Сучасна плитка раковина для ванноїСучасна плитка раковина для ванної

Все частіше ми шукаємо рішення менш популярні, унікальні і незвичайні. Це стосується і самих ексклюзивних рішень в області сантехнічної кераміки. Використання підлогових раковин пов’язано з розкішним інтер’єром, де великі площі ванних кімнат роблять можливим красиво представити ексклюзивні і унікальні моделі сантехніки. Раковини, які стоять на підлозі, є найкращим прикладом цього. Для них вам буде потрібно залишити достатньо місця, що дасть нам вільний доступ до раковини, нічого не повинно приховувати це дороге устаткування.

Це еліта серед раковин. Вони завжди приваблюють око і є справжньою окрасою ванній. Такі вироби можуть бути зроблені не тільки з кераміки.

Кожен умивальник цього типу являє собою дизайнерський проект. Всі вони встановлюються прямо на підлозі. Через незвичайної форми їх часто вибирають для ванних кімнат гостей і для спальні.

Сучасна плитка раковина для ванної

Плитка на раковина для ванної – з якого матеріалу?

При виробництві цієї автономної сантехніки часто використовуються високотехнологічні матеріали, головним чином конгломерати. Хоча, звичайно, бувають і більш традиційні керамічні вироби, а також розкішні моделі, зроблені, наприклад, з натурального каменю.

  • З кераміки. Покриття для раковини у ванну кімнату зазвичай виробляються з кераміки. Найпопулярнішим матеріалом, з якого вони виготовляються, є кераміка універсального білого кольору. Колекції провідних дизайнерів також доступні в інших версіях модних кольорів. Перевага кераміки в тому, що її легко тримати в чистоті, крім того, вона представлена ​​великою різноманітністю конструкцій від мінімалізму, до фантазійних форм і складних ретро-варіантів, а також в широкому діапазоні цін. У деяких колекціях також доступні версії чорного, сірого та інших квітів і навіть двоколірні, наприклад, з біло-чорної кераміки.
  • Їх штучного каменю, композитів. Інший популярний матеріал для їх виготовлення – це композити. Такі моделі дуже схожі візуально на керамічні, але відрізняються більшою довговічністю і відсутністю почуття прохолоди при дотику. Вони виробляються з меленого натурального каменю і смол. Плитка на раковина для ванної з штучного каменю
  • З натурального каменю. Практично незруйновані, але і найдорожчі – це підлогові раковини з натурального каменю, наприклад з оніксу. Вони завжди кидаються в очі оригінальністю, їх часто вибирають для гостьових туалетів і салонів купання.
  • Також існують цікаві варіанти з металів: чавуну, сталі, міді, скла, дерева або пластмаси.

Фото. Ажурні раковини з чорної сталі і раковина з емальованої сталі з хромованим кільцем між мискою і постаментомФото. Ажурні раковини з чорної сталі і раковина з емальованої сталі з хромованим кільцем між мискою і постаментом.

Де встановити підлогові раковини у ванну кімнату?

Ці сучасні раковини зазвичай встановлюють на саме видне місце у ванній кімнаті, наприклад, навпроти входу.

Де встановити підлогові раковини у ванну кімнату?

До такого умивальника ви можете купити змішувач, встановлений на стіні, підлозі і навіть на стелі. Це ще один унікальний акцент, який безумовно, здивує гостей. Ці умивальники мають таку ж систему для підключення води і скидання стічних вод як традиційні моделі. У разі підлогових змішувачів, цей дуже сучасний варіант обійдеться досить дорого. Особливий випадок – це стельові змішувачі, таке рішення доведеться спланувати на стадії ремонту ванної, щоб правильно зробити підведення води.

Де встановити підлогові раковини у ванну кімнату?

Кожне таке виріб виглядає вражаюче і унікально, перш за все, через рідкісного монтажу: безпосередньо на підлозі. По-друге – всі моделі мають унікальні, привабливі форми. Часом це справжні витвори мистецтва.

Покриття для раковини можуть бути встановлені як предмет меблів: біля стіни, вікна або в іншому місці ванної кімнати. Якщо ви хочете встановити їх в якості окремо стоїть моделі, важливо підвести до неї під підлогою водопровід і каналізацію.

Однією з особливостей умивальників, встановлених на підлозі, є відсутність додаткового обладнання, такого як стільниця, шафи і тумби, до яких ми звикли в традиційних моделях. Звичайно, люди завжди шукають місце для зберігання мила та інших предметів гігієни у ванних кімнатах, тому можна розглядати це як недолік. Однак, такі конструкції завдяки неперевершеним естетичним якостям компенсують цей недолік.

Вони можуть мати різні форми:

  • овальні,
  • квадратні,
  • зрізані під кутом,
  • конусоподібні,
  • і більш складні.

підлогові раковини у ванну кімнату

Вибір дуже великий і кожен, незалежно від того, чи є він любителем сучасного стилю, мінімалізму або класичного стилю зможе знайти щось з урахуванням своїх потреб. Аналогічно справа йде з квітами. Це продукт розкішний, виробники виробляють величезний асортимент моделей, щоб задовольнити попит навіть найдосвідченіших покупців.

підлогові раковини у ванну кімнату

Раковини, які стоять на підлозі, не вимагають додаткової фіксації до стіни. Вони дійсно виглядають дуже авангардно. Ви також повинні пам’ятати, що вага такого сантехнічного обладнання буде набагато більшим, ніж у традиційних моделей.

Хоча цей тип обладнання до цих пір асоціюється з розкішними резиденціями, все більше і більше виробників, в тому числі тих, які пропонують обладнання для так званої середньої цінової групи пропонують цікаві копії унікальних пропозицій за доступною ціною.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *