все біліше популярним і поширеним. У ньому в гармонії поєднуються натуральні матеріали і сучасні технології виготовлення різних елементів оздоблення. Всі члени сім’ї знайдуть в ньому, щось для себе. Можна назвати його дуже спокійним і універсальним для сприйняття і дуже підходящим для сучасної квартири незалежно від її габаритів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *