Стільниця з нержавіючої сталі для кухніСтільниця з нержавіючої сталі для кухні

Вибір кухонних меблів є трохи більш складним завданням, ніж вибір меблів для вітальні. На додаток до візуальних якостей існує проблема підбору правильних матеріалів, які будуть крім декоративних функцій володіти певними параметрами стійкості до вологи, миючих засобів, барвників, кислот.

Стільниця з нержавіючої сталі – це відносно оригінальна альтернатива для стандартних типів покриття робочої поверхні на кухні, але має особливий шарм. Це рішення, призначене для тих, хто не бояться порвати з загальноприйнятими естетичними нормами. Зазвичай вона призначена для професійного використання в ресторанах або їдалень.

Стільниця з нержавіючої сталіТакий матеріал для стільниці на кухні, звичайно, добре підходить для сучасної кухні. Це ще один матеріал для прихильників сучасного декору.

Кухні з цим матеріалом обмежуються одним кольором, створюються в стилі мінімалізму.

Можливо, ви можете оживити її, доповнюючи дерев’яними елементами. Сталь надає меблям дуже модерністський характер, який також має своїх прихильників.

Метал працює на кухні, як дзеркало, візуально збільшує інтер’єр і добре поєднується з іншими приладами зі сталі – холодильником, духовкою, мікрохвильовою піччю, а також може бути елементом контрасту з іншими, більш традиційними приладами.Стільниця може бути зроблена з алюмінію або нержавіючої сталі, зрідка використовується листова мідь. Столи з міді покриваються нальотом і вимагають ретельного очищення. Найкраща, найбільш міцна і стійка до вологи і корозії – це нержавіюча сталь. Сталь низької якості піддається корозії, її складніше чистити. Сучасні стільниці зі сталі на кухні часто використовують в комбінації зі сталевими стелажами.

така поверхня може бути об'єднана в єдине ціле з раковиноюПоверхні роблять не повністю з литої сталі, як це здається на перший погляд, а, як правило, з ДВП або ДСП плити зі сталевим листом зверху з покриттям товщиною близько 3 мм. Вони надзвичайно довговічні і надійні. Цікаво, що така поверхня може бути об’єднана в єдине ціле з раковиною. На жаль, позитивні якості цієї конструкції можна протиставити її досить високою ціною.

Стільниця з нержавіючої сталі для кухні, ключові особливості:

  • Практична і універсальна – матеріал стійкий до вологи і високих температур. Без проблем, ми можемо на неї поставити гарячу сковороду. Її також легко містити в чистоті. Єдина проблема – це подряпини.
  • Стільниця з нержавіючої сталі нестійка до подряпин – це ймовірно, найбільший її недолік. Після довгого часу використання вона не може виглядати так само привабливо, як на початку.
  • Відбиває світло – тим самим візуально розширює простір в кімнаті.
  • Може деформуватися при падінні важких твердих предметів, тому необхідно акуратно її використовувати.
  • Метал є одним із самих гігієнічних матеріалів, він не має пір і численних стиків, як, наприклад, стільниця з плитки для кухні. На ньому не накопичуються мікроорганізми, його легко чистити.
  • Мінуси: металу важко надати форму.
  • Метал холодний на дотик.

глибина стільниці з нержавіючої сталі

Готові стільниці мають ширину не більше 62 см (глибина типового кухонного шафи з дверцятами 60 см). Якщо ви хочете, щоб вона виступала за контур більш ніж на 2 см, це можна зробити на замовлення. Це може бути зроблено в студії кухонних меблів, але ви повинні будете заплатити за нього більше, ніж безпосередньо від виробника.

Зручна висота

зручна висота стільниці з нержавіючої сталіСтільниця є не тільки прикрасою інтер’єру, але, перш за все, місцем, використовуваним для приготування їжі. У це важко повірити, але кожен день ми робимо на кухні більш ніж 50 кроків. Тому дуже важливим є правильний проект кухонних шаф, і правильна висота столів, щоб не витрачати час і сили даремно. Найбільш важливим є розташування робочої поверхні, яка зазвичай знаходиться на висоті 85 см. Існує спосіб визначення висоти робочої поверхні: вона повинна бути розташована в 10-15 см нижче рівня зігнутою в лікті руки. За стандартом стільниці можуть бути розміщені в трьох різних висотах:

  • для бару – 100-110 см;
  • для кухні – 90-100 см;
  • занижена – 70-80 см.

Вибір індивідуальної висоти робочого столу, однак, має сенс тільки якщо кухня велика. Для невеликих кухонь краще вибрати однакову висоту, компромісну для всіх членів сім’ї.

стилізації зі сталі нагадують кухні

Безумовно, стільниці з нержавіючої сталі заслуговують на увагу. Особливо підійдуть вони для тих, хто любить мінімалізм. З цього матеріалу виходять чудові стилізації, що нагадують кухні «з майбутнього», які, звичайно, мають чимало шанувальників.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *