Сучасні ідеї дизайну туалетуСучасні ідеї дизайну туалету

Окремий туалет є практичним рішенням. Маючи окремий туалет легше уникнути суперечок з приводу використання ванної кімнати, особливо, якщо санвузлом одночасно користуються кілька членів сім’ї, та ще й в умовах обмеженого часу, наприклад, вранці.

Більшість таких приміщень, однак, мають майже символічні розміри, тому варто добре подумати, як облаштувати туалет, щоб він був комфортним і естетичним. Експерти вважають, що функціональність і простота використання санвузла в вирішальною мірою залежить від правильного вибору сантехніки і раціонального дизайну інтер’єру.

Вибираємо унітаз

Чаша унітазу – це, безумовно, найголовніша частина обладнання окремого туалету. Вибираючи її, в разі, якщо площа обмежена, слід звернути увагу на те, щоб вона займала мінімум місця.

Сучасні ідеї дизайну туалетуІснує два типи чаш:

  • для підлоги – кріпиться до підлоги і є найбільш поширеним рішенням;
  • підвісна – для неї потрібна інсталяція у вигляді системи на каркасі, яку зазвичай вбудовують в стіну.

Який краще унітаз підлоговий або підвісний ви можете почитати в нашій статті. Крім того, популярним рішенням, що полегшує процес прибирання та санітарний стан сантехніки, є безободковие унітази.

Ми повинні також звернути увагу на пристрій системи спуску води, як і де буде змонтовано резервуар для неї. Конструкція змиву має суттєвий вплив на використання простору. У невеликих туалетах зазвичай встановлюють компактні унітази. Резервуар для води і унітаз мають в цьому випадку компактний дизайн, завдяки чому займають мало місця. Крім того, є також ультра-компактні моделі, розроблені спеціально для невеликих інтер’єрів – загальна довжина такого унітазу складає 63 см.

Компактний підвісний унітаз

Компактний підвісний унітазУ підвісній унітазі змиває механізм розташований на рамі, яка повинна бути вбудована в стіну і облицьована.

Завдяки вбудованій інсталяції він виглядає дуже естетично, має сучасний вигляд, а також полегшує чистку, але пам’ятайте, що для нього необхідно місце. Тут також виробники пропонують рішення, розроблені спеціально для дуже маленьких кімнат (глибина установки такого каркаса становить всього 8 см).При плануванні невеликого туалету, слід звернути увагу на розташування унітаза і необхідність організації адекватного простору – відстані від унітазу до стіни, вільного простору перед сидінням унітазу, щоб було зручно сідати і вставати. Також необхідно забезпечити адекватну висоту інсталяції для унітазу і висоту чаші. Оптимальним значенням є 40 см від рівня підлоги.

Раковина в туалет, вибір змішувача

Раковина в туалет, вибір змішувачаУ маленькому туалеті добре зарекомендували себе підвісні раковини обтічної форми. Для миття рук достатньо раковини шириною 25-35 см, яка повинна бути розміщена на висоті від 75 до 85 см від рівня підлоги, тоді її використання буде найбільш зручним.

Раковина повинна бути обладнана зручним і належним чином встановленим змішувачем. Найпоширеніша проблема, яка часто виникає, якщо погано продуманий це питання – це виплеск в результаті неузгодженого з раковиною змішувача. Для того, щоб уникнути таких незручностей, під невелику кераміку слід вибирати змішувач, має компактний і короткий носик.

Якщо ви зважилися на настінний змішувач, то варто звернути увагу на висоту монтажу. Змішувач повинен знаходитися на висоті близько 20 см над раковиною.

Що ще варто пам’ятати, облаштовуючи дизайн туалету?

Так як в невеликому туалеті пріоритетом є економія місця, варто вибирати підвісні аксесуари. Ці добавки будуть ефективно використовувати простір і не перевантажувати його. Будуть також корисні різні шафки для аксесуарів і дрібничок – кращим рішенням тут будуть вузькі підвісні моделі, які можуть бути встановлені в нішу стіни над унітазом.

Ще одна порада, який корисний при організації дизайну невеликого туалету: зверніть увагу на якість продукції, а також чи є всі елементи стійкими до води, подряпин і хімічних речовин. Необхідність частої заміни неякісного обладнання викликає набагато більші витрати, ніж початкові вкладення за якісне, не кажучи вже про витрати на ремонт.

Сучасні ідеї дизайну туалету

Окремий туалет і окрема ванна кімната з ванною або душем є популярним рішенням. Безумовно, важче виконати дизайн такого санвузла, тому що його метраж, як правило, дуже малий. Ось кілька ідей дизайну оздоблення туалету плиткою і облаштування невеликого простору. Фото дизайну туалету можна подивитися в галереї.

Цікавою ідеєю від сучасних дизайнерів є унітаз, поєднаний з раковиною, який дозволяє економити не тільки простір, а й воду. Нижче представлені фотографії інтер’єру санвузла, як в сучасному, так і в класичному стилі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *