Сучасне освітлення в інтер’єріСучасне освітлення в інтер'єрі

Мрієте про комфорт і гарний настрій? Величезну роль в нашому сприйнятті навколишнього оточення відіграє правильне освітлення. Якщо ви вирішили оновити освітлення в своїй оселі, варто вивчити нові фантастичні ідеї в цій сфері на 2016 рік, які змінять обличчя вашого інтер’єру. Ми запрошуємо Вас досліджувати захоплюючої огляд світових тенденцій в області освітлення в 2016 році.

Ринок освітлення швидко зростає. Дизайнери сповнені ідей, а магазини пропонують нам ряд нових продуктів. Давайте подивимося, що буде хітом на ринку в цьому році.

Одноточковий підвісний світильник

Новий рік приносить нові ідеї, нові тенденції. Інновації стосуються не тільки швейної промисловості та електроніки, але і світлотехнічної промисловості – щороку з’являються оригінальні тенденції, які відображають особисті потреби людей. Тренди в 2016 році включають сучасну простоту і функціональність. Тут домінують чіткі лінії. Девізом буде релаксація в впорядкованої, чітко структурованої кімнаті.

Одноточковий підвісний світильник

Одноточковий підвісний світильник

Одноточковий підвісний світильник

Максимальна прагнення до простоти дозволяє в освітленні домінувати простих геометричних форм, таким як сфери, еліпси, куби. Такий невигадливий дизайн світильників забезпечує розслаблення і відпочинок для очей.

Кольорові тенденції у висвітленні 2016

Освітлення має свій колір, який може підкреслити загальний дизайн інтер’єру, принести індивідуальність в кімнату і виділити деякі зони домашнього інтер’єру, підсвітивши декоративні елементи. Наймоднішими квітами ламп для 2016 року є золото і мідь.

Золото в дизайні освітлення

Золото перетворить звичайну вітальню в місце блиску і гламуру. Висока якість золотий оправи світильника забезпечить додаткові акценти у висвітленні кімнати, які не тільки додатково прикрасять окремі елементи інтер’єру, але і поліпшать загальну атмосферу. Освітлення може бути розміщено прямо над обіднім столом, щоб зробити страви презентабельнєє і смачніше.

Золото в дизайні освітлення

Мідні сучасні світильники в інтер’єрі

Мідь через свої теплі тони робить інтер’єр більш комфортним, кімната стає ідеальним місцем для відпочинку після важкого робочого дня.

Мідні сучасні світильники в інтер'єрі

Світло – головна вимога в дизайні інтер’єру

Найкрасивіша оправа для світильника без світла втрачає свою привабливість. Освітлювальні тенденції 2016-2017 стосуються в першу чергу економії енергії. Більшість людей вже знають, що це не просто економія бюджету, а й захист навколишнього середовища. За допомогою світлодіодного освітлення ми можемо скоротити викиди вуглекислого газу на кілька мільйонів тонн на рік. Тому пріоритет віддається світлодіодної технології, як найекономічнішою і екологічно чистою.

У ціні оригінальність

На 2016 і 2017 роки дизайнери ламп роблять ставку на оригінальність. Лампи – це вже не просто функціональне доповнення до інтер’єру. Їх вишуканий дизайн, розміри і кольори роблять їх характерним елементом дизайну кімнати, тим самим, визначаючи її стиль, і привертаючи увагу членів сім’ї і гостей.

Лампи в формі повітряної кульки

Лампи в формі повітряної кульки

Лампи в формі повітряної кульки

Безліч цікавих моделей можна знайти серед скандіавскіх люстр і світильників в скандинавському стилі. Вони витримані в дусі мінімалізму і часто стають одним з найоригінальніших і помітних прикрас сучасного інтер’єру.

Сучасне освітлення в інтер'єрі

Сучасне освітлення в інтер'єріПроте класичні підвісні світильники також залишаються в моді, часто з простими, мінімалістськими формами, чорні або білі. Тенденції 2016 схиляються до великих лампам. Що стосується кольору – тут нам доступний вибір практично без обмежень. Хто любить яскраві кольори, буде радий пропозицій в енергетичному бордовому і червоному, соковитому оранжевому або яскраво-зеленому, для тих хто віддає перевагу спокійні тони – підійдуть бежеві відтінки, які також в тренді.

Сучасне освітлення в інтер'єрі

Любителі класики можуть вибрати компромісне рішення в кольорах світлого золота, міді або сірому, які додадуть інтер’єру елегантності і престижу з відтінком екстравагантності.

Сучасне освітлення в інтер'єрі

Сучасне освітлення в інтер'єрі

Сучасне освітлення в інтер'єрі

Сучасне освітлення в інтер'єрі

Багато пропозицій з різними формами. Дуже популярні великі, поодинокі, круглі лампи і люстри з неоднорідною структурою.

Ретро-лампи Едісона

Популярним трендом цього року буде використання в інтер’єрі ретро-лампи Едісона. Це перша лампа, яку винайшов ще в минулому столітті вчений Едісон. Сьогодні їх використовують в різних варіантах: в одиночному вигляді і зібрані пучками, з різнокольоровими проводами на декоративних дерев’яних куточках і в безлічі інших конструкцій. Лампа Едісона випускається сьогодні різних форм і розмірів.

Ретро-лампи Едісона

Ретро-лампи Едісона

Ретро-лампи Едісона

Ретро-лампи Едісона

Незвичайні матеріали для сучасних світильників

Не менший інтерес, ніж різноманіття кольорів і форм, являє тип матеріалів, використовуваних для виробництва модних сучасних ламп. У 2016-2017 роках будуть популярні лампи з металу, дерева та паперу. Багато моделей, зокрема торшери, з’єднують комбінації різних матеріалів, що становить додатковий декоративний елемент.

Незвичайні матеріали для сучасних світильників

Контраст між структурою і кольором матеріалів, наприклад: поєднання холодного металу або дерева з ніжною папером або тканиною в пастельних тонах є навмисним. Такі комбінації роблять лампи по своїх декоративних якостях повноцінною частиною інтер’єру.

Незвичайні матеріали для сучасних світильників

Сучасні «розумні» світильники

Експерти прогнозують, що все більше значення надаватиметься «розумним» рішенням, коли освітлення управляється з програми на вашому телефоні або планшеті. Таке поєднання Інтернету з освітленням буде все більше впливати на якість нашого життя.

Простий приклад. Пульсуюче світло покаже, що вам пора, наприклад, витягнути білизну з пральної машини. Інтелектуальними лампами сьогодні можна управляти з будь-якого куточка земної кулі, що знижує ризик крадіжки в будинку, коли ви поїхали у відпустку. Світло може бути включений у вечірній час і вранці, як ніби хтось знаходиться на самому ділі будинку.

Варто відзначити змінні функції сучасного освітлення. В залежності від часу доби і активності сім’ї сучасні світлодіодні лампи можуть змінити колір світла, наприклад, яскравий – для вечері, приглушений – при перегляді телевізора.

Ринок освітлення дуже динамічний і стежить за модними тенденціями не менше, ніж ринок швейної промисловості. Дивлячись на пропозиції дизайнерів і широкий вибір ламп в магазинах, ви можете бути впевнені, що 2016 і 2017 роки, безумовно, не будуть нудними. Залишається тільки питання про те, піддаватися тенденціям, які за своєю природою дуже ефемерні, або перебувати з вічною класикою. Кожен з нас повинен сам відповісти на це питання. Зрештою важливо, щоб нове освітлення не тільки добре служило для наших очей, але і піднімало настрій за рахунок естетичного задоволення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *