Скляні огорожі для сходів дерев’яних і металевих – фурнітура та крепленеія, фото



Той, хто будує свій власний будинок, розглядає різні варіанти облаштування інтер’єру. Сучасний будинок наповнюється сучасними дизайнерськими рішеннями, які не тільки функціональні, але і естетичні. Інтер’єр прикрашають модним дизайном, наприклад, замість традиційного каміна ставлять дизайнерську версію біокаміна, а замість класичних сходів часто вибирають ультрасучасні моделі з огорожею зі скляної балюстради. Як виконується огорожу сходів склом, які матеріали використовують і в яких випадках можна застосувати таке рішення – відповіді на ці питання ви знайдете в цій статті.

Огородження сходів зі скла – візитна картка сучасної архітектури

Сходи з огородженнями з загартованого скла є сучасний архітектурний елемент, який спочатку з’явився в громадських будівлях: офісних будівлях, торгових центрах, готелях, галереях і т.д. Скло добре пропускає світло, тому не розділяє простір і візуально допомагає його збільшити – це важлива перевага особливо в тих місцях, де багато людей. І якщо раніше огорожі зі склом були гордістю громадського простору, в даний час вони стають все більш поширеними і в приватних будинках.

Прозора елегантність

Прозора балюстрада – це в даний час одна з найпопулярніших архітектурних тенденцій, тому що на додаток до міцності, вона має незвичайні візуальні якості. Скляні елементи з металом завжди справляють враження сильного естетичного акценту. Пов’язане з легкістю, воно робить інтер’єр візуально просторішим. Проте, така балюстрада не сполучається з будь-яким дизайном або з будь-яким будівлею, а пов’язана лише з сучасним або мінімалістичним стилем, тобто з інтер’єрами заснованими на простоті і функціональності.

Огородження зі скла – фото

Скляній балюстради можуть бути прекрасним доповненням до стилю інтер’єру. Скло є універсальним предметом, воно гладке і добре поєднується з іншими матеріалами, в тому числі з високоякісною сталлю, деревом, керамікою або каменем. У безбарвному варіанті воно підходить до поручнів і сходах будь-якого кольору, при цьому воно не порушує гармонію. Тому, виконуючи огорожу зі скла, дерева або металу, завжди є простір для фантазії і різних комбінацій.

Таку балюстраду можна використовувати в якості декоративного елемента балконів і терас сучасних житлових будинків. Завдяки їй інтер’єр здається більш легким, тонким і піднесеним. Прозорі листи скла можуть збільшити терасу і балкон, краще відкрити їх для довколишніх околиць, розмиваючи межі між будинком і природою, не створюючи між ними візуальний бар’єр. Крім того, скляні перила дозволяють пропускати світло, що робить терасу і балкон, і навіть інтер’єр будівлі світлішими. Не забувайте, що як зовні, так і всередині таке рішення буде поєднуватися тільки з сучасним стилем.



Типи огороджень

Є два типи скляної балюстради, в залежності від конструкції і способу монтажу, а саме, це:

  • самонесуча балюстрада,
  • з точковою фіксацією.

Самонесуча балюстрада

У цьому типі конструкції скло прикріплюється до балюстраді точково за допомогою кріплень із нержавіючої сталі або до шини з нержавіючої сталі, поручень виготовлений зі сталі або дерева, і накладається на скло; в цьому випадку немає ніяких вертикальних кріпильних елементів. Конструкція з точковою фіксацією

В цьому випадку скло кріпиться до сталевих стовпчиків, закріпленим в підставі.

Скляні огорожі характеризується винятковою міцністю, так як воно зроблено зі спеціального ламінованого загартованого скла, яке оснащено додатковою захисною плівкою, розташованої між двох стекол. Таким чином, структура має хорошу стійкість до механічних пошкоджень і може бути встановлена ​​на зовнішній стороні будівлі, так як цей вид скла стійкий до впливу несприятливих погодних умов і ультрафіолетових променів.

Труднощі очищення поверхні скла є міфом – на скляні балюстради можна просто розпорошити рідину для миття скла і протерти тканиною, щоб відновити привабливий зовнішній вигляд. На балконі або терасі використовується скло, покрите спеціальним самоочищається покриттям. Забруднення видаляються при контакті з УФ-випромінюванням і водою.

Якщо в будинку є діти

Скло плюс діти – це, на думку багатьох, небезпечна комбінація. Але якщо скло ударостійке, то воно має масу переваг:

  • дитині не треба стає навшпиньки і перегинатися через перила, щоб подивитися вниз;
  • балюстрада не має перекладин і, отже, немає ризику, що дитина забереться на неї;
  • немає отворів між стовпчиками, і дитина не зможе через них протиснутися;
  • загартоване скло демонструє більш високу стійкість до пошкоджень, ніж деякі матеріали, для того, щоб його розбити знадобиться багато фізичної сили.

Таким чином, рівень небезпеки в разі взаємодії дитини зі скляними поручнями, за умови, що вони якісні, не вище ніж у традиційних матеріалів.

Сучасні технології приносять чимало цікавих рішень в наші будинки і квартири, не виняток і дизайн інтер’єру. Завдяки досить широкому застосуванню спеціального міцного скла значно розширилися можливості візуальних ефектів, які в ряді випадків, змінюють простір до невпізнання. Прозорі балюстради дозволяють вносити в дизайн ультрасучасні і технологічні риси, крім того, візуально роблять площа приміщення значно більше. Дуже часто їх поєднують з іншими прозорими елементами, а також з такими матеріалами як метал і дерево.

Слід зазначити, що якість скла, яке використовується для таких цілей повинно бути бездоганним, тому економити на ньому не варто. У компенсацію ви отримаєте не тільки відмінний дизайн, але і безпеку конструкції.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *