Скляна плитка для кухні на фартух, мозаїка для ванноїСкляна плитка для кухні на фартух, мозаїка для ванної

Скло – це елегантний і універсальний матеріал, тому він ідеально підходить для сучасних інтер’єрів. Скляна плитка дозволить вашим стінам придбати новий, привабливий зовнішній вигляд. Плиткою і мозаїкою з скла можна обробити стіни в кухні і ванній кімнаті.

Плитка зі скла відмінно виглядає, якщо з її допомога покрити всю стіну. Вона часто використовується в якості декоративного елемента і доступна в великому виборі форм, кольорів і візерунків. Її легко підібрати до індивідуального смаку і характеру вашої ванної кімнати або кухні. Широка колірна гамма дозволяє поєднувати елементи зі скла з більшістю видів настінної плитки. Це універсальне прикраса буде добре виглядати в компанії з однотонним кахлем як блискучим, так і матовим. Вона може бути декоративним елементом або створювати основна прикраса інтер’єру.

Переваги використання скляної плитки

Декоративне скло має багато переваг:

  • воно виглядає сучасно і елегантно;
  • його легко містити в чистоті;
  • стійке до дії вологи, тепла, водяної пари та інших зовнішніх факторів;
  • його важко подряпати, тому покриття досить довговічне;
  • воно допомагає візуально збільшити і прикрасити простір;
  • відмінно поєднується з керамікою;
  • цю пропозицію в першу чергу для індивідуалістів, які люблять незвичайні конструкції і прикраси;
  • додаткове використання світлодіодного освітлення буде створювати ефекти 3D.

Скляна плитка для кухні на фартух

Декоративне скло може бути не тільки функціональним, але і оригінальним і захоплюючим елементом оздоблення кухні. Все частіше, для кухонного фартуха використовують скляні панелі або кахель, щоб оживити інтер’єр, крім того, цей матеріал легко підтримувати в чистоті.

Скляна плитка на фартух, безсумнівно, є сучасним рішенням. Такий фартух практичний, багатофункціональний, а також елегантний і стильний. Можливостей використання скла багато, в залежності від потреб і засобів ми можемо вибрати пластини зі скла (відмінна альтернатива кахлю), барвисті мозаїчні панно або ефектну плитку.

Скляна плитка для кухні на фартух

Скляна плитка для кухні на фартух

Декори, молдинги, смуги, кахель і мозаїку можна купити майже будь-якого кольору, створюючи на фартусі єдине ціле або цікаві комбінації. Панелі можуть бути розміщені в різних конфігураціях:

  • прозорі панелі на раніше забарвлених в будь-який колір або обклеєних шпалерами стінах;
  • прозорі варіанти на монотонної поверхні.

Люксфери в інтер’єрі

Ще один цікавий спосіб використання скла на фартусі кухні – це люксфери або скляні цеглини, тобто прозорі, порожнисті скляні блоки. Виробники пропонують люксфери білі і кольорові, прості і з малюнком, різної товщини і різних розмірів. Їх кріплять за допомогою спеціального розчину з еластичними властивостями. Конструкція склоблоків, безумовно, виглядає цікаво. Вони можуть бути використані в різних елементах кухонної обробки – на барній стійці, на декоративних перегородках.

Люксфери в інтер'єрі

Люксфери в інтер'єрі

Скляна мозаїка

Скляна мозаїка випускається в різних варіантах дизайнів і квітів. Вона виглядає дуже добре в поєднанні чорного з білим, срібла з червоним, бежевого з коричневим і синього з темно-бежевим. Її перевагою є те, що вона може бути легко нарізана смужками. Це дозволяє створювати більш декоративні елементи, крім того, ми можемо адаптувати її до розміру попередньо обраного кахлю і розмістити на нерівних поверхнях – стовпах і колонах, в нішах, арках, і т.д.Скляні декори і вставки

Декори пропонуються в практичних розмірах і різних кольорах. Виробники часто пропонують додаткові декори до основної колекції кахлю, що дозволяє створювати цікаві візерунки на стінах. Поєднання декору з гладкою кахельної стіною надає приміщенню неповторний характер.

Скляні декори і вставки

Скляні декори і вставки

Скляна плитка для стін ванної кімнати

Облицювальна плитка зі скла може бути прекрасною альтернативою керамічній плитці або іншого типу облицювання. Існують дуже декоративні варіанти. Різнобарвні плитки можуть доповнювати декори з муранського скла з посиланням на традиційні скляні методи. Кольорові плитки зі скла виглядають вражаюче як у ванній кімнаті, так і на стіні у вітальні. Є, наприклад, декори з тривимірною поверхнею, що надає цікавий ефект гри світла, яскравості інтер’єру.

Скляна плитка для стін ванної кімнати Скляна плитка для стін ванної кімнати

Скляна плитка для стін ванної кімнати

Довга смуга зі скляної мозаїки на фартух кухні

Смужки зі скла мають різні розміри. Їх ширина зазвичай складає від 1 до 5 см, а довжина від 40 до 60 см. Цікавий декоративний ефект можна отримати при розміщенні скляних смужок між рядами матовою або блискучою керамічної плитки. Вибираючи колір і розмір смуги, варто врахувати, чи віддаєте перевагу ви монохроматические інтер’єри або вас заворожує буйство фарб.

Скляна мозаїка на фартусі кухні

Декоративні смуги зі скла на фартусі для кухні можна підібрати за кольором під фасади меблів або стільницю. Можна також вибирати контрастні кольори смуг по відношенню до основного кахлю. Незалежно від декору і виду фону, варто подбати про гармонію кольору в інтер’єрі – пам’ятайте, що кольорові акценти варто пов’язувати з іншими квітами, використовуваними в приміщенні.
Красиві візерунки на фартусі можна створювати з дрібної скляної мозаїки.

Дуже ефектно виглядають на фартусі кухні світлого однотонного кольору декоративна скляна плитка з тривимірним візерунком.

Скляна мозаїка на фартусі кухні

Скляна плитка мозаїка для ванної

Скляна мозаїка дозволяє створити у ванній ексклюзивні варіанти обробки. Застосовуючи невеликі декори і мозаїку в комбінації з плиткою, можна створити оригінальні композиції. Скляна мозаїка є цікавою альтернативою для любителів сучасного дизайну.

Скляна плитка мозаїка для ванної

Скляна плитка мозаїка для ванної

Широкий асортимент виробів зі скла надає багато можливостей. Є мозаїка глянцева, матова, з перловим або золотими елементами і блискучими поверхнями. Вона особливо підходить для укладання на поверхнях, схильних до постійного впливу води та миючих засобів – порошку, мила, шампунів, що дуже актуально в обробці стін у ванній. Тут скло ідеально виконує свої функції. Ця мозаїка дозволяє візуально збільшити і освітити кімнату. Привабливий зовнішній вигляд дрібних елементів, розташованих на великій площі навколо раковини, душа або на окремих частин стін.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *