Спальня на мансардному поверсі – дизайнСпальня на мансардному поверсі - дизайн

Спальня на мансарді – це на сьогоднішній день стандартне рішення. Але тут також важливий хороший дизайн, міцна конструкція та мати добру якість оздоблювальних матеріалів. В тій статті ви знайдете поради, як краще облаштувати спальню на мансарді.

Спальня на мансардному поверсі – дизайн і фото

Мансарда є хорошим місцем для влаштування спальні – це приміщення з укосами в якому повно затишних куточків, воно сприяє самоти і спокою. Тому тут зазвичай облаштовують спальню або робочий кабінет – тобто кімнати, в яких тихо і спокійно. Тут можна відпочити або сконцентрувати увагу. Нижче ми розглянемо, як облаштувати дизайн спальні на мансардному поверсі, фото вам допоможуть вибрати цікаві ідеї для себе.

Фото. Спальня на мансарді, дизайн сучасний

Спальня використовується для відновлення сил після важкого робочого дня. Тому вона повинна бути досить великою, щоб вмістити не тільки ліжко, але і інші меблі – шафа для одягу, туалетний столик, іноді письмовий стіл, диван або крісла, тренажери. Велика частина функціонального простору такої кімнати буде перебувати під двосхилим дахом. Якщо стіна, яка ділить приміщення, розміщена вздовж лінії коника, кімнати, розташовані по обидва боки матимуть впорядковане простір. Під дахом з чотирма скатами, спальні, як правило, мають по дві похилі стіни перпендикулярні один до одного. Найбільш складно знайти місце під скосом, який проникає в кімнату, скорочуючи простір під гострим кутом.

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Кожна спальня, причому не тільки на мансарді, не повинна бути надмірно освітлена. Але світло в цій кімнаті в достатній кількості важливий, так як він допомагає нам прокинутися вранці і гостює в кімнаті весь день, піднімаючи настрій.

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Вранці його повинно бути якомога більше – він допоможе прогнати залишки сну, надихає і додає енергії. Протягом дня, однак, не варто надмірно висвітлювати це приміщення.

Хороший спосіб, щоб освітити кімнату в мансарді – це вікна в даху. Проходить через них світло більш інтенсивний і краще досягає глибини кімнати, тому він має більш стимулюючі властивості, що в спальні важливо.

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Це не єдина перевага мансардних вікон – бо глухі скоси створюють відсутність візуального простору, що може викликати почуття замкнутості. «Розбиває» скоси вікна створюють враження простору і розширюють інтер’єр.

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Симетрично розташовані вікна зроблять інтер’єр світліше і візуально більше.Вікна похило-поворотні, з допомогою яких ви можете дивитися назовні, допускають контакт з навколишнім середовищем. Низько встановлені вікна допоможуть навколишньому середовищу стати декоративним елементом спальні.

Освітлення спальні на мансардному поверсі

Дизайн спальні мансардного поверху

У цій кімнаті можна легко підкреслити переваги мансарди. Можна виділити скоси і структурні елементи даху, залишаючи їх в кольорі натурального дерева. Ви можете повністю обробити спальню деревом, яке можна застосувати на підлозі, стінах і стелі, що зробить всю кімнату теплою і затишною.

Дизайн спальні мансардного поверху

Дизайн спальні мансардного поверху

Якщо ви пофарбувати їх в білий або інший світлий колір, ви візуально розширите і збільшите простір. У дуже низькою кімнаті слід ставити низьку меблі – матрац на низькому каркасі, низькі столики або невелике трюмо.

Дизайн спальні мансардного поверху

Більш зручна кімната, яка дає велику свободу в дизайні інтер’єру це та, у якої коротка сторона примикає до даху. Таким чином, в ній виходить менше простору під скосами. Якщо ліжко заповнює менш цінне простір під скосом, то місця, де висота стелі доходить до 1,9 м можуть бути використані для шаф або для облаштування зони відпочинку і спілкування.

Вбудовані шафи можуть бути розміщені вздовж всієї стіни, що дозволяє використовувати простір під скосами.

Дизайн спальні мансардного поверху

Розміщення ліжка під заскленим дахом або величезним вікном в зоряну ніч може забезпечити приємний вигляд. Однак, якщо ви боїтеся звуків ударів об скло крапель дощу, то вам варто встановити рольставні, що значно знижує рівень шуму. Оригінальна фіранка додасть інтер’єру затишок і легкість.

Дизайн спальні мансардного поверху

Спальня є унікальним місцем, де ми відпочиваємо, відновлюємо сили і енергію, намагаємося забути про турботи і тривоги. Залежно від висоти приміщення і кута даху в спальні рекомендується поставити дерев’яні вікна, які можуть бути встановлені вище або нижче. Використовуючи внутрішні аксесуари для мансардних вікон, навіть в сонячні дні в спальні може переважати приємний сутінок в ті моменти, коли нам потрібно відпочити.

Незважаючи на скошені стіни, спальня на мансардному поверсі може бути оформлена дуже функціонально. Поєднання білого і сірого кольору, а також дерева є перевіреним способом отримати затишний інтер’єр.

Дизайн спальні мансардного поверху

Якщо приміщення дуже маленьке, то оригінальним рішенням, що дозволяє збільшити візуально простір, будуть цікаві фотошпалери з перспективою, що дозволяють вам опинитися в тінистому саду, лісі або на просторому морському узбережжі.

Дизайн спальні мансардного поверхуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *