Складні душові кабіниСкладні душові кабіни

Ця ідея дасть нам додатковий простір у ванній кімнаті. Душ, коли він не використовується, може бути зібраний до стіни.

Складні душові кабіни – цікаві рішення

Кабіна є однією з найбільш габаритних конструкцій у ванній кімнаті. До сих пір, щоб вона вмістилася на невеликій ділянці і залишила місце для проходу, доводилося вибирати моделі малої ширини, наприклад, 60 x 60 70 x 70, 80 x 80 см. Однак, такі розміри незручні під час прийняття душу. Складні душові кабіни дозволять з’явитися у ванній додаткової площі.

Цей варіант має одинарні або подвійні складні двері душової кабіни. Вони складаються в центр до стінок і таким чином звільняють додатковий простір. Найбільш поширені дві складні двері. Одинарна двері для душової кабіни складна доступна, наприклад, в рішеннях з установкою на одній лінії з ванною. Завдяки цьому легше чистити таке обладнання.

Більшість кабін монтують в кутах. Купують або цільні половини кабіни (кожна з яких може мати різну ширину), або стінки, які можуть складатися навпіл.

Складні душові кабіни - цікаві рішення

Крім того, окремі елементи часто можна робити на замовлення відповідно до індивідуальними розмірами. Це дозволить найкращим чином вписати кабіну в наявний простір. Можна вибрати стінки зі скла або кольорових профілів. Панелі можуть бути покриті спеціальним покриттям для запобігання відкладень накипу. Залежно від моделі воно може бути вже включено в ціну або надаватися за додаткову плату.

KermiClean – це спеціальне покриття скляних поверхонь. Основні його переваги:

  • сприяє швидкому стоку води;
  • зменшує адгезію бруду і відкладень;
  • стійке до дії хімічних речовин;
  • розширює тимчасові інтервали, між ретельної очищенням поверхонь;
  • робить очистку більш зручною й легкою, оскільки дозволяє використовувати меншу кількість побутової хімії.

Покриття також має високу стійкість до стирання.

Складні душові кабіни

Представлена ​​вище на фото складна душова кабіна виготовлена ​​з прозорого скла, з хромованим глянсовим профілем. Профіль відхиляється всередину і назовні на 90 ° на шарнірах, які зміщені назовні на 180 градусів. Система обладнана масивними петлями.

Система обладнана масивними петлямиДвері забезпечені підйомним механізмом. Висока герметичність гарантована магнітною смугою і горизонтальної прокладкою в формі жолоба. Двері розкладаються врівень зі стінами, що надає комфортну, велику ширину для входу. У таких рішеннях використовується загартоване безпечне скло найвищої якості, товщиною 6 мм.

Вибираючи складну кабіну потрібно звернути увагу на те, як в ній буде встановлено душ.

Такі варіанти душа можна встановити навіть в невеликій ванній, тому що відкривання дверей не вимагають додаткового простору зовні. Вони доступні в квадратної і прямокутної версіях, а також з напівкруглими дверима. Герметичність системи забезпечують ущільнення між дверима і нерухомими частинами.

вибираємо піддон

Складні душові найбільш часто встановлюються безпосередньо на підлогу (з трапом для душа з бордюром або без нього), іноді може бути використаний плоский піддон, який розміщується на одній лінії з підлогою.

вибираємо піддон

Такі рішення дуже практичні, особливо, коли поверхню підлоги, яку займає кабіна буде використовуватися для проходу по ванній кімнаті.

Складні душові кабіни - цікаві рішення

Піддон може також виступати над рівнем підлоги. Різноманітність варіантів монтажу досить велика. У кожній версії, коли двері складаються до стіни, ванна кімната здається візуально більше. Деякі кабіни замість звичайного скла, можуть мати дзеркала. Ця кабіна в складному вигляді виглядає як велике дзеркало.

Складні душові кабіниПодібні сучасні конструкції з кожним роком набирають популярність. Дуже популярні такі рішення у любителів мінімалізму. Крім чудових естетичних якостей, складні конструкції зі скла дуже практичні і функціональні.

Безумовно, виготовити такі конструкції з високим рівнем надійності і довговічності неможливо без сучасних високих технологій, які з кожним роком все частіше використовуються у виробництві товарів для облаштування нашого житла. У виробництві складних душових кабін використовують надміцне загартоване скло, яке має дуже високу стійкість до руйнування. Але навіть якщо таке скло розіб’ється, воно розпадається на безпечні дрібні не гострі осколки. Довговічність механізму складання забезпечується високоякісної металевою фурнітурою, яка відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до корозії і впливу миючих засобів.

Таким чином, при купівлі сучасної складаний душової кабіни не варто економити на якості, тоді вона прослужить вам довгі роки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *