Спортивний куточок для дітей в квартируСпортивний куточок для дітей в квартиру

Діти носять в собі неприборкані енергетичні ресурси. Допоможіть їм звільнити їх. Ми порадимо, як облаштувати дитячу кімнату так, щоб вона була в змозі дати волю дитячої фантазії в безпечній, здорової і творчій формі. Якщо ви зібралися купити спортивний куточок для дітей для квартири, то це може бути не просто шведська стінка з поперечиною для підтягування і знімною лавою для преса, а цілий комплекс, що включає гойдалки і навіть справжню гору. Це не ідеї з казок, а реальні приклади нестандартного обладнання для дітей спортивного куточка в квартирі. Досить доброї волі і трохи уяви, щоб перетворити кімнату дитини в справжню казку, яка буде радувати самих маленьких членів сім’ї.

Переваги спортивного куточка в квартирі

Таке нескладне обладнання може включати цілий ряд компонентів і має масу переваг. В першу чергу – тому, що діти будуть його любити! Але є й інші переваги у спортивного куточка, які можна відмінно реалізувати, подбавши про правила безпеки і навчивши дитину правильно користуватися обладнанням.

Спортивний куточок в дитячу кімнату для дівчинки і хлопчика принесе багато переваг. Іноді ми забуваємо, що діти майже постійно знаходяться в русі і це є однією з їхніх основних потреб, а не результатом непослуху або бажання змусити нас сердитися. Тому маленький майданчик в будинку буде конструктивно звільняти безмежну енергію наших дітей, стимулюючи при цьому їх розвиток.

Таким чином, діти будуть:

  • тренувати своє тіло;
  • розвивати координацію;
  • зміцнювати весь організм, що допоможе запобігти проблеми з поставою;
  • такого роду розваги також допомагають розвивати уяву і творчі здібності – на хиткій платформі ми можемо створити справжній космічний корабель, і мотузкові сходи використовуються під час гри в циркових акробатів.

Спортивний куточок для дітей в квартиру – варіанти і ідеї

На ринку ви знайдете багато красивих і функціональних пристроїв і дитячих меблів для розвитку спортивних навичок. Ці конструкції дозволяють цікаво організувати інтер’єр, забезпечуючи ідеальне місце дітям для руху і розваг. До них відносяться, серед інших, двоярусні ліжка, які виконують функції гірки і стіни для скелелазіння. Ми можемо також створити дитячу міні-майданчик своїми руками, за допомогою легкодоступних матеріалів і простих інструментів.

Одна з найбільш популярних ідей спортивного куточка для дітей для домашньої тренування під наглядом батьків, це прикріплена до стіни сходи або шведська стінка. На ній зверху на деякій відстані від підлоги зазвичай кріпиться поперечина, на якій дитина може підтягуватися, і на яку можна також повісити кільця, канатну драбину або канат. Завдяки цьому простому спорудження дитина може тренувати свої м’язи, вчитися підніматися по сходах і канату, робити деякі вправи і розважатися досхочу.

Спортивний куточок для дітей в квартиру Важливо! Перед тим як бавитися, батьки повинні навчити малюка основним принципам його безпечного використання та заборонити висіти вниз головою. Під сходами варто розташувати спортивний мат, який пом’якшить можливе падіння.

Гойдалки в квартирі 

Гойдалки в квартиріКожна дитина, незалежно від віку і статі, любить кататися на гойдалках! Установка в квартирі підвісних гойдалок – це мрія кожного юного непосиди. За допомогою цієї розваги йому легко буде розвіяти нудьгу під час дощу і поганої погоди.

Що важливо для батьків – гойдалки роблять позитивний вплив на настрій і розслаблюють малюка. Вам потрібно лише вибрати місце, яке дозволило б йому вільно гойдатися, переконатися в міцності стелі і вибрати відповідний спосіб фіксації.

Гойдалки можуть бути встановлені в дитячій або у вітальні у вигляді підвісного крісла-кулі або яйця, конструкцій з дерева. Дерев’яні гойдалки – це сама традиційна модель в класичному стилі. Ми знаємо з дитинства, а також від авантюрних літературних героїв в стилі Тома Сойєра, ще одну ідею, яку можна легко реалізувати самостійно. На ігрових майданчиках і вдома можна зробити гойдалки з шин. Такий варіант, розміщений в середині кімнати, забезпечує нескінченні години задоволення і радості юним непосидам.

Гойдалки в квартирі

Трапеція

На перший погляд, вона схожа на гойдалки, проте трапеція відрізняється від них не тільки зовнішнім виглядом, але і застосуванням. Як правило, вона використовується для акробатичного циркового шоу і може бути встановлена ​​тільки в приміщенні з дуже високими стелями, наприклад, на горищі. Якщо у вас вдома є юний акробат, не забудьте для вправ надати йому відповідну безпеку.

трапеція

Рухома платформа

Досить гачків, встановлених на стелі, міцної мотузки і шматка фанери, щоб створити зручне місце для розгойдування малюка. Малюк зможе на ній покататися або навіть просто лягти і розслабитися.

рухома платформа

Скалодром

Скалодром – це відмінна ідея для активних малюків, які вже пробували свої сили на стіні. Але для його реалізації вам знадобляться елементи, які забезпечують безпеку вашої дитини.

скалодром

Модульні елементи для скалодрома повинні бути виконані професійно і обладнані литими зачепами з якісними кріпленнями, що не зірвуться під вагою дитини. Біля скалодрома як засіб додаткової страховки також необхідно розмістити спеціалізований м’який мат, товщина якого повинна становити не менше 40 см. Перш ніж дозволити дітям користуватися скалодромом, необхідно навчити їх всіма правилами використання цього обладнання.

Всі діти люблять спортивні куточки, де вони можуть випускати свою енергію і отримувати задоволення. Тому варто задуматися про те, щоб створити простір у вашому будинку, де дитина буде перебувати в постійному русі, щоб не тільки вивільнити надлишок енергії, а й розвиватися і отримувати багато позитивних емоцій.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *