Стільниця з натурального каменю для кухніКам’яні стільниці є одними з найдорожчих. Найбільш часто використовуваний камінь – це граніт, що має більш високу стійкість до пошкоджень і плям, ніж мармур і травертин. Ці поверхні повністю стійкі до високої температури. Недоліком їх є велика вага (до 100 кг на 1 кв. М), що вимагає посилених шаф.

stoleshnica33

Фото стільниці з граніту

Стільницю з натурального каменю необхідно регулярно обробляти спеціалізованими просоченнями для каменю. Кожен день просто протріть вологою тканиною. Не використовуйте препарати для видалення відкладень, які містять кислоти, тому що від них камінь тьмяніє.

stoleshnica34Камінь є одним з найбільш твердих матеріалів для стільниці для кухні, які ми можемо використовувати. Ми можемо вибирати з:

-різних сортів граніту,

-мармуру,

-пісковика,

-базальту,

-порфіру.

Натуральний камінь виглядає дуже вражаюче. Однак, через вагу, як уже згадувалося вище, іноді такий матеріал вимагає використання посиленої конструкції шаф.

Очищення і обслуговування

Досить протирати кам’яну поверхню вологою тканиною без миючого засобу. Не варто використовувати продукти, що містять кислоти:

  • лимони і лимонну кислоту,
  • оцтову кислоту,
  • соляну кислоту.

Камінь, під впливом кислот може придбати матовий наліт. Покриття також можуть псувати деякі засоби, такі, як сода, бензин, ацетон. Щоб видалити плями треба використовувати спеціальні препарати для граніту, мармуру і травертину. Поверхня потрібно регулярно захищати засобами для просочення натурального каменю – в перший рік кожні 3-4 місяці, а потім досить обробки два рази в рік.

Стільниця з натурального каменю для кухні, ключові особливості:

  • Великий вибір кольорів та візерунків – безумовно, буде легко підібрати колір стільниці до фасадів кухні.
  • Поверхня може бути оброблена по-різному – ми можемо вибрати полірування або залишити поверхню трохи грубої, пористої.
  • Висока стійкість до впливу високих температур, немає необхідності використовувати будь-які підставки для гарячих страв, ми можемо поставити сковорідку з плити безпосередньо на стіл. Це дуже зручне рішення.
  • Висока стійкість до стирання – через багато років ви не побачите ніяких ознак зносу.
  • Оновлюваність – в разі деяких змін зовнішнього вигляду, можна оновити пошкоджену поверхню.
  • Це дуже дороге рішення – це, ймовірно, найбільший недолік цього типу матеріалу. Погонний метр поверхні може коштувати сотні доларів.

Стільниця з натурального каменю для кухніЕксклюзивний камінь, хоча і не найдешевший, є унікальним і надзвичайно довговічним. На кухні зі стільницею з натурального каменю вам не потрібно звертати увагу на подряпини, порізи та підставки для гарячого.

Кам’яні столи виготовляються на замовлення. Тверді пластини мають товщину 3 см, їх нарізають розміром не більше 250 см, краї обробляють, і надають їм відповідну глянцеву поверхню.

Так само, як не кожен вид стільниць з дерева для кухні підходить, так і не кожен натуральний камінь підходить для столу. Таким чином, на вибір повинен впливати не тільки колір, але, перш за все, структура і твердість матеріалу. Слід пам’ятати, що жорсткі камені важко пошкоджуються, але також це обмежує надання їм більш складних форм. Кам’яні плити не можуть бути об’єднані бесшовно, на відміну від композиту.

Натуральні стільниці з граніту для кухні

Натуральні стільниці з граніту для кухні

Кращим видом каменю незмінно залишається граніт. Він полірується до блиску і гладкій поверхні, яка може бути блискучою або матовою. Гранітна стільниця чудово вписується в традиційний і сучасний стиль кухні, відмінно буде виглядати в дизайні відкритої кухні. Матеріал доступний в широкому спектрі кольорів – глибокий чорний, всі відтінки сірого, вицвілий бежевий і рожевий лосось, а також приглушений зелений і глибокий синій. Граніт дуже міцний, і, отже, стійкий до ударів і подряпин. Він не боїться пошт нічого – ні високої температури, ні продуктів харчування. Він дуже важкий, і його установка займає багато часу.

Сланець або грифельна плитаСланець або грифельна плита

Схожі властивості має сланець. Поверхні зі сланцю зарекомендували себе не тільки в інтер’єрах в сільському стилі, але і в стилі модерн.

Натуральні стільниці з мармуру для кухні

Для кухонних стільниць погано придатний мармур. Хоча він має широке розмаїття кольорів, легко чиститься, але він занадто м’який і не стійкий до впливу кислот, навіть найслабших, які використовуються на кухні (наприклад, сік цитрусових або оцет) і псується під впливом препаратів для підтримки чистоти. Під їх впливом поверхню може змінити колір. З мармуру можна виконати маловикористовувані декоративні поверхні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *