Столи зі штучного каменю для кухніСтоли зі штучного каменю для кухні

Штучний камінь – це матеріал, з якого охоче виконують кухонні стільниці. Він може бути теплий на дотик, легкий і виглядає оманливо, він дуже схожий на натуральний камінь.

Сучасні тенденції в дизайні інтер’єру спираються на складні оздоблювальні матеріали, які характеризуються не тільки естетичними якостями, але і довговічністю. В цю тенденцію відмінно вписується штучний камінь, який дуже нагадує природний. З нього виконують:

 • стільниці на робочу поверхню в кухню;
 • стільниці для барної стійки;
 • кухонні столи зі штучного каменю;
 • раковини на кухні та у ванній;
 • фартух над робочою поверхнею;
 • і деякі інші елементи інтер’єру.

Він кілька менш довговічний в порівнянні з оригіналом, проте, він має багато переваг.

Столи зі штучного каменю для кухні – переваги

 • вони приблизно на 20% легше, ніж аналогічні з натуральних матеріалів;
 • штучний конгломерат легше монтувати і використовувати в різних цілях;
 • штучний камінь коштує набагато дешевше, ніж натуральний;
 • обідні столи з каменю легше чистити, їх непориста структура робить таку поверхню стійкою до складних умов на кухні, наприклад, щоб видалити більшу частину бруду досить невеликої кількості рідини для миття посуду і вологої тканини.
 • конгломерат являє собою суміш з каменю і смоли, які дуже міцні;
 • вони теплі на дотик і стійкі до подряпин і кислотам.

Столи зі штучного каменю для кухні

Столи для кухні зі штучного каменю виробляються в багатьох кольорах, а також з домішкою пластмас і різних гранул, що дозволяє отримати цікаві декоративні ефекти в дизайні інтер’єру. Вони можуть бути з матовою або глянцевою поверхнею і в майже необмеженій діапазоні кольорів. Більшість сучасних моделей мають всі відтінки бежевого, холодні, кристалічні відтінки сірого, а також можуть повторювати структуру граніту і мармуру різного кольору.

Столи зі штучного каменю для кухні

Конгломерат даний час є одним з найцікавіших матеріалів, коли справа доходить до кухонних столів і стільниць. Дивовижні текстури і візерунки можуть стати шикарним прикрасою всього інтер’єру кухні.

Столи зі штучного каменю для кухні

Привабливим є також гнучкість форм, штучний камінь дозволяє виконувати безшовні з’єднання і цікаві форми, наприклад, вигнуті стільниці для барної стійки. Пластичність також дозволяє створювати великі робочі поверхні або модні нині тонкі поверхні для столів. Обідній стіл зі штучного каменю протягом багатьох років буде виглядати, як новий. Крім того, його поверхня може бути оброблена активної антибактеріальної захистом.

Варто зазначити, однак, що конгломерат не варто довго піддавати дії агресивного хімії, так як вона, залишена надовго, може проникати в структуру матеріалу. Конгломерати, зокрема з кварцу, нестійкі до тривалого впливу високих температур, так що на них не можна ставити гарячі каструлі або сковорідки, це може привести до серйозних пошкоджень.Тонкі стільниці в даний час надзвичайно модні. Виробники пропонують конгломерат будь-якої товщини. Модними є варіанти, товщина яких не перевищує 12 мм.

Столи зі штучного каменю для кухні

Їх декоративна текстура, що нагадує натуральний камінь, прекрасно вписується в будь-який інтер’єр з дерева і деревини.

Столи зі штучного каменю для кухні

Стільниці з кварцового агломерату, за рахунок поєднання натуральних матеріалів з смолою, стійкі до подряпин і сколів, крім того, вони також дуже легкі. Їх можна використовувати для виробництва столів, покриттів робочої зони або в якості поверхні для кухонного острова, так як в них можна вбудувати раковину і кухонну плиту.

Кухонний острів з штучного каменю

Багатство кольорів і гнучкість матеріалу дозволяє комбінувати його в різних формах. Ви можете з’єднати, наприклад кухонний острів з обіднім столом зі штучного каменю чи барну стійку з робочою зоною. Такі рішення будуть виглядати дуже естетично і сучасно, без шкоди для практичності.

Кухонний острів з штучного каменю

Тонкі стільниці в даний час надзвичайно модні. Штучний конгломерат дозволяє досягати товщини не більше 12 мм, що в поєднанні з цікавими квітами і структурами відмінно вписується в сучасні архітектурні тенденції.

Як доглядати за столом зі штучного каменю

Кам’яні столи мають багато переваг: він виглядає елегантно, міцні і стійкі до впливу багатьох несприятливих факторів. Як очистити камінь, як уникнути його пошкодження під час використання? Нижче наведено кілька принципів належного догляду за стільницею зі штучного каменю.

 • Уникайте впливу кислот – це можуть бути чистячі засоби, що містять фосфорну, лимонну, оцтову і соляну кислоти, які можуть викликати пошкодження полірованій поверхні. В результаті їх впливу поверхню може потьмяніти.
 • Уникайте відбілюючих лосьйонів і рідин, які містять хлор, який може привести до знебарвлення.
 • Не використовуйте для очистки також рідини для чищення скла, меблів і препарати, що містять силіконові масла.
 • Не залишайте на кілька годин на столі винні плями, чай і навіть лимонний сік.

Столи зі штучного каменю для кухні

Таким чином, сучасний штучний конгломерат являє собою відносно недороге, в порівнянні з природним матеріалом, і досить практичне рішення для кухонних поверхонь, яке має чудові декоративні якості. Величезна різноманітність кольорів і фактур дозволяє використовувати його в різних стилізації. При дотриманні правил експлуатації такий матеріал служить досить довго. Крім того, з часом, при втраті зовнішнього вигляду, за допомогою полірування можна дуже легко і недорого його оновити.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *