Сучасний мінімалізм ванної кімнатиСучасний мінімалізм ванної кімнати

У стилі мінімалізм є одне правило, яке легко запам’ятати – чим менше, тим краще. Це відноситься і до кераміці і до кранів і фітингів, але найбільше до меблів. Це обтічні форми і текстури, які здатні підкреслити простоту цього стилю. Також важливим є вибір відповідних кольорів. Найкраще покажуть себе основні кольори палітри, такі, як чистий білий, класичний чорний, коричневий або відтінки сірого. Прихильники різнокольорових акцентів і декоративного оздоблення не знайдуть натхнення в минималистично декорованого ванній кімнаті.

Сучасний мінімалізм ванної кімнати

? Сучасний мінімалізм ванної кімнати – вибираємо меблі і декор

У ванній кімнаті, оформленої в мінімалістському стилі, кількість прикрас та аксесуарів зводиться до мінімуму. Таким чином, важливо при виборі меблів для даного типу інтер’єру, пам’ятати, що вона повинна забезпечити достатній простір, щоб приховати всі предмети, які ми, як правило, зберігаємо у ванній кімнаті.

мінімалізм ванної кімнати - вибираємо меблі і декор

Прикладом мінімалістського дизайну з добре спланованим простором для зберігання всіх предметів і дрібничок може бути сучасні меблі, виконана в чітких формах, без прикрас, можливо навіть без ручок. Така стримана меблі створює мінімалізм у ванній кімнаті. Тут не буде маси косметики, засобів гієни, мочалок і інших предметів на полицях, все надійно заховано і поверхні порожні і чисті. На стільниці знаходиться тільки найнеобхідніше.

мінімалізм ванної кімнати - вибираємо меблі і декор

Основою цієї системи часто є довга стільниця, яка може бути частиною меблів або виконана окремо з декоративних матеріалів.

мінімалізм ванної кімнати - вибираємо меблі і декор

Керамічні раковини можуть мати форми кола, овалу або прямокутника.

Виробники пропонують різні варіанти ширини стільниці в поєднанні з подвійною або двома раковинами – в залежності від потреб та розміру приміщення.

Функціональним доповненням будуть спеціальні шафи, з дверцятами без ручок і спеціальною системою відкривання.

мінімалізм ванної кімнати - вибираємо меблі і декор

З такою організацією інтер’єру у ванній кімнаті набагато простіше підтримувати чистоту і знайти місце для дрібних предметів, які ми використовуємо щодня.Дизайн ванної – мінімалізм в східному стилі

Дизайн ванної - мінімалізм в східному стилі Мінімалізм в мистецтві декорування може мати різні варіації. Одним з них є японський мінімалізм, який характеризується гармонією, елегантністю та стилістичними посиланнями на Схід.

Прості форми і чисті кольори, які наочно демонструють цей стиль допоможуть мешканцям таких інтер’єрів відчувати себе спокійніше, в такому приміщенні легко розслабитися.

Дизайн ванної - мінімалізм в східному стилі

Ця пропозиція для людей, які ототожнюють себе з філософією мінімалізму, цінують помірність у повсякденному житті – в цих меблів немає місця для зберігання занадто великої кількості непотрібних предметів.

Основну роль в таких меблів грають єдині форми меблів і чітка структура. У поєднанні з білою керамікою, футуристичними кранами і змішувачами це дозволяє створити надзвичайно гармонійне ціле. Цікавим декоративним елементом може бути дзеркало в дерев’яній рамі.

Інтер’єр ванної – мінімалізм зі скандинавськими рисами

Цікавим рішенням для створення мінімалізму у ванній кімнаті може бути скандинавський стиль для ванної. Цей дизайн інтер’єру характеризується світлими кольорами в поєднанні з елементами з натурального дерева або його імітацій. Кількість елементів декору тут мінімальне, а упор зроблений на функціональність і економію простору.

Інтер'єр ванної - мінімалізм зі скандинавськими рисами

Залежно від того, як ми хочемо прикрасити нашу кімнату, і скільки місця потрібно для зберігання речей, ми можемо вибрати варіант умивальника підвісного, з шафами або з тумбою. Перша версія буде більш естетична, металевий змішувач краще ставити такий, який не займе багато місця.

Підкреслювати мінімалістський характер будуть прості вішалки для рушників, хромовані або дерев’яні.

Мінімалістська меблі можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі і скла. Пластикові фасади можуть мати дуже оригінальні і красиві кольору, це модно, але недешево. МДФ шафи можуть відрізнятися за дизайном і ціною в залежності від виду обробки. Це можуть бути модні блискучі фасади з пофарбованого МДФ як в інтенсивних кольорах, так і в білому кольорі.

Дерев’яні меблі з темного шпону ебенового дерева (палісандр, венге), пов’язана з елегантністю, хоча і велика кількість меблів з темного дерева – це не дуже модне рішення, на відміну від популярного в даний час сірого.

Стала модною меблі з лакованої фанери. Сучасний шпон стійкий до впливу вологи в результаті ретельного просочування і відповідної обробки. Полиці можуть бути зроблені не тільки зі скла, дерева, шпону і водостійкою фанери, а й з гіпсокартону.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *