Стіл – барна стійка для кухніСтіл - барна стійка для кухні

Стіл на кухні є одним з найбільш важливих елементів меблів. Він може мати традиційну конфігурацію, буває частиною кухонного острова або його продовженням, а може бути стіл – барна стійка для маленької кухні. Можливостей справді багато. Все залежить від розміру кухні і стилю, який вас влаштовує.

Обідній стіл є одним з найбільш важливих елементів в маленькій кухні. Дуже популярна для маленького приміщення барна стійка на кухні замість столу. Вона має характерну ніжку і невелику стільницю. Простий, нескладний дизайн і широкий діапазон кольорів є безперечними перевагами даного виду меблів. Разом з барними стільцями вона може створити сучасний і елегантний набір. Ми розповімо, чому барна стійка для кухні – це предмет меблів, який задовольнить навіть найвимогливіших любителів дизайну і приготування їжі.

Сучасний стіл – барна стійка для кухні

Кухня з баром – це цікава ідея, що дозволяє розділити або об’єднати простір для кухні, відкритої для вітальні. Існує багато оригінальних рішень для дизайну інтер’єру великої кухні. Крім того, вона має кілька переваг, пов’язаних з організацією сімейного і суспільного життя. Також бар може виконувати функцію роздільник простору і ховати робочу зону кухні від очей людей, що знаходяться в вітальні, що буває важливо під час приготування їжі, коли в робочій зоні панує безлад.

Стіл – барна стійка на кухні є функціональним предметом меблів, який буде працювати як у великій, так і в самій маленькій кімнаті. Сучасні барні столики відрізняються своєю оригінальною формою і кольором. Вони можуть мати квадратну або круглу стільницю. Перевага круглих моделей в тому, що за ними поміщається багато людей. Крім того, вони роблять інтер’єр більш комфортним. Квадратний столик вимагає більше місця, щоб він був належним чином експонований.

Популярна меблі білого кольору. Вона добре покаже себе як в сучасному, так і в класичному приміщенні. Стійки можуть бути єдиним предметом меблів такого кольору в кімнаті, щоб вони були цікаві і вносили в інтер’єр «елемент несподіванки». Що стосується форми, найбільш відомі моделі барного столика на високій металевій нозі. Дизайнерські конструкції можуть являти собою столики з прямокутною стільницею, які з одного боку мають металеву ногу, а з іншого – є продовження стільниці. Ці моделі виглядають досить переконливо і елегантно. Варто купити такий стіл барну стійку для вашої їдальні.

Зважившись виконати дизайн кухні з барною стійкою-столом, краще всього вибирати її на стадії проектування і ремонту, щоб її зовнішній вигляд гармоніював з іншими меблями.

Складаний стіл-бар

У невеликій кімнаті слід використовувати функціональні меблі, наприклад, складну. Гарна ідея – це барний стіл, який може розкладатися тільки тоді, коли це необхідно. Такі моделі також міцні, як і стандартна меблі. Коли він не використовується, ви можете засунути його за шафу або перенести в іншу кімнату, тому що конструкції, як правило, легкі. Ці моделі можуть також мати сучасний дизайн і зовнішній вигляд. Іноді просто досить підібрати бар до кухонного столу, стільниця якого має інтенсивний колір. Приглушені тони, наприклад, сірий і бежевий, також в моді. Вони можуть бути присутніми в скандинавському інтер’єрі або в кімнаті в стилі прованс.

Барна стійка зі стільцями

Якщо є бар, то повинні бути і барні стільці! Звичайно, стільці можуть бути і звичайними, але бар зазвичай робиться на більшій висоті над підлогою, ніж звичайний стіл, тому і стільці до нього знадобляться спеціальні – з більш високими ніжками, вони ідеально підходять до бару не тільки за стилем, але і по зручності. Важливо, щоб стілець був приблизно на 30 см нижче поверхні стола, щоб людина, що сидить на ньому, міг прийняти зручне положення. Добре підходять для цієї мети високі кухонні стільці, які мають спинку і підставку, на яку можна поставити ноги. Крім того, вони утворюють єдине стилістичне ціле зі столом.

Барна стійка зі стільцями

Пропозиція стільців дуже широке – від сучасних на основі металевого каркаса і економічного сидіння, до моделей з багатою оббивкою з тканини або шкіри, а також стильні моделі в класичному вигляді з використанням дерева і барвистими акцентами.Барна стійка зі стільцями

Стілець повинен стилістично відповідати того місця, де ми його поставимо. Залежно від довжини стояка можна придбати від 2 до декількох таких стільців. Деякі стільці також мають регульовані по висоті сидіння. Це особливо важливо в разі різного зросту мешканців. Характерною особливістю таких стільців є крутиться сидіння, що полегшує контакти між людьми, які зібралися біля бару.

Стіл-барна стійка для кухні фото-ідеї

Бар може перебувати на одному рівні з робочою поверхнею, або мати висоту близько 90 см, а також підніматися над рівнем кухонної робочої зони і бути розташованим приблизно в 110 см від підлоги. Функції бару можуть бути різні.

Перш за все, він може виступати, як стіл на кухні у вигляді барної стійки – за ним ми можемо випити швидкий ранкову каву, поснідати і перекушувати протягом дня. По-друге, він може бути використаний для прийому гостей, в цей час ми можемо розмістити на ньому закуски і напої для фуршету. Як буфет він буде корисним для подачі їжі. Одне можна сказати напевно – бар може виступати центром зустрічі і інтеграції.

Бар, як продовження стільниці

Бар, як продовження стільниці

Бар, як продовження стільниці

Стійка в цьому випадку є монолітною з робочою стільницею, а табурети відповідають кольору кухонних фасадів.

Бар, як продовження стільниці

Продовження кухонної стільниці може бути уздовж неї або перпендикулярно до неї.

Бар на кордоні з вітальні

Бар на кордоні з вітальні

В цьому випадку бар відокремлює робочу і обідню зони від вітальні, створюючи уявну межу між двома кімнатами. Функціональність такого розташування пов’язана з можливістю поставити стільці під поверхнею столу-стійки, коли вони не використовуються.

Бар на кордоні з вітальні

Бар, поєднаний з кухонним островом

Бар, поєднаний з кухонним островом

Дерев’яна поверхня бару чітко відрізняє його від білого кухонного острова. Поруч стоять табурети в сучасному мінімалістичному стилі.

Бар, поєднаний з кухонним островом

Напівкруглий бар зі скляною стільницею в формі хвилі

Напівкруглий бар зі скляною стільницею в формі хвилі

Тут ви можете сісти за будь-яку сторону бару, як з боку кухні, так і з боку вітальні.

Барна стійка – півострів

Барна стійка - півострів

Бар з металевою підставкою для ніг

Бар з металевою підставкою для ніг

Металеві опори для ніг ставляться до стилю бару, а використання модерністських матеріалів, таких, як сталь, скло є синонімом сучасності.

Стійка з цегли або бетону в маленькій кухні

Стійка з цегли або бетону в маленькій кухні

Інтер’єр кухні з такою конструкцією стійки має візуальну кордон кухні. У першому варіанті інтер’єрі був прикрашений стильним освітленням під стільницею, у другому – конструкція пофарбована фарбою.

Бар в центрі кухні

Стійка може бути розташована в середині центральної частини кухні.

Бар в центрі кухні

В цьому випадку стільниця бару надбудована над поверхнею кухонного острова і може виступати, як ідеальний шведський стіл для сервірування страв, а освітлення підкреслює центральне місце цього предмета інтер’єру в кімнаті. У другому варіанті в корпусі стійки створили спеціальну нішу для вставки стільця, який не використовується, і не буде заважати.

Бар з полками

Полки усередині корпусу є практичні відсіки для зберігання речей.

Бар з полками

Біля стіни

бар біля стіниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *