Сучасна передпокій – дизайн, фотоСучасна передпокій - дизайн, фото

Простота і функціоналізм в сучасному інтер’єрі прихожей – ось той шлях, по якому варто слідувати, облаштовуючи цю кімнату. Передпокій досить часто – це маленька і темна кімната, якої в рівній мірі користуються всі члени сім’ї. Тому, дуже важливо для підтримки в ній порядку правильно організувати інтер’єр. Простір має бути облаштовано так, щоб в ньому було зручно і естетично зберігати одяг, взуття та аксесуари, такі як парасольки або, наприклад, повідець для вашої собаки. Всі ці речі слід заховати за зручними дверцятами шаф і ящиків.

Сучасна передпокій – дизайн, фото, ідеї інтер’єру

Найбільш поширеним рішенням для вузького передпокою є використання вбудованих шаф з розсувними дверима. У такому приміщенні кращим рішенням є використання дзеркальних розсувних дверей, які візуально розширюють інтер’єр і «звільняють» протилежну стіну від додаткового дзеркала, яке є обов’язковим атрибутом передпокої.

Якщо в передпокої є ніша, зовсім не обов’язково вбудовувати в неї класичні шафи з панельними дверима. Шафа в ніші передпокої може бути естетично вбудований в стіну, через, наприклад, уніфікацію кольору бічних сторін і дверей шафи з кольором стін або асимілювання їх з дизайном інтер’єру інших приміщень.

Сучасна передпокій в квартирі повинна мати модний дизайн, тому тут всіляко вітаються сучасні інтер’єрні тренди:

 • стильна вішалка замість шафи;
 • отдельностоящєє дзеркало;
 • ефектне освітлення;
 • модна плитка;
 • 3 д панелі на стінах або модні картини, наклейки та написи;
 • фотошпалери з перспективою.

Сучасна передпокій в квартиріГарну і модний одяг зовсім не обов’язково ховати в класичний гардероб. Якщо вас надихає більш театральний стиль, то можна використовувати, наприклад, класичний, важкий і масивний завісу з м’якого оксамиту або велюру, пов’язаний декоративної мотузкою з пензликами.

Часто в сучасному інтер’єрі використовують підлогову вішалку цікавих форм, яка стає справжньою окрасою кімнати.

Дизайн прихожей іноді буває відтиснутий на другий план, після дизайну інтер’єру вітальні, кухні або спальні. Але це питання є надзвичайно важливим, так як він впливає на сприйняття всього інтер’єру. Добре організована і освітлена сучасна передпокій стане незабутньою вітриною вашого будинку.

Сучасна передпокій - дизайн, фото, ідеї інтер'єру

Сучасна передпокій - дизайн, фото, ідеї інтер'єру

Вузькі коридори дають нам різні можливості, де декор може бути сучасним, класичним або таким, який ви віддаєте перевагу.
Натхнень може бути багато:

 • Сучасна передпокій - дизайн, фото, ідеї інтер'єруЦікавий підлогу.
 • Прозора зона для зберігання одягу.
 • Оптичні трюки з використанням дзеркал. Дуже хороша ідея – це зібрати кілька цікавих дзеркал і згрупувати їх на білій стіні, отримавши в результаті цікавий оптичний ефект і досить цікаві та незвичайні особливості, які зроблять ваш коридор унікальним і візуально набагато більшим.
 • Галерея картин або фотографій – розмістіть деякі сімейні фотографії на одній зі стін – це відмінна ідея, яку всі помітять.
 • Вузькі полки і лавки, столики й комоди з дзеркалом.
 • Килими – вони додадуть характер кімнаті і затишну атмосферу.
 • Колір додає енергію і ентузіазм, надихає, варто зробити ставку на яскраві аксесуари або кольорові стіни і двері.

Різні трюки при хорошому застосуванні залишаться в пам’яті у наших гостей протягом тривалого часу.Сучасна передпокій - дизайн, фото, ідеї інтер'єру

Обробка стін

У сучасній передпокої використовуються різні матеріали для оздоблення стін. Найпопулярнішими рішеннями є:

 • обробка каменем, плитка під цеглу, обробка білим або червоним цеглою – для інтер’єру в стилі лофт;
 • сучасні шпалери з геометричними візерунками, з 3 d ефектом;
 • фотошпалери, які ефектно можу збільшити невелике приміщення, створивши ілюзію простору за стіною;
 • декоративні панелі для стін дерев’яні, пластикові, тканинні і оздоблення стін бетоном;
 • модним і зручним рішенням, яке з’являється в багатьох кімнатах, в тому числі і в передпокої, буде магнітно-грифельна стіна.

Дизайн прихожих – фото, сучасні ідеї оздоблення стін і декору

Дзеркало в прихожей

Дзеркало в прихожейПри вході в будинок або в квартиру перше, що ми бачимо – це стіна навпроти входу. Ми можемо використовувати її для установки дзеркал великого формату – це може бути дзеркало на всю стіну або велике дзеркало, яке стоїть на підлозі в ефектною рамці, відповідної стилю приміщення, якщо інші елементи дизайну залишаються фоном.

Якщо ж сучасний дизайн прихожей в квартирі прагне підкреслити інший елемент, наприклад декоративний підлогу або стіну з візерунковими шпалерами, тоді краще розмістити дзеркало без рами.

Масштабне, велике дзеркало, розміром схоже на окремий портал, розташоване на лінії коридору, що веде до житлової площі квартири, призводить до того, що кімната відбивається в передпокої, що створює враження великого простору і альтернативного входу в відокремлені частини квартири.

Дзеркало в прихожей

Завдяки широкоформатному дзеркала також буде частково вирішено питання про денному світлі в темному просторі невеликого передпокою. Відображені в дзеркальних панелях промені денного світла, висвітлюють прохід невеликого передпокою з дзеркалом для швидкої зміни одягу без включення штучного освітлення.

Дзеркало в прихожей

Дизайн прихожей – сучасні ідеї з деталями на передньому плані

Головний принцип сучасного інтер’єру передпокою зосереджений навколо дизайну інтер’єру, в якому буде виділятися виразний декоративний акцент. Чи буде це плитковий підлогу у вигляді декоративної кераміки, або модною плитки-сотами, або декоративне дзеркало в аскетичному просторі з білих стін – принцип сучасного дизайну інтер’єру передпокою буде збережений.

Дизайн прихожей - сучасні ідеї з деталями на передньому плані

Другим критерієм є функціональність. Якщо ми мріємо про красиве картині на самому видному місці коридору, можна використовувати для її створення плитку. Завдяки своїм технічним характеристикам вона буде служити нам протягом багатьох років без змін.

Дизайн прихожей - сучасні ідеї з деталями на передньому плані

І пам’ятайте – чим менше деталей і об’єктів буде перебувати на полицях і поверхнях, тим наш коридор, буде здаватися більш елегантним, сучасним і зручним.

В оформленні інтер’єру невеликого передпокою, на допомогу нам приходять світлі кольори і мінімальне візуальне розділення (фактура меблів і текстиль, колір перегородок бажано повинні бути витримані в одній тональності), а також дзеркало.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *