Скляна раковина в ванну кімнатуСкляна раковина в ванну кімнату

Раковини зі скла для ванної з’явилися на ринку порівняно недавно. Їх привабливість полягає в разючих формах, кольорах і незвичайних цікавих структурах, які можуть бути створені. Скляні раковини є унікальними і кожна з них фактично єдина в своєму роді. У ванних кімнатах, як правило, вони є сильним акцентом і фокусують на собі увагу. Тому, вибираючи цей тип накладної раковини на стільницю, слід в організації інтер’єру ванної кімнати «відштовхуватися» саме від неї.

Скляна раковина в ванну кімнату

Скляна раковина в ванну кімнату

Скляні раковини, як ми вже згадували, додадуть всій ванній кімнаті привабливий зовнішній вигляд. Вони дуже ефектно виглядають завдяки своїй унікальності. Скло завжди чарує нас своєю красою, кольором, проникненням світла і дивовижними ефектами. Вироби з цього матеріалу мають індивідуальний характер.

Скляна раковина в ванну кімнату

Правильно освітлена раковина зі скла для ванної кімнати, коли в не потрапляють струменя води, виявляється одним з найбільш чарівних, прекрасних і декоративних предметів інтер’єру. Створена талановитими дизайнерами і вироблена досвідченими майстрами, вона може приймати казкові, мальовничі форми і кольору. Як ніякий інший матеріал, скло допомагає релаксації.

Скляна раковина в ванну кімнату

Спеціальна технологія виробництва сучасного скла робить його надзвичайно міцним і безпечним. Дуже важко його розбити, але якщо все ж це сталося, воно руйнується на невеликі не гострі осколки.

Скляні раковини дуже легко чистити. Це можливо, завдяки спеціальному покриттю, яке створює гідрофобний ефект. Краплі води не зупиняються на склі, як це відбувається зазвичай, а стікають в каналізацію. Тому на умивальнику не осідають бруд і каміння.

Скляна раковина для ванної – візерунки і форми

Скляні умивальники, як правило, мають різні форми і візерунки. Вони можуть бути ідеальної геометричної форми, напівкруглими, овальними, квадратними і прямокутними. Деякі моделі приймають форму незвичайних чаш або мисок. Прозорість матеріалу вимагає від дизайнерів і виробників досконалості обробки, тому що кожен дефект видно відразу.

Скляна раковина для ванної - візерунки і форми

Методи, які використовуються при виробництві скла, дозволяють домагатися різних забарвлень, фактур і прикрас. Наприклад, шляхом плавлення шарів кольорового скла або емалі, а також добавок оксидів металів, виробники створюють унікальні, неповторні варіанти дизайну раковин зі скла для ванної кімнати. Також дуже популярні такі способи декорування як гравірування, матування і шліфування скляної поверхні, які дизайнери охоче використовують, домагаючись неймовірних ефектів.Скляна раковина для ванної - візерунки і форми

Унікальні властивості скла повинні бути підкреслені іншим обладнанням і приладдям, використовуваними для фіксації умивальника, вони повинні бути зроблені дуже акуратно і точно встановлені. При установці часто використовуються такі матеріали, як метал і натуральний камінь, а також дерево.

Скляна раковина для ванної - візерунки і форми

Раковина зі скла і інші предмети інтер’єру ванної

Великою помилкою було б розмістити оригінальні скляні раковини у ванній кімнаті з довільно обраної меблями і технікою. Такі моделі вимагають особливої ​​уваги, в тому числі відповідної аранжування інтер’єру. Тому виробники аксесуарів для ванних кімнат досить часто в комплекті з красивою скляною раковиною пропонують придбати кілька інших доповнень, які підкреслюють її унікальність і допомагають їй гармонійно виглядати в інтер’єрі.

Раковина зі скла і інші предмети інтер'єру ванної

Аксесуари зі скла, які можуть бути знайдені на ринку:

  • елегантні полки,
  • допоміжні споруди для умивальників,
  • красиві дзеркала різних розмірів,
  • контейнери,
  • підставки,
  • декоративні крани і т.д.

Раковина зі скла і інші предмети інтер'єру ванної

Раковина зі скла і інші предмети інтер'єру ванної

Раковина зі скла і інші предмети інтер'єру ванної

Спостерігаючи за постійно зростаючим інтересом до скляних виробів для ванних кімнат, можна припустити, що найближчим часом вони будуть все більш і більш популярними. Безумовно, моду на скло обумовлює сучасне виробництво. За останні роки сучасні технології дозволили дизайнерам інтер’єру реалізувати найсміливіші задуми і фантазії.

мінімалізмЦей простий, але в той же час цікавий матеріал дає неймовірні можливості для декорування. Завдяки своїй прозорості, він може включати безліч додаткових елементів. Додання в процесі виробництва практично будь-якої форми виробу забезпечує реалізацію будь-якої дизайнерської задумки. Стиль скляних виробів для ванної кімнати може варіювати в широких межах від абсолютного мінімалізму і хай-тека, до розкішної класики.

Скляна раковина для ванної - візерунки і форми

Тому в сучасних проектах ванних кімнат від відомих дизайнерів скло зустрічається досить часто.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *