Стільниця зі скла на кухнюСтільниця зі скла на кухню

Скло є хорошим вибором, воно буде працювати в якості оздоблювального матеріалу у вашій кухні і вражаюче прикрашати приміщення. Скляні стільниці для кухні – це новинка на ринку. Вони виглядають дуже презентабельно і також, як стільниці зі штучного каменю коріан добре підходять для невеликих кухонь і для сучасних інтер’єрів, особливо в силі мінімалізму.

Якщо ми цінуємо сучасний стиль, то скляні стільниці на кухні, звичайно, нам сподобаються.

Всупереч поширеній думці про склі, як про крихкому і легко б’ється матеріалі існує особливий тип скла, який використовується у виробництві меблів, кухонних стільниць, панелей. Він є стабільним і безпечним у використанні матеріалом.

При замовленні меблів зі скла можна вибрати з двох варіантів: звичайне скло і загартоване скло. Рекомендується, звичайно, версія загартованого скла, яке в п’ять разів міцніше звичайного в механічному і термічному плані, воно особливо рекомендується в якості матеріалу, який стикається з плитою.

Захисне скло має чудовий опірЗахисне скло має чудовий опір, завдяки процесу загартування, який складається в розігріві матеріалу до температури 600 градусів Цельсія і потім швидкому охолодженні. Під час цього процесу змінюється його структура – матеріал стає більш жорстким і, в разі руйнування, розпадається на дрібні шматочки. Ще один спосіб поліпшити безпечне використання цього матеріалу на кухні – це нанесення на нього спеціального покриття, так званої безпечної фольги.

Для отримання такої поверхні використовуються два склеєних листа скла, які виходять армованими. При цьому в разі руйнування немає гострих осколків.

Ви можете зустріти такі вироби з матового скла, атласного або з орнаментом. Такі вироби виготовляються, як правило, на замовлення, з цим пов’язана їх відносно висока вартість. Безперечною перевагою скляного столу є те, що він повністю стійкий до впливу вологи. Будь-які плями, проте, треба дуже дбайливо видаляти, тому що на поверхні можуть бути видні сліди і смуги, скло досить легко подряпати.

вироби з матового скла, атласного або з орнаментом

Скло є стійким до вологості і температурі. Поверхня цього матеріалу для стільниці для кухні шаром товщі, ніж 15 мм, набуває стійкість до механічних пошкоджень. Матове скло легко містити в чистоті. Ціна хорошої якості стільниці зі скла порівнянна з ціною хорошої якості стільниці з дерева для кухні. Товщина і довжина багатошарового скла не обмежується, і в разі загартованого варіанти товщина починається з 1 см.стільниці із загартованого скла

Для виробництва такого типу стільниці використовується багатошарове скло, армоване чи загартоване. Таке ж скло використовується, щоб зробити стіл обідній для кухні зі скляною стільницею.

Таке ж скло використовується, щоб зробити стіл обідній для кухні зі скляною стільницею

Стільниця зі скла на кухню, ключові особливості:

  • Дороге рішення – як продукт сам по собі, так і спосіб його установки.
  • Буде хорошим рішенням для сучасного дизайну в стилі хай-тек, така поверхня добре підходить для комбінації з простими інтер’єрами. Дивовижний ефект може бути досягнутий за рахунок використання гофрованих країв або підсвічування з світлодіодів в нижній частині.
  • Великий вибір кольорів і форм – можна вибрати, як однотонні, так і різнокольорові поверхні для кухні. Ми можемо також вибрати цікаві відбитки на склі. Крім того, скло може бути матовим або глянцевим, прозорим чи ні.
  • Стільниця зі скла для кухні стійка до впливу вологи і плям, так як поверхня є однорідною і легко чиститься.
  • Важко утримувати в чистоті – вода після висихання може залишати плями, а решта рідини можуть залишати розводи, які треба буде довго відтирати. Крім того, на ній буде видно всі відбитки пальців.

Підводячи підсумок, можна з великою впевненістю припустити, що за цим досить новим матеріалом для робочих поверхонь кухні велике майбутнє. Він дозволяє дизайнерам працювати не тільки з формою, але також мати можливість використовувати різні варіанти підсвічування, домагаючись при цьому фантастичних результатів. Його достатня міцність і хімічна інертність надає додаткові практичні переваги. З ним не страшні харчові кислоти, миючі засоби, підвищена вологість і інші несприятливі фактори, які пов’язані з процесом приготування їжі.

інтер'єр кухні зі скляною стільницею

Цей матеріал також досить гігієнічний і легко чиститься, хоча, звичайно, дуже сильно його терти не можна, щоб не подряпати, але в цьому і немає ніякої потреби, так як до нього нічого не прилипає і не пристає. Очевидним недоліком, в даний час, можна назвати його досить високу ціну, так як більшість виробів з нього роблять на замовлення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *