Стиль лофт в інтер’єрі маленької квартириСтиль лофт в інтер'єрі маленької квартири

Лофтового стиль стає все більш популярним в інтер’єрі. Він досить суворий, але, не дивлячись на зовнішній вигляд, може бути красивим і затишним. Ці інтер’єри напевно зацікавлять тих, хто любить чудові небанальні аранжування з відтінком екстравагантності. Як відомо, цей стиль любить великі відкриті простори, тому для його реалізації найкраще підходять великі квартири, а також добре буде виглядати інтер’єр будинку в стилі лофт.

Однак любителям індустріальних аранжувань, що живуть в міських квартирах, не варто розчаровуватися. При дотриманні певних принципів можна реалізувати стиль лофт в інтер’єрі маленької квартири однокімнатної або двокімнатної, або навіть в окремій маленькій кімнаті. Як це зробити, які характерні риси дозволяють підкреслити особливу атмосферу індустріального стилю – про це піде мова в цій статті.

Стиль лофт і його основні характеристики

Створення дизайнерського, промислового інтер’єру – це дуже модне рішення не тільки для великих, просторих квартир і будинків. Прохолодний, м’який і живий промисловий інтер’єр може бути створений в стандартній квартирі. З поточними пропозиціями будівельних і оздоблювальних матеріалів на ринку можна створити унікальний лофт, як простір, яке для облаштування потребуватиме дуже мало часу і грошей. Нижче наведено кілька порад про те, як отримати бажаний ефект, навіть в стандартних і маленьких просторах.

Стиль лофт і його основні характеристики

Для того щоб прикрасити інтер’єр у стилі лофт вам знадобляться:

  • відкриті простори, повні світла і світлих кольорів;
  • обладнання з посиланням на промисловий стиль;
  • аксесуари та доповнення слід зробити з металу, скла, алюмінію або пластику;
  • великі лампи, які виглядають, як запозичені на старій фабриці;
  • меблі з історією.

Ці характерні елементи дозволять вам насолоджуватися добре обладнаним інтер’єром в індустріальному стилі. Його можна реалізувати, як в просторій квартирі і заміському будинку, так і в маленькій квартирі.

Стиль лофт в інтер’єрі маленької квартири – фото

Стиль лофт в інтер'єрі маленької квартири - фото

Стиль лофт в інтер'єрі маленької квартири - фото

Стиль лофт в інтер'єрі маленької квартири - фото

Стиль лофт в інтер'єрі маленької квартири - фото

Стиль лофт в інтер'єрі маленької квартири - фото

Як створити стиль лофт в інтер’єрі маленької квартири?

Для того щоб прикрасити інтер’єр у стилі лофт не обов’язково жити у великому будинку або постіндустріальної величезній квартирі в передмісті, однак, наше житло повинно відповідати певним вимогам. Перш за все, стелі повинні бути трохи вище, ніж стандартні. Дуже добре, якщо у нас є великі вікна, широкі знадвору, відкритий простір, або є можливість його створення шляхом знесення стін. Найпростіше рішення – це об’єднати кухню і вітальню. Безумовно, немає гострої необхідності створити абсолютно відкритий інтер’єр, що складається з однієї просторої кімнати, але таке рішення може дати дуже цікаві результати.

Підлогове покриття

На підлозі ми можемо послати промисловий паркет або залишити тільки просту, цементну стяжку, правильно її закріпивши.

Підлоги в квартирі в стилі лофт – фото

Підлоги в квартирі в стилі лофт - фото

Підлоги в квартирі в стилі лофт - фото

Однак більш практичним рішенням буде сіра керамічна плитка, що імітує камінь або бетон, під якою можна розмістити тепла підлога. Такий варіант буде одночасно стильним і теплим.

Кольори і матеріали на стінах і стелі в стилі лофт

Характерними для промислового інтер’єру є сирої цегла або бетонні стіни. Необроблені кордону між штукатуркою і стіною, видимі труби водопроводу і електричні дроти – все це елементи промислового декору, які створять необхідну атмосферу.

Стіни з цегли в квартирі в стилі лофт – фото

Стіни з цегли в квартирі в стилі лофт - фото

Стіни з цегли в квартирі в стилі лофт - фото

Найпопулярніші кольори, використані в створенні такого інтер’єру це:

  • сірий;
  • білий у поєднанні з чорним;
  • цегляно-червоний.

Не турбуйтеся про нерівностях і грубої структурі поверхонь. Такі деталі ідеально вписуються в промисловий клімат.

Кольори і матеріали на стінах і стелі в стилі лофт

Кольори і матеріали на стінах і стелі в стилі лофт

При організації такого інтер’єру, наприклад, в маленькій квартирі на горищі, вам не потрібно декорувати несучі балки, так як вони в звичайному вигляді дають можливість отримати природні поділу у відкритому просторі.

При бажанні можна використовувати імітацію балок на стелі, яка створить дуже атмосферне інтер’єр. Такі балки можуть бути виконані з натурального дерева – полого або цільного, але найчастіше використовується імітація з пінопласту.

Кольори і матеріали на стінах і стелі в стилі лофтТакож не варто декорувати радіатори опалення і труби, які є важливими елементами в промислових інтер’єрах. Інтер’єр буде суворим, майже як склад і побутове приміщення. Внести теплі нотки можна шляхом додавання кольору, вибравши яскраві і виразні добавки.

Стиль лофт в інтер’єрі маленької кімнати – вибираємо меблі

Вибір меблів для лофтового кімнати часто асоціюється з можливістю комбінувати теоретично невідповідних елементів. Барвисті, металеві стільці тут будуть поєднуватися з штучно зістареної меблями або диковинками, які можна знайти на блошиному ринку і на горищі. Старі меблі можна обклеїти різного роду шпалерами, акцентуючи увагу на оригінальній промислової аранжуванні.

Стиль лофт в інтер'єрі маленької кімнати - вибираємо меблі

Тут можна і навіть потрібно поєднувати дерев’яну меблями з металевими елементами, за умови, що вони мають загальний з’єднувальний елемент. 

Стільці в стилі лофт – фото 

Стільці в стилі лофт - фото

Популярною для цього інтер’єру є меблі з піддонів. Це може бути ліжко, зроблена своїми руками, або стильний і оригінальний столик. Піддони можу бути лаковані або пофарбовані в білий або сірий колір.

Стиль лофт в інтер'єрі маленької кімнати - вибираємо меблі

Аксесуари та добавки

Стиль лофт любить порушення конвенцій і стереотипів, він дозволяє додавати аксесуари з інших стилів. Тут поєднуються дуже добре підібрані предмети в класичному стилі і гламурному. Вони вносять в інтер’єр цікаві контрасти.

ЗАксесуари та добавкитіль лофт досить часто заснований на використанні монохроматичної бази у вигляді стін, підлог і меблів і цікавих колірних контрастів у вигляді добавок.

Для того щоб додати інтер’єру ще більш заводський клімат можна використовувати матеріали, такі як плита OSB, сирі дошки, бетонні блоки або декоративні панелі під бетон. Такі матеріали можуть виконувати безліч різних функцій – ними можна обробити полки, сидіння або стіни. Промисловий стиль дозволяє розкрити уяву і створити унікальний інтер’єр.

Враження важкого інтер’єру повинні пом’якшити різні добавки, які надають кімнаті теплу і домашню атмосферу. До металевих меблів можна адаптувати рослини в дерев’яних горщиках. При покупці простих монохромних крісел і диванів можуть бути обрані моделі з м’якими подушками і пледами приємними на дотик.

Аксесуари та добавки

На цегляних стінах добре виглядають, що контрастують з фоном, сучасні картини. Характерним елементом індустріального стилю є поєднання багатофункціонального простору з дизайнерськими аксесуарами. Варто подумати про ажурних в’язаних пуфах, вони дуже ефективні, і крім того можуть бути легко переміщені. Такі сидіння зроблять кімнату більш затишною.

Аксесуари та добавки

Лофт любить світло

Ці інтер’єри люблять світло. Важливим елементом декору буде висить лампа. Навіть якщо у вас в квартирі великі вікна, які досягають стелі, варто придбати ефектні лампи Едісона, які будуть звисати зі стелі на довгих кабелях. Необхідно дотримуватися хорошу освітленість особливо у вечірній час, коли квартира вже не отримує природне світло, кімната повинна бути наповнена теплим світлом добре підібраних ламп.

Стиль лофт в інтер’єрі – фото маленька кімната зі стильною лампою

Стиль лофт в інтер'єрі - фото маленька кімната зі стильною лампою

Стиль лофт в інтер'єрі - фото маленька кімната зі стильною лампою

Дзеркала також повинні бути встановлені таким чином, щоб в них відбивалося світло, як природний, так і штучний.

Лофт любить світло

В результаті, інтер’єр маленької кухні в стилі лофт, вітальні або спальні і навіть ванною буде здаватися більш просторим.

Лофт любить світло

Лофт любить світло

Що стосується ламп, тут найбільш підходящими будуть моделі з важкого металу, як вид індустрії освітлення, а також оригінальні лампи, які зачаровують простотою форми і наповнюють інтер’єр світлом, створюючи особливу атмосферу.

Лофт любить світло

Лофтового стиль не обов’язково повинен означати темні кольори і обмежуватися коричневими квітами і відтінками сірого. Любителі просторів і світла можуть вибрати головним мотивом аранжування – білий холодний колір. Білий, як основний колір може бути присутнім на стінах, підлогах і меблів. Все це робить інтер’єр візуально вище і ще більш просторим.

Лофт любить світло

Поєднання білого і цегли завжди дає чудовий ефект, який особливо в інтер’єрі маленької квартири в стилі лофт покаже себе дуже добре. Білий не перевантажить інтер’єр, візуально збільшуючи його, а цегла створить стильну атмосферу. Цей стиль створює ідеальні комбінації з добавками інтенсивного кольору, наприклад червоними, тільки їх не повинно бути багато.

Лофт любить світло

Лофт і промисловий стиль набувають все більше і більше прихильників. Такий інтер’єр підходить для тих, хто любить міське життя. Ці апартаменти зручні і практичні. Вони надають можливість частих змін в дизайні. Видаляючи стіни або розширюючи дверні прорізи, ви отримаєте великий простір в стилі лофт навіть в маленькій квартирі або кімнаті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *