Спальня 6 кв м – дизайн, фотоСпальня 6 кв м - дизайн, фото

Навіть найменші спальні 6 кв м можуть бути організовані таким чином, щоб вони були одночасно красиві і зручні у використанні. Як це зробити? Подивіться деякі поради та приклади квартир, в яких дизайн маленької спальні 6 кв м дозволяє організувати зручний і естетично привабливе простір.

Маленька спальня і особливості її дизайну

При облаштуванні невеликої спальні, нам знадобляться деякі ідеї і трохи хитрості, щоб зробити цей простір максимально зручним. Існує багато способів і спритних трюків, які дозволять кімнаті не тільки здаватися більше, але і стати більш функціональною.

Плануючи дизайн спальні в 6-7 кв м, варто в першу чергу визначити, які меблі вам потрібна. Без сумніву, головним елементом меблів буде ліжко. Для економії простору досить буде моделі з матрацом шириною 140 см.

Маленька спальня і особливості її дизайну

У маленькій спальні особливо добре себе покаже ліжко і меблі з легкої, сучасною конструкцією, без сміливих прикрас і виразних візерунків. Чим менше ліжко, тим більше простір, яке може бути використано, проте це не повинно заважати комфортному сну. Дуже зручно, якщо невеликий інтер’єр має мобільність, тому заслуговує увагу всі меблі, яку можна переміщати всередину і назовні, складати і розкладати. Вам знадобляться:

 • шафи в нішах;
 • розкладні дивани, крісла та стільці;
 • відкидні столики і стільниці;
 • дворівневі ліжка, або ліжко над столом;
 • підвісні шафи;
 • розсувні двері.

Всі ці елементи меблів, декору та пристосування економлять місце і дозволяють зберігати необхідні предмети.

Кольори стін і меблів в маленькій спальні

Колір стін, як і в будь-який маленькій кімнаті повинен бути світлим. Але це не єдина концепція. Стеля можна зробити в іншому кольорі, наприклад, оформивши чорний натяжна стеля, можна додати інтер’єру характер. Можна зробити ставку на виразні акценти, наприклад, декоративне узголів’я.

Кольори стін і меблів в маленькій спальні

Цей може бути «сильний» ефектний елемент, який приверне погляд і прикрасить стіни спальні, наприклад, картина над ліжком.

На стінах також можна використовувати смужки від стелі до підлоги на шпалерах або можна поставити високі шафи, такі трюки візуально роблять стіни вище. Інший спосіб – це візерункові шпалери, які додадуть ефект простору і зроблять спальню візуально вище.

Інші оптичні прийоми, які дозволяють візуально розширити площу маленького приміщення, це:

 • дзеркала і композиції з дзеркал, дзеркальні дверцята шаф;
 • відповідної центральної і точкове освітлення, світильники і бра над ліжком;
 • велике вікно;
 • натяжна стеля з відбиваючим ефектом, освітлена стеля.

Всі ці елементи інтер’єру дозволять візуально розширити і прикрасити невелику спальню. Існують також одного рішення, про які ви можете почитати в нашій статті про ідеї інтер’єру маленької спальні.

Спальня 6 кв м – дизайн, фото

Як прикрасити спальню, яка дуже мала, наприклад розміром 250 на 250 см і заввишки 250-260 см? Звичайно дизайн спальні 6 кв м – це завдання нелегке, тут у нас поміститься мінімум меблів і тільки грамотне її розташування допоможе нам організувати затишний інтер’єр.

Спочатку варто визначитися, для кого призначена маленька спальня. Тобто, кому і для яких цілей вона повинна служити, можливо, вона повинна буде виконувати ще деякі додаткові функції, крім сну.

Маленька спальня 6кВ. м – варіанти розташування меблів 1. Маленька спальня 6кВ. м - варіанти розташування меблівВаріант 1. У разі якщо це буде спальня для однієї людини, ліжко може бути встановлена ​​на лівій стороні або під вікном, в залежності від ваших уподобань. Якщо вам потрібно трохи простору для роботи, полиці і шафа для одягу ми можемо встановити на правій стороні, в той час як ліжко на лівій. При цьому ми забезпечимо легкий доступ до вікна.
 2. Маленька спальня 6кВ. м - варіанти розташування меблівЯкщо ви будете проводити багато часу за столом, і ця кімната також буде призначена для роботи або навчання, то варто розташувати робоче місце біля вікна, щоб на нього попадало природне освітлення, а людина, що працює за столом, міг розслабити очі, глянувши в вікно. Тоді ліжко можна також розташувати праворуч або ліворуч, в залежності від того, де буде ширше стіна з дверним прорізом.
 3. Маленька спальня 6кВ. м - варіанти розташування меблівЗалежно від того, чи потрібні книжкові полиці, вони можуть бути по-різному розташовані:
  • над столом,
  • під столом,
  • над ліжком,
  • в верхньому кутку вікна.

  Таке розташування може вам сподобатися, якщо ви вважаєте за краще спати під вікном.

  Якщо вам потрібно більше шаф для одягу або полиць, то можна їх також підвісити над ліжком, наприклад, у вигляді модулів, дотримуючись правильну висоту над ліжком, щоб не заглиблюватися про них головою. Невеликий простір допоможе зберегти розсувні двері або двері у вигляді гармошки.

  Спальня для пари 6 кв. м

  Спальня для пари 6 кв. мБільше проблем викликає питання, як облаштувати спальню 6 кв. м для пари? Звичайно, в цьому випадку буде потрібно двоспальне ліжко або розкладний диван. Однак диван менш зручний для сну, хоча і значно економить місце. Якщо ви вирішили поставити двоспальне ліжко, то її можна розташувати під вікном, а по обидва боки поставити приліжкові тумбочки або столики.

  Спальня для пари 6 кв. мТут можна грати квітами і фактурами матеріалів, але в помірних кількостях. Ми можемо також знайти місце для комода, або повісити кілька шаф над ліжком, а ліжко присунути одним боком до вікна. На лівій стороні стіни можна повісити фотографії, зображення або телевізор, а на стіні над ліжком розташувати красиві декоративні шпалери, картину або полицю.

  Облаштування спальні 6 кв м – фото

  Крім того, навіть маленька спальня може здивувати. Цікавим елементом інтер’єру може стати, наприклад, стіна позаду ліжка, оброблена декоративними шпалерами. Дерев’яне ліжко і тумбочки завершать композицію.

  Маленька спальня 6 кв м, фото

  Маленька спальня 6 кв м, фото

  Цікавим декоративним елементом може стати полку або картини над ліжком. Маленькі приліжкові тумбочки і ліжко невеликого розміру прекрасно помістяться в невеликий простір. Завершать дизайн красиві абажури для ламп, які декорують кімнату цікавим освітленням.

  Маленька спальня 6 кв м, фото

  Звичайний дерев’яний стіл може грати роль робочого столу. Встановіть його поруч з ліжком, під висить полицею, яка займає всю стіну від дверей до ліжка і отримаєте зручне місце для роботи і відпочинку. Стіни і навісні полиці краще вибирати в світлих тонах, щоб вони не захаращували інтер’єр.

  Маленька спальня 6 кв м, фото

  Навісні шафи, що займають всю стіну за ліжком, забезпечать достатньо місця для зберігання речей, а полки на висоті матраца послужать як тумбочок, які займуть місце, що залишилося.

  Маленька спальня 6 кв м, фото

  Інші фото цікавого дизайну ви можете побачити в галереї  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *