Стьобані панелі і плитка в інтер’єріСтьобані панелі і плитка в інтер'єрі

Стьобані тканини ми можемо побачити на елегантній м’яких меблів – стільцях, диванах або пуфах. Цей вид поверхні вже кілька років ми бачимо на одязі та аксесуарах, але тепер він проникає в наші інтер’єри в зовсім незвичній формі. Деякі виробники керамічної плитки імітують цей ефект на своїй продукції отримуючи дуже цікавий декоративний ефект.

Обставляючи ванну кімнату, варто подбати також про зручних меблів для сидіння. М’яка, стьобана оббивка буде не тільки дуже зручною і комфортною, але і ефектною. Красиві крісла і пуфи в світлих і темних кольорах будуть чудово поєднуватися з стьобаними стінами. Елегантні крісла і пуфи, як ніби прямо з палацу в компанії з шикарними стінами перетворюють нашу ванну в розкішний купальний салон. Красива керамічна плитка зі стегнами ефектом і стьобана сучасне крісло зроблять вашу ванну дуже елегантною. У такій ванній кімнаті завжди затишно і стильно.

Стьобані панелі і плитка в інтер'єрі

Стьобані панелі і стьобана плитка у ванній кімнаті

Гладкі поверхні кераміки та змішувачів можна зустріти практично в будь-якій ванній кімнаті. Виробники, останнім часом, більш сміливо вирішуються на легкі відступу і вводять елементи, які роблять поверхню менш однорідною.

Стьобані панелі і стьобана плитка у ванній кімнаті

До сих пір експерименти з відступом від гладких і рівних поверхонь в керамічній плитці були не дуже вдалими. Пористість і шорсткість поверхні не вписуються в інтер’єр ванної і покупці досить скептично ставилися до таких рішень. Однак останнім часом з’явилися нові зразки структурної плитки з ефектом 3d, які користуються великою популярністю.

Виробники постійно пробують замінити гладку поверхню на різного роду нерівності. Найлегша і практична форма 3d плитки – це стьобана і хвилеподібна. Такі нерівні поверхні використовуються як для кераміки, так і у виробництві меблевих фасадів. Зростаючий інтерес дизайнерів інтер’єру в таких прикрасах стін і меблів стимулює виробників до пошуку нових рішень.

Стьобані панелі і стьобана плитка у ванній кімнаті

Стьобані панелі і стьобана плитка у ванній кімнатіСтьобані елементи дизайну інтер’єру стають з кожним роком все більш популярними. Дуже цікавий ефект «ковдри на стінах» може бути також отриманий за допомогою керамічної плитки. Такі моделі кахлю бувають в декількох варіантах, наприклад, є ромбовидну плитку і декори в формі крихітних кнопок, в місцях стібків. Форми можуть бути плоскими або опуклими з тривимірним ефектом стібка. Таким чином ви можете обробити всю стіну або тільки частини стіни, як дуже ефектний декоративний елемент.

Така колекція плитки може виявитися ідеальним рішенням для ванних кімнат, оформлених в класичному стилі, а також в стилі гламур, багато прикрашених великою кількістю декоративних елементів. Цікаво також може виглядати така стіна у ванній кімнаті в стилі мінімалізму, дозволяючи розірвати економію в стилізації.

Як модний одяг з ефектом ковдри додасть нам шику, так і стьобана стіна додає інтер’єру елегантності. Сама техніка полягає в зшиванні двох тканин з м’яким матеріалом для утеплення, ця техніка в кравецькій ремеслі відома вже протягом тривалого часу. Тепер прийшов час, щоб включити цю тему в простір модною ванній.

Настінна плитка у формі ромбів зі скошеними кутами утворює стьобаний ефект, роблячи ванну кімнату схожою на королівський будуар. Кахель доступний в різних кольорах.

Додаткову розкіш принесе в інтер’єр мармурова підлога, чиї природні тріщини будуть гармоніювати за кольором з декором настінного покриття, наприклад, будуть заповнені золотом. Таке поєднання дорогоцінних творінь природи з використанням новітніх технологій зробить вашу ванну кімнату дуже багатою. Кілька стильних аксесуарів, наприклад, елегантні багаті штори, змішувачі в стилі ретро доповнять унікальний інтер’єр і підкреслять багатство стилю.

Стьобані візерунки можуть з’являтися на поверхні плитки з 3D-ефектом або на комфортної м’яких меблів, в будь-якому випадку вони додадуть комфорт внутрішнього простору. Цей відмітний декоративний стиль нагадує розкішні королівські покої. Оригінальні алмази створюють ефект дуже теплого інтер’єру.

Стьобані панелі і стьобана плитка у ванній кімнаті

За допомогою стеганой керамічної плитки і панелей можна дуже оригінально прикрасити ванну кімнату або стіни кухні. Але виробники не приховують, що утримувати їх в чистоті трохи складніше, ніж звичайний кахель.

Стьобані панелі і стьобана плитка у ванній кімнаті

Таким чином, з кожним роком, завдяки новим розробкам дизайнерів спільно з виробниками обробних матеріалів, ми отримуємо можливість використовувати нові цікаві ідеї при оформленні нашого житла. Звичайно, такий стиль подобається далеко не всім, але він обов’язково порадує любителів класики і люксового гламуру.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *