Стиль фьюжн в інтер’єрі – що це такеСтиль фьюжн в інтер'єрі

Останнім часом з’явилося безліч модних тенденцій в дизайні інтер’єру, популярними стають різні стилі – від нестаріючої класики, до сучасних мінімалістичний. Іноді стилі перемішуються між собою, створюючи нові. Дуже цікавим і сучасним віянням, увірвалися в інтер’єри квартир в сучасному стилі, є фьюжн. Розглянемо докладніше, у чому його суть і як облаштувати таким чином своє житло.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Стиль фьюжн в інтер’єрі – що це таке?

Ще десять років тому могло б здатися, що введення в мінімалістські інтер’єри старих меблів і предметів з декоративними формами є примхою. Час показав, що це міцна тенденція, яка швидко освоїла сучасний дизайн. Квартира в стилі фьюжн – це дуже сучасне і модно рішення для тих, хто хоче знайти компроміс між сучасністю і класикою, аскетизмом і розкішшю.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Нижче представлені кілька варіантів, як можна оформити інтер’єр квартири в стилі ф’южн.

Старовинне крісло може бути покрито тканиною, сумісною зі стилем періоду, з якого воно прийшло в нашу сучасність або матеріалом з сучасним дизайном.?

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Спальня, в якій організований інтер’єр в стилі ф’южн, може бути витримана в економічних кольорах і зігріта щедрим облицюванням ліжка і прикрасами, такими, як пам’ятні фотографії в декоративних рамках.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Акценти в яскравих кольорах, що з’являються на сірому, білому або чорному тлі більш помітні, ніж якби цього кольору було багато.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Стіни, прикрашені штукатуркою і ліпниною, сильно контрастують з економічним дизайном, характерні для інтер’єру ф’южн.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Для оздоблення стін може бути використана обробка бетонними панелями або модними шпалерами під бетон, яка створює відмінний фон для виразних і яскравих предметів інтер’єру.

В даний час предмети інтер’єру в палацовому стилі часто мають форми і кольору, які є майже карикатурою старих моделей. Наприклад, різнокольорові люстри старовинної форми з підсвічниками. Дуже декоративний об’єкт, який підійде в такий інтер’єр – це витончений утримувач для свічок, його буде достатньо для прикраси столу або комода, що має просту форму.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Чим багатше тканину подушки, тим більше вона буде підкреслює стиль. Це може бути, наприклад, оксамит з вишитими золотою ниткою візерунками або ніжно мерехтливий шовк.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Дизайн в стилі ф’южн не зобов’язує нас до мінімалістським принципам і абсолютної узгодженості у виборі елементів дизайну – різноманітність тут є найбільш бажаним.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Однак, бажано, щоб більша частина меблів була минималистичной і мала дуже аскетичні форми, так щоб вона не впадала в очі.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це такеФьюжн з’явився на рубежі ХХ і ХХI століть, як вираз опозиції панівному тоді в інтер’єрі мінімалізму, що позбавляв житла тепла і індивідуальності. Щоб розірвати стерильну холодність, декоратори почали поєднувати меблі зі строгими формами і квітами з декоративною посудом і прикрасами з минулих століть. Цей контраст і змішання стилів стали дуже популярними, і в короткий час придбали чимало прихильників. Виробники не залишилися позаду нової моди. Розроблені ними елементи інтер’єру мали вражаючий зовнішній вигляд, як, наприклад, пластикові стільці, наче з XV століття.

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Стиль фьюжн в інтер'єрі - що це таке

Дизайн інтер’єру в стилі ф’южн – на що звертати увагу?

  • сильні контрасти. Інтер’єри, створені на основі протилежної по стилю або кольору меблів і інших предметів, приносять елемент несподіванки, який створює унікальну атмосферу такого житла. Контрасти можуть бути не тільки в формах і прикрасах, але і в матеріалах. Так, наприклад, поруч з футуристичним пластиком і технічної сталлю або склом з’являються благородні породи дерева і майже королівська вишукана тканина.
  • Скупість в аранжуванні. Коли справа доходить до використання простору, злиття стилів керується принципами, розробленими для мінімалізму. Інтер’єри не можуть бути перевантажені прикрасами і посудом, вони повинні бути сповнені світла і повітря.
  • перевага простоти. Меблів і декоративних предметів, що мають декоративні форми, має бути набагато менше, ніж чисто функціональних. Таким чином, буде досить одного крісла в старому стилі або палацової люстри.
  • Візерунки. Візерунки на тканинах, меблів і шпалерах посилаються на минулі епохи, особливо в стилі бароко і рококо, а також на деякі стилі ХХ століття, в тому числі оп-арт і поп-арт. Але будьте обережні: таких меблів і декору не може бути занадто багато.
  • нейтральні кольори. Вони використовуються на великих поверхнях, таких як стіни або меблі. Яскраві кольори можуть з’явитися тільки в деталях, наприклад, це може бути посуд, вази або подушки.

У таких інтер’єрах традиції легко поєднуються із сучасністю. Мало того, разом вони утворюють гармонійний дует. Нам подобається йти в ногу з останніми тенденціями, тому багато хто любить дивитися екстравагантні проекти дизайнерів і незвичайні рішення, запропонованих на виставці дизайну інтер’єру. Але пуф в формі чашки, мудрі лампи і прохолодний інтер’єр лабораторії надихає нас тільки на мить, а потім ми починаємо розуміти, що це трохи не те, що ми хотіли б мати в своєму будинку. Кожен день, нам потрібні практичні рішення, не позбавлення чарівності.

Спальня в стилі ф'южн - фото

Спальня в стилі ф'южн - фото

Спальня в стилі ф’южн – фото

Кухня в стилі ф’южн

Інтер’єр кухні в стилі ф’южн поєднує холодний мінімалізм і сучасний авангардний ретро. Складне поєднання різних стилів є квінтесенцією Фьюжен. Тут, поруч з кахельною піччю і дерев’яними балками на стелі, ми бачимо білу мінімалістську меблі і сучасну техніку. Стиль створює вишуканий і інтригуючий інтер’єр кухні.

Fusion відходить від холодних і мінімалістських інтер’єрів, але має з ними загальний зовнішній вигляд – той же стиль і колір. Він повинен дивувати і розважати. Зіштовхуються кольору, зламані шаблони і зібрані разом речі з різних епох, здавалося б, невідповідні один до одного – це головні атрибути Фьюжен.

Стиль фьюжн в інтер'єрі

Наприклад, сирої горище з цегляними стінами і кришталева люстра, глянцева мінімалістичний меблі на кухні і дерев’яний стілець з шкіряним сидінням або комод і крісла з 50-х років, вкриті тканиною з малюнком фруктів. Дизайнери грають інтер’єрами і ламають шаблони, створюючи дивовижні інтер’єри. Ідей тут стільки, скільки могло б запропонувати нашу уяву. Крім того, поєднання старого і нового – це хороший спосіб облаштувати житло для тих, хто розривається між традиціями і сучасною модою.

Стиль фьюжн в інтер'єріЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *