Сушки для рушників водяні: які краще?Сушки для рушників водяні: які краще?

Водяний полотенцесушитель для ванної вже давно перестав бути тільки функціональним елементом. Сьогодні змінився підхід до естетики, але, звичайно ж, зручність досі стоїть на першому місці. Ніколи, однак, вибір рушникосушки не викликав так багато питань, як це відбувається в даний час, коли в будівельних магазинах з’явилося безліч моделей з різними типами обігріву, підключення, різних кольорів, форм і конструкцій.

Тому часто виникає питання, у людей, які збираються купити полотенцесушитель водяний з нержавіючої сталі: який краще, який спосіб підключення вибрати і яку модель. Розглянемо деякі особливості цього елемента облаштування ванній докладніше.

Як вибрати рушникосушки водяні: які краще?

Пропонований вибір цих приладів дуже багатий. Вони виробляються в різних формах і кольорах і з різних матеріалів. Моделі можуть бути оснащені додатковими аксесуарами, такими як:

  • поручні,
  • ручки,
  • дзеркала,
  • підключення до електрики.

Як вибрати рушникосушки водяні: які краще?

У ванній кімнаті такі пристрої можуть виконувати різні функції. Основна їх роль – це опалення ванній, що дуже важливо, тому що нагрівання повітря допомагає знизити вологість і запобігти появі вогкості і грибка. Безумовно, не менш важливою є функція сушарки для рушників. Нагрівач у ванній кімнаті також служить як декоративного предмета. Так як він, як правило, розташований в її центральній частині, його зовнішній вигляд, доповнює стиль приміщення.

Перш ніж зробити вибір, варто докладніше вивчити особливості цього приладу, а саме, функціональні і естетичні відмінності різних моделей.

Функціональність

Як вибрати рушникосушкиЄ кілька характеристик, які визначають функціональність рушникосушки. Головними особливостями є:

  • матеріал, з якого виготовлений радіатор;
  • форма конструкції, яка повинна сформувати певний спосіб розподілу тепла навколо радіатора;
  • способи установки і підключення.

Для виробництва радіаторів використовуються труби з нержавіючої сталі високої якості, а також з міді і алюмінію.

Через вологу вони повинні мати стійкість до корозії, а обробка повинна бути вищої якості. Сучасні моделі мають велику різноманітність варіантів обробки, на відміну від звичайних радіаторів опалення, які розташовані в інших кімнатах. Покриття можуть бути, наприклад, крейдовані, металізовані або хромовані. Виробники пропонують кілька стандартних кольорів, але на замовлення можна пофарбувати радіатори в будь-який відповідний до інтер’єру колір.

Комбінований полотенцесушитель у ванну водяній з нагрівачем

Дозволяє підключати пристрій до електричного джерела живлення. В результаті, він може бути використаний незалежно від інших елементів мережі центрального опалення, наприклад, коли в центральній системі немає гарячої води або коли немає необхідності запускати котел опалення. Безумовно, такий комбінований полотенцесушитель краще забезпечить ваші потреби в обігріві ванної кімнати і сушінні білизни в теплу пору року.

Комбінований полотенцесушитель у ванну водяній з нагрівачем

Це рішення має багато переваг. Таким чином ми можемо мати тепло у ванній кімнаті прохолодною весною або влітку, або під час опалювального сезону, коли опалення вашого будинку або квартири вимкнено. Крім того, такі моделі використовуються протягом всього року, як полотенцесушитель.

Прийнято вважати, що електричний нагрівач пов’язаний з високими витратами на електроенергію, але це не завжди так. Пропоновані сучасні комбіновані рушникосушки з електронним управлінням споживають всього 0,1 Вт енергії в режимі очікування. З сучасним контролером температури і простим управлінням, для сушки рушників і теплої температури у ванній влітку вам не потрібно багато енергії, тільки кілька десятків ват в ранкові та вечірні години. Дуже важливим фактором є автоматизація управління нагрівальним елементом, в тому числі можливість використовувати автоматичний режим роботи. Ці рішення забезпечують мінімізацію споживання електроенергії.Якщо ваша ванна кімната невелика, зі стандартною висотою стель (2,7 м), знаходиться в оточенні опалювальних приміщень, наприклад, в багатоповерховому будинку, її стіни добре ізольовані, то можна вибирати потужність рушникосушки 80 Вт на 1 м² ванній. У погано ізольованих приміщеннях, краще встановити більш потужний полотенцесушитель – 130 Вт на 1 м². Такий прилад нагріває повітря у ванній кімнаті до + 24 ° C і вище, за умови, що завдяки правильній вентиляції у ванну кімнату досить тепле повітря надходить з інших житлових приміщень.

Рушників водяна сходами

Його велика поверхня теплообміну гарантує, що тепло буде рівномірно розподілятися в безпосередній близькості від нагрівача. Ці радіатори для ванних кімнат добре проявляють себе в якості сушарки для білизни або рушників, а також для обігріву приміщення.

Рушників водяна сходами

Горизонтальний полотенцесушитель

Дозволяє здійснити рівномірний розподіл тепла вздовж довгих стін. Він дає можливість більш ефективно обігрівати приміщення, завдяки більш інтенсивної циркуляції повітря у ванній кімнаті. Часто такі моделі мають незвичайну форму і стають дуже оригінальним елементом дизайну.

горизонтальний полотенцесушитель

горизонтальний полотенцесушитель

Панельний обігрівач для ванної

Панельний обігрівач для ванноїМає відносно низьку поверхню теплообміну, тому довго зберігає тепло. Його головною перевагою є той факт, що він займає дуже мало місця. Єдиний варіант, який ще більше економить простір у ванній кімнаті, забезпечуючи тепло – це підлоги з підігрівом.

Радіатор бічний або кутовий?

Монтується на стіні або в кутку? На додаток до естетики обігрівач також може впливати на функціональні можливості. Він повинен бути розташований в правильному місці по відношенню до системи вентиляції, а також не повинен заважати використанню будь-якого обладнання.

Естетичні якості

естетичні якостіЗ точки зору естетики кращі рушникосушки водяні повинні мати гарний дизайн і відповідати інтер’єру і стилю ванної кімнати.

Панельні, горизонтальні, сходові, плоскі радіатори – це тільки основні естетичні характеристики. Коли ви робите вибір, слід також звернути увагу і на інші особливості.

Варіанти дизайну та оздоблення

Рушникосушки можуть мати різні варіанти обробки:

  • хромовані,
  • білі і чорні,
  • коричневі.

Це найбільш часто зустрічаються в продажу чотири варіанти кольору, але аж ніяк не єдині. Багато виробників, особливо ті, хто виробляє престижні марки, пропонують своїм клієнтам фарбування радіаторів в будь-який колір, а це значить, що ви можете вибрати один з 200 кольорів.

Ідеальний варіант – це порошкове покриття. Воно тонке, але повністю стійко до корозії, дуже міцне і, як правило, не може бути пошкоджено в результаті випадкових механічних впливів.

Декоративні рушникосушки

Ці моделі можуть бути дуже незвичайними.

декоративні рушникосушки

Хоча більшість нагрівачів, що належать до цієї категорії, досить чітко відносяться до основного, класичного дизайну, в обробці вони можуть сильно відрізнятися.

декоративні рушникосушки

Деякі радіатори для ванних кімнат мають дуже складні форми: вони можуть бути незвично вигнуті або поєднують в собі риси сходових радіаторів і плоских.

декоративні рушникосушкиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *