Сучасний стиль хай-тек, мінімалізм в інтер’єріСучасний стиль хай-тек, мінімалізм в інтер'єрі

Високотехнологічний стиль хай-тек є одним із стилів постмодернізму. Його основа – це функціональне використання простору, використання нових технологій в дизайні та облаштуванні, нових досягнень науки і технічного оснащення. Другою характеристикою цього дизайну є мінімалізм.

Сучасний стиль хай-тек – мінімалізм в інтер’єрі

Квартира з використанням високих технологій вимагає особливого підходу до вибору аксесуарів і доповнень. Які ж аксесуари в стилі хай-тек можна використовувати в інтер’єрах? Ось деякі пропозиції по прикрасам і аксесуарам, які допоможуть оживити і принести трохи фарб в сучасний інтер’єр в стилі мінімалізм.

Сучасний стиль хай-тек

Мінімалістський, сучасний і дуже вражаючий в останні роки, стиль хай-тек є одним з найпопулярніших інтер’єрів. Цей дизайн характеризується простотою і функціональністю і деяким аскетизмом.

Сучасний стиль хай-тек

Тим часом, це дуже раціональний мінімалізм в інтер’єрі, тут кожен квадратний метр простору добре продуманий до найменших деталей. Прикраси та аксесуари дуже стримані. Просторий клімат в приміщенні підкреслюється високотехнологічними шорсткими стінами з сучасних матеріалів.

Які аксесуари вибрати для інтер’єру в стилі хай-тек і мінімалізм?

Що варто пам’ятати при організації простору в мінімалістичному і високотехнологічному будинку? Ось короткий посібник, де ви знайдете найважливішу інформацію, яка може бути корисна при плануванні квартири.

Як ми вже згадували у вступі, хай-тек дуже мінімалістський. Він ідеально підходить для нового будівництва. Традиційно, дизайн фокусується на видимості функціональних елементів житла (наприклад, труб, електричних систем і голих стін). Технологія в таких просторах відігравати провідну роль – як в утиліти, так і в декоративному аспекті планування простору. Гордістю в квартирах хай-тек може бути, наприклад, великий плазмовий телевізор, що кріпиться на кронштейні до стіни з бетону, предмети і обладнання з металу, і навіть кондиціонер в оригінальному ультрасучасному дизайні.

плазмовий телевізор, що кріпиться на кронштейні до стіни з бетону

Які кольори і матеріали можуть бути використані?

Класика і мінімалізм в інтер’єрі воліють основні кольори – білий і чорний. Прикраси можуть також містити різні відтінки сірого і металу. Більшість матеріалів, які використовуються в сучасному дизайні, включають в себе алюміній, скло і хром.Класика і мінімалізм в інтер'єрі

Високотехнологічне сучасне освітлення в стилі хай-тек

Освітлення також грає важливу роль, навіть галогенові лампочки, встановлені на стіні, можуть бути декоративним елементом. Відмінне рішення полягає у використанні точкового освітлення, яке висвітлює різні частини квартири. Традиційний основне світло (на стелі) тут використовується набагато менше.

Освітлення є цікавим доповненням і прикрасою. На додаток до спрямованим світильників можна поставити на стіл лампи, зроблені з гладкого металу.

неонове світло

Ідеально підходить неонове світло (наприклад, в кухні-вітальні або у ванній кімнаті).

Прикраси в стилі хай-тек

Правило одне – прикраси повинні служити утилітарної функції і адаптуватися до кольору кімнати. Ключове слово тут – мінімалізм. На кону самі експериментальні рішення.

Прикрасами можуть бути:

  • електронний годинник,
  • металеві стелажі,
  • часто використовуються геометричні форми (наприклад, діаманти, куби або прямі лінії),
  • металеві вази і свічники,
  • біокаміни,
  • фрески і графіка – ми можемо прикрасити їм одну зі стін,
  • картини, звичайно, повинні бути витримані в загальному стилі, наприклад, повинні містити сюжети нових технологій або сучасний мегаполіс.

Прикраси в стилі хай-тек

Декорації всередині кімнати обов’язково повинні відповідати естетиці в цілому.

Штори в інтер’єрі мінімалізм

Для таких інтер’єрів характерні мінімальні декорації на вікні. Штори, як правило, відсутні і їх замінюють жалюзі або ролети. Якщо ви все ж прихильник штор, то для таких приміщень підійдуть металеві або білі відтінки. Особливо екстравагантно виглядатимуть чорні штори, при цьому краще вибирати однотонні тканини.

Штори в інтер'єрі мінімалізм

Кращі інтер’єри в стилі мінімалізм хай-тек 

Безумовно, такий дизайн не може залишити байдужим нікого, хоча він може подобатися чи ні в залежності від смаку і переваг. Але він завжди справляє враження. Це антипод класики, тут немає нічого зайвого і нефункціонального, кожна деталь має застосування. Він відмінно підходить для сучасних квартир з просторою плануванням, з великими, що дають багато природного світла вікнами. Саме в таких умовах можна максимально розкрити всі переваги цього чудового сучасного стилю.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *