Сучасні шпалери для спальніСучасні шпалери для спальні

Шпалери знову в моді! Сучасні моделі вже не пов’язані тільки з тьмяно-сірими або бежевими з нудним малюнком у квіточку невиразними виробами. Сьогодні вони мають вражаючий дизайн, багаті кольору і текстури, дуже висока якість виготовлення. Виробники останнім часом роблять ставку на мінімалізм. Шпалерами покривають тільки одну стіну або тільки її фрагмент, особливо коли мова йде про спальні.

Сучасні шпалери для спальні – що модно в 2016 році?

Вигадливо спланований інтер’єр, ретельний вибір меблів і аксесуарів допоможе створити в спальні затишок і атмосферу для релаксації. Модні шпалери для спальні повністю задовольнять цю концепцію. Трохи клею, шматочок «паперу», тридцять хвилин вільного часу, і готова красива спальня з дивовижним краєвидом чи модними візерунками.

Якщо ми мріємо про спальні в стилі гламур, але нам не подобаються тонни тюлі, парчі, блискітки і вогні – ми можемо вдатися до допомоги фотошпалер, які завдяки правильній моделі і сюжету вводять в спальню бажану атмосферу.

Сучасні шпалери для спальні

У разі шпалер важливо дотримуватися балансу. Рідко ми покриваємо ними всі стіни. Вони повинні бути в гармонії з кольором фарби для стін, але при цьому можуть контрастувати основним фоном кімнати. Дуже часто роблять такий спосіб аранжування – забарвлення трьох стін в білий колір або його похідні, а четверту стіну, як правило за спинкою ліжка, обклеюють шпалерами з виразним малюнком або фотошпалерами. Тоді вони не будуть стомлювати очі, а змінити інтер’єр буде дуже легко.

Сучасний дизайн спальні – шпалери з модним візерунком

Таким чином, шпалери в сучасному інтер’єрі спальні є відмінним варіантом стильного декору. Якщо, звичайно, вони акуратно доповнюють дизайн інтер’єру кімнати. Які шпалери в моді були в 2015 і популярні в 2016 році? Імітація плюшу або цегла або дерево? Богемний артистичний клімат? Посилання на класичний інтер’єр або поп-арт? Межі фантазіям сьогодні не існує.

Сучасний дизайн спальні - шпалери з модним візерунком

Коли ми плануємо використовувати сучасні шпалери в спальні, ми повинні звернути увагу в першу чергу на стиль, в якому облаштовано кімнату.

  • Якщо в спальні панує атмосфера гламуру і будуара, найбільш підходящими варіантами будуть візерунки з орнаментом або стьобані текстури, а також 3D шпалери з м’якою обробкою.
  • В сучасні мінімалістські спальні добре підходять шпалери інтенсивного кольору. Тут треба мати на увазі, що вони не можуть бути занадто яскравими і кричущими, щоб дизайн кімнати не набрид нам занадто швидко і більш того, не почав нас дратувати.
  • У спальню в стилі ретро підходять шпалери в пастельних тонах і з квітковими візерунками.
  • У 2016 році в моді шпалери в пастельних відтінках рожевого і блакитного кольорів, а також інтенсивні зелені квіткові мотиви на стінах.

Але найважливішим критерієм при виборі малюнка, візерунка і кольору покриття для стін є наші власні смаки та уподобання, а також особисті переваги, навіяні переважаючими тенденціями в оформленні стін.

Сучасний дизайн спальні - шпалери з модним візерунком

Теплу, сучасну атмосферу можна досягти дуже простими засобами. В даний час в оформленні стін спальні також популярні:

  • дерево у вигляді балок, дощок і фотошпалери з лісовими пейзажами;
  • цегла і натуральний камінь;
  • росте популярність фотошпалер.

Сучасні шпалери в спальню – фото

Сучасні шпалери в спальню - фото

Сучасні шпалери в спальню - фото

Сучасні шпалери в спальню - фото

Сучасні шпалери в спальню - фото

У світлому сучасному інтер’єрі спальні шпалери і всі ці елементи відмінно грають. Без надмірних фінансових коштів можна домогтися гармонійного поєднання індустріального клімату з сучасністю і екологічністю. Дуже цікавим рішенням є шпалери, яких бракує до лінії підлоги. При такому розміщенні вони змінюють сприйняття статі і кімнати. Вони стають не простим покриттям стіни, а твором мистецтва, яке представлено на стіні у вигляді окремого фрагмента.

Тут, в свою чергу, на стінах будуть також дуже добре представлені оригінальні і барвисті аксесуари. Стіна біля ліжка являє собою майже ідеальне місце для дизайнерських фотошпалер. При цьому ми отримуємо бажаний ефект за допомогою дуже простих процедур.Трохи модернізму і трохи індустріалізму

Фантастично притягують погляд фотошпалери, які поєднуються з металевими частинами лампи і люстри. Вони вводять деяку суворість, але також грають ще одну корисну роль: блакитний, потужний малюнок на стіні вузької кімнати відновлює її недосконалі пропорції. Ця проста процедура допомагає відкрити і збільшити простір і не відчувати себе замкненим у чотирьох стінах.

Трохи модернізму і трохи індустріалізму

Трохи модернізму і трохи індустріалізму

Щоб трохи оживити білу спальню, можна додати в неї простий ніжний візерунок, який, тим не менш, захоплює дизайном і грою світла. Квіткові мотиви можуть бути делікатно підкреслені теплими вогнями, які вводять в інтер’єр необхідну динаміку. Навіть якщо інша частина кімнати купається в білому кольорі, в ній все одно немає місця для нудьги. Вона романтична і ніжна.

Трохи модернізму і трохи індустріалізму

Трохи модернізму і трохи індустріалізму

Трохи модернізму і трохи індустріалізму

Дерево і цегла – модні тренди

Великою перевагою шпалер є можливість ввести в кімнату матеріали, які недоступні нам з різних причин, наприклад, дерев’яні панелі або цегляну стіну. Тут, бажаний ефект досягається завдяки фотошпалерами і шпалер під дерево. Якщо набридне, то можна легко замінити їх на іншу більш сучасну модель, яка стане більш популярною і модною.

Дерево і цегла - модні тренди

Точно такий же принцип застосовується до представленого на фото інтер’єру спальні з шпалерами під дерево. Тема цегли також є хітом серед шпалер. Таке рішення дозволяє вводити в кімнату елементи промислового і скандинавського стилю.

Дерево і цегла - модні тренди

Важливо відзначити, що на перший погляд важко відрізнити, з чого саме створена стіна – з натурального цегли або з його імітації, а вартість такого рішення в кілька разів дешевше, не кажучи вже про легкість реалізації. Красива цегляна стіна може бути споруджена у вашій спальні за півгодини без шуму і пилу.

Сон на хмарі

Шпалери можуть містити не тільки геометричні візерунки, текстури і матеріали. Вони також можуть представляти ілюстрації і фотографії. Простора спальня може включати мотиви повітряної кулі або літнього неба з білими хмарами на блакитному тлі.

Сон на хмарі

Весь інтер’єр в такому аранжуванні носить веселий і безтурботний характер. Стіна може трохи красти в собі пропорції між підлогою та стелею, скорочувати або збільшувати це відстань, завдяки узорів і малюнків. Інші добавки в такому інтер’єрі не потрібні взагалі. Тільки постмодерністський дизайн меблів і гардероб.

Класична елегантність

Стіни можуть бути дуже простими, наприклад, покриті кольором, а не візерунками. Тут вводить настрій класична елегантність. За допомогою шпалер такий інтер’єр стає затишніше.

Класична елегантність

Якби за ліжком наготою сяяла біла стіна, то на таку кімнату навряд чи дивилися б з такою симпатією. Їй не вистачало б характеру. Всі аксесуари гармонійно доповнюють один одного. Незважаючи на досить темні тони, спальня не виглядає похмурою. Біла ліжко, світлі абажури ламп, картина на стіні роблять інтер’єр світліше.

Гра візерунків

Добре, якщо шпалери позаду ліжка гармонійно поєднуються з іншими елементами інтер’єру кімнати. Тому важливо не перестаратися. Сильний візерунок по всьому інтер’єру може зробити стіни спальні занадто нав’язливими. В цьому випадку, для фіранок і покривала краще вибирати однотонні тканини. Але тони варто витримувати в одному ключі, в цьому немає нічого поганого. Вага акцентів переміщається в сторону колони і підвісної стелі, тому інтер’єр не буде сприйматися перевантаженим.

гра візерунків

гра візерунків

Найбільша перевага шпалер – це їх універсальність. Але на цьому список їх переваг не закінчується. Зміна декору стін не варто так дорого, як зміна меблів і можна дозволити цю процедуру раз в декілька років, тим більше, що така невелика операція може оновити і повністю змінити характер кімнати.

гра візерунківЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *