Стільниці з дсп ламіновані пластикомСтільниці з дсп ламіновані пластиком

У переважній більшості наших кухонь можна зустріти ламіновані стільниці. Воно й не дивно, з огляду на все її переваги. Сучасні стільниці, ламіновані пластиком, є одними з найдешевших, в той же час стійкі до плям, не линяють і мають багато інших переваг. Крім періодичної мийки звичайними миючими засобами, ламінат не вимагає ніякого обслуговування. Проте є і деякі недоліки.

Такі поверхні доступні з дуже привабливим дизайном і можуть мати будь-який колір. У реченні будівельних магазинів ми знайдемо їх дуже широкий діапазон. Перевагою ламінованих стільниць є легка вага і висока стійкість до впливу високих температур. Вони хорошої якості, а також легко чистяться і стійкі до впливу вологи. При покупці слід звернути особливу увагу на обробку краю. Неправильно оброблені краю можуть поглинати вологу, що призводить до «розбухання».
стільниці ламіновані пластиком
Найчастіше використовується ламінований МДФ, який покритий захисним ламінатом, що захищає від механічних пошкоджень. Ламінат являє собою шар декору в основному з паперу, яку покривають синтетичними смолами. Це звучить дивно, але це дійсно просте і дуже практичне рішення.

стільниця ламінована МДФ

Барна стільниця для кухні

З такого матеріалу може бути виготовлена ​​барна стільниця для кухні, вона повинна бути тонкою і легкою і такі матеріали, як, наприклад камінь або стільниці зі скла на кухню не зовсім підійдуть для її виготовлення.Барна стільниця для кухні

Стільниці з ДСП, ламіновані пластиком – плюси і мінуси

  • Такий матеріал для стільниці для кухні – це найдешевше рішення і це, мабуть, найбільше її перевага. Ціна такої стільниці може бути еквівалентна кільком доларам. Звичайно, є і набагато дорожчі рішення, які змагаються за ціною з дерев’яною стільницею, вони мають кращий зовнішній вигляд і якість.
  • Доступні у величезній кількості моделей і кольорів, тут немає ніяких обмежень. Від імітації натурального каменю і дерева, до спеціальних патерн і імітації нержавіючої сталі.
  • Простота установки – ви можете швидко її обрізати. Також немає проблеми в з’єднаннях стільниці, наприклад, якщо ми хочемо, з’єднати їх у формі букви Г, досить поставити на стику додаткову алюмінієву планку. Оскільки поверхня легка, вона не обтяжує меблі.
  • Висока міцність – зовнішня оболонка стійка до подряпин і стирання.
  • Її легко містити в чистоті – завдяки пластиковому покриттю вона не має ніяких проблем з плямами, змінами в забарвленні. Поверхня з ламината не знебарвлюється сонячним світлом. Вона також стійка до впливу детергентів.
  • Найчастіше вона погано переносить високі температури – гарячі каструлі і сковорідки краще поставити на спеціальні підставки. Є ламінати, які можуть витримувати нетривалий вплив підвищених температур.
  • При виборі ламінату стільниці з ДСП слід звернути увагу на обробку. Важливо, щоб вона з обох сторін була оброблена виробником, як і місця з вирізами під кран або плиту.
  • Прикладами цікавих доповнень можуть бути силіконові доповнення, що захищають від крапель води або антибактеріальне покриття.

Деякі люди використовують кухонні поверхні лише епізодично. Тоді не варто багато платити, щоб купити дорогі поверхні, які повинні витримувати інтенсивне використання. Для маленької кухні підходить використання високоякісного ламінату. Його розумна ціна роблять покупку не дуже великий фінансовим навантаженням. Звичайно, більш вимогливі користувачі можуть мати спокуса купити стільницю з натурального каменю для кухні. Проте така покупка в цьому випадку своїм єдиним виправданням має декоративні якості.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *