Стиль вінтаж в інтер’єріСлово vintage в перекладі з англійської мови означає старовинне, а точніше, благородне вино з сезонних фруктів. Цей стиль вразив світ моди, а потім проник в наші будинки і квартири. Вино з плином часу стає краще, то ж саме відноситься і до інтер’єрів. Чим старше, тим краще.

Бетон, скло або сталь, які характеризують сучасність, в цьому стилі поєднуються зі старим деревом або плетеними меблями, надаючи навколишньому середовищу благородний вид. Всі об’єкти тут цікаві, мають свій характер і стиль. Багато людей користуються такими елементами, тому що їм подобаються об’єкти з історією і душею.

Сучасний стиль вінтаж в інтер’єрі, фото

Вінтаж підходить для людей, яким подобається творити – гарні меблі з душею, розміщену в потрібному місці, забарвлену або патиновану. Все це додає чарівність такого інтер’єру. Кераміка з народними мотивами, посуд з блошиного ринку, старі меблі, привезена з бабусиної хати – все це чудово прикрашає квартиру і надає їй відмітний характер.

вінтаж, фото

Вінтаж можна назвати стилем збирачів особливостей. Виняткова меблі, покривала і ковдри ідеально підходять для цього стилю. Іноді це звичайні старі речі, але іноді це об’єкти, створені відомими людьми, але витримані в одному кольорі або дизайні.

Унікальність та оригінальність

Отже, нам треба буде створити щось оригінальне. Можна повісити старий велосипед на стіну квартири, постелити тканий смугастий килим на підлозі, повісити фотографію з бабусиної альбому у ванній – все трюки дозволені. Важливо, щоб ціле створювало свого роду гармонію і мало свій власний неповторний стиль.

Також відомий вінтажний бохо, або древній стиль французької богеми, яка жила в дев’ятнадцятому столітті в Парижі. Художники мали свій стиль і створювали унікальні інтер’єри. Вінтаж сподобається любителям дев’ятнадцятого століття.

Стилізовані меблі п’ятдесятих або шістдесятих років також буде працювати відмінно в дизайні інтер’єру в стилі вінтаж. Крім того, покривала з минулих років, кілька фотографій, дрібнички і витончене місце вже готово. Багато людей будуть любити такий нетрадиційний інтер’єр в старому стилі. Особливо, коли він продуманий самостійно до найдрібніших деталей. Він не повинен бути дорогим, але повинен бути стильним.

Найпопулярніші ідеї для нього можна почерпнути в 50-х, 60-х, 70-х роках 20 століття або в кінці 19 століття. Найголовніше, однак, дотримуватися певних принципів. Завдяки цьому стилю можна зробити своєрідну подорож в минуле.

  • стара дерев’яна меблі з історією;
  • класичний велосипед на стіні;
  • унікальні предмети.

Вінтаж старомодний і відноситься до минулого. Стіни найкраще покрити шпалерами в смужку або горох, в старому стилі.

У вантажних інтер’єрах присутність крісла 70-х років в комбінації з меблями зі скандинавським дизайном не дивно. Крім старовинних меблів можна використовувати як багато прикрашені килими, так і сімейні фотографії в простих або прикрашених рамках.

Стиль вінтаж в кухні

Вінтаж – це сентиментальність і клас. Мужність і творчість відображають душу дизайнера. У винтажной моді необхідно зламати кліше і стандарти. Проекти повинні бути унікальними і химерними. Запрошуючи вантажу на кухню, ми відкриваємо двері для дитячих спогадів і запахів.

Головне правило – ніякі правила не відповідають за те, що в такому інтер’єрі ми відчуваємо себе затишно і тепло. Свобода поєднання протилежностей, які на практиці виявляються тонкої і солодкої комбінацією, дуже жіночна.

Рекомендуються прозорі кольорові композиції, в яких на фоні білих стін будуть виділятися насичені відтінки червоного, бірюзового або жовтого.

Вінтаж також створюється закругленими кутами меблів і побутової техніки, стильними ручками, старими буферами і аксесуарами. Посилання на п’ятдесяті і шістдесяті роки минулого століття представлена ​​в простих формах без зайвих фантазій.

Оксамит, шерсть або поліестер ідеально підходять для вінтажного квартири. Крім того, старі дзеркала, гравюри або графіка минулих років. Це аранжування з душею, що нагадує нам про минуле.

Для пошуку необхідних аксесуарів доведеться відвідати антикварні магазини, блошині ринки, бабусин горище, онлайн-аукціони. У кожному з цих місць можна знайти унікальні предмети для такого інтер’єру. Горища і бабусині підвали можуть бути справжнім сховищем скарбів – в цих місцях обов’язково будуть присутні вінтажні речі.

У кухні можна розставити баночки для гірчиці, сифони для води, вази, типові для тих часів. Вінтаж ніколи не старіє, але він добирається до предметів з історією, антикварних і унікальних. Уважні спостерігачі люблять вінтажний інтер’єр.

Прекрасним доповненням до вінтажному інтер’єру будуть графини, окуляри та інші страви зі скла. Їх позачасовий вид буде ідеальний для декору кухні. Незвичайні й оригінальні форми порадують кожного гостя, а напої, які подаються в них, будуть виглядати цікаво.

Інтер’єр спальні в стилі вінтаж

Як поєднати старовинні меблі і аксесуари, мультимедійні системи і стандартні функції спальні – це завдання нелегке. Вінтаж не має жорстких рамок і ніяких обмежень.

Наше власне уява може бути єдиним гальмом. Проте, це процес, який ніколи не закінчується. Любителі цього дизайну весь час полюють за різними перлинами, які можна використовувати для прикраси своїх інтер’єрів.Старовинна ліжко

Дизайн спальні починається з ліжка. Це може бути, наприклад, металеве ліжко, кований метал, а також дерев’яна або м’яка конструкція. Багато що залежить від того, чи повинна ліжко бути дуже видимим елементом інтер’єру, або, скоріше, забезпечити фон для інших, більш виразних декоративних елементів.

На фото нижче представлена ​​чудова ідея при оформленні кімнати: з строкатими шпалерами, декоративними приліжковими столиками, білосніжними старовинними постільними речами і красивими світильниками.

Красиві ковані металеві елементи чудово вписуються в атмосферу цієї спальні. У поєднанні з візерунковими шпалерами на стіні і барвистим покривалом вони створюють ідеальну композицію. Все це виглядає дуже атмосферно.

Вінтажна ліжко може виглядати дуже незвично. Компанію їй складуть додаткові елементи, такі як скрині або шафи.

Тут добре будуть виглядати ліжка з дерева, навмисно состаренного, з безліччю природних недоліків, нерівностей, видимих ​​кілець.

Хорошим варіантом буде деревина акації – дуже міцна, з твердістю, подібної твердості дуба. Досить оригінально виглядає таке ліжко в версії на колесах. Колеса не рухаються, щоб забезпечити стабільність ліжка, і мають тільки декоративну функцію, і, крім того, вони виглядають так, як ніби були використані і потім очищені від фарби. Таким чином, отриманий надзвичайно привабливий візуальний ефект.

Вантажний текстиль – ліжко, подушки

Постільні приналежності також складають важливий елемент дизайну інтер’єру спальні. Тут немає єдиного правила, яке б говорило, які подушки і білизна повинні бути в старовинній спальні. Вони можуть бути як візерунковими, так і гладкими, з оборками або без них. Все залежить від того, які інші елементи декору. У спальні з візерунчастими шпалерами візерункові подушки руйнували б гармонію, а на тлі білої або однотонної стіни, такий текстиль виглядає дуже добре.

У той же час поряд з досить сучасної ліжком можна поставити лампу в стилі 60-х років або навіть парочку раритетних валіз. Валізи з’являються досить часто в інтер’єрах в вінтажному стилі, а в спальнях дуже часто валізи використовуються як приліжкові столики. Це дуже цікава ідея, особливо коли у нас є круті валізи з фітингами. Звичайно, звичайний валізу, який ми можемо купити сьогодні, напевно не підходить для таких цілей.

Інші старовинні прикраси

Існує багато ідей для старовинних прикрас. Годинники і дзеркала будуть добре працювати в цій ролі. Звичайно, старовинні настінні годинники не можуть бути звичайними сучасними моделями. Було б краще, якби це були дерев’яні годинник, може бути, з маятником або зозулею. Знову ж це не повинен бути фабричний продукт з Китаю.

У ролі прикраси всі види дзеркал також працюватимуть відмінно. Звичайно, найбільш декоративними будуть рами, хоча дзеркала мають величезний вплив на загальне сприйняття інтер’єру.

Вони є одним з найпростіших способів візуального розширення кімнати, що особливо цінується власниками невеликих спалень.

Що можна зробити своїми руками?

Більшість предметів вантажного інтер’єру можна зробити методом DIY (з англійської – Do it yourself або зроби сам). Можна, наприклад, одягнути старі пуфи в наволочки з незвичайних візерункових матеріалів або купити старомодні фіранки, покривала, стіл. Можна оббити стільці тканиною, знайденої у бабусі і дідуся. Тоді у нас є гарантія, що ми не знайдемо схожих елементів дизайну в будь-якому іншому будинку.

Онлайн-аукціони, блошині ринки і спеціалізовані магазини – ось де можна знайти дорогоцінні знахідки, їх багато. Іноді варто зламати бар’єр сорому і дотягнутися до предмета меблів, виставленого попередніми власниками поруч з контейнером для сміття, тому що в нього можна вдихнути нове життя, а також відновити час його слави. Якщо ми не подужаємо його ремонт, можна з легкістю знайти майстра, який займеться цим завданням.

Вантажний стиль говорить, що він дійсно не боїться змін. Він представляє нове обладнання для старих інтер’єрів, а старе – для нових.

Меблі, яка знайдена на базарі, можна перефарбувати в сміливі кольору або пастельні. При цьому важливо балансувати комбінації візерунків і квітів, щоб вони відповідали один одному.

Деякі речі можна зробити своїми руками зі старих ящиків, піддонів, невеликих намистин або шматків тканини. Творчість і вмілі руки можуть творити чудеса. Зроблені своїми руками фоторамки, гуртки, змальовані цікавими візерунками старі кошики для білизни, постановлені в несподіваних місцях – все це прикрасить цей унікальний стиль повний чарівності. Шафа, куплений на базарі, і пофарбований в рожевий колір, барвисті постільні приналежності двадцятирічної давності, домашній смугастий килимок, пов’язаний власноруч – ось що допоможе створити вінтажну кімнату.

Іноді досить накинути ковдру з історією на стілець або старе крісло, повісити картини з минулого на стіні, щоб створити неповторний інтер’єр. У цьому стилі тільки наша уява встановлює межі.

Як відновити пишність старих предметів, щоб в новому втіленні вони служили нам на довгі роки і вражали б нас своєю чарівністю? Це ключове питання, як створити атмосферу винтажа. На додаток до старих і старомодним елементів, сучасні елементи також можуть бути вільно введені в інтер’єр. Вільні комбінації – ось відмінна риса вінтажного стилю.

Найближчий до стилю Vintage – стиль ретро. Це не тимчасовий крик моди, а стиль життя, любов до сімейних цінностей і любов до історії. Картинка не в змозі відобразити справжнє зачарування цього тренда, тому що незамінним елементом також є домашні аромати, унікальні звуки і тепло, які йдуть від всієї стилізації.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *