Темна підлога – світлі стіни або темніТемна підлога - світлі стіни або темні

Темні підлоги – це хороший вибір для людей, які хочуть внести в свій інтер’єр внутрішню витонченість. Ці підлоги стануть чудовим нейтральним фоном для меблів, при цьому глибокі відтінки підкреслять красу текстури дерева. Таке рішення вважається хорошою основою для моделювання простору кімнати, яке може приймати різні форми і види в залежності від того, які ви виберете стіни, двері та стелю.

Який колір стін поєднується з темним підлогою, і які ефекти ми отримаємо із застосуванням тих чи інших комбінацій, ми розглянемо нижче. Ретельний вибір відтінку для поверхонь є необхідним етапом дизайну. Ми розповімо вам про оптичні трюки, за допомогою яких ви можете візуально змінити розмір своїх кімнат, підкреслюючи їх достоїнства і приховуючи недоліки.

Темна підлога - світлі стіни або темні

Загальне правило просте – світлі тони роблять простір візуально більше. Ця властивість може бути використано в повній мірі, коли нас не задовольняють пропорції інтер’єру. Безумовно, в невеликих приміщеннях варто уникати темних тонів.

Вертикальні смуги візуально можуть збільшити інтер’єр і додадуть йому динамічності, горизонтальні розширять, але зроблять більш статичним. Завжди пам’ятайте, що за допомогою відповідного відтінку, ми можемо впливати на настрій жителів і візуально змінити пропорції кімнат. Теплі і світлі відтінки дають відчуття теплоти і легкості. Холодні і світлі колірні композиції допомагають розслабитися. Прохолодні тони можуть візуально збільшити кімнату, теплі – зменшити, але зробити її затишною.

Але як же колір підлоги впливає на кімнату? Якщо ви хочете отримати ефект легкості і простору – варто вибирати світлу підлогу. Темні сильні відтінки мають тенденцію виробляти позитивні і несподівані ефекти, вони є ідеальною відправною точкою для створення контрастів. Наприклад, коричневий підлогу, в поєднанні зі світлими поверхнями розширює приміщення. А якщо на додаток до чорного або коричневого підлозі і блідим стінами пофарбувати стелю в схожий полам тон, то ми розширюємо простір, але знижуємо стелю, приміщення стане затишним і сучасним.

властивості статі

Властивості статі:

  • в поєднанні з блідими стінами і стелею розширює приміщення;
  • з блідими стінами зменшить глибину простору, додасть йому хороші пропорції;
  • кімната зі світлою підлогою і стінами здається просторіше;
  • темні стіни в кімнаті зі світлою підлогою і стелею підкреслюють горизонтальні лінії.

Уникайте наступних дій:

  • Якщо все простір має один і той же темний колір, воно втрачає свою форму.
  • Занадто багато сірих і чорних відтінків будуть робити приміщення похмурим, позбавленим світла і атмосфери, додайте світла такому приміщенню і яскравих доповнень.
  • Світлий стеля, в поєднання з іншими темними поверхнями створює відчуття замкнутого простору.
  • Світла підлога в поєднанні з темними іншими поверхнями створює ефект тунелю.

Темна підлога – світлі стіни і стеля

Хто з нас, дивлячись на красиві фотографії з каталогів, не мріяв про просторій квартирі з величезними кімнатами? Для більшості з нас реальність не дозволяє реалізувати ці мрії, тому що життєвий простір не гумова, і воно не може бути змінено будь-яким чином. Проте є спосіб, як без переміщення стін візуально збільшити кімнату і додати простору.

Якщо у вас темна підлога, які стіни вибрати? Кращий спосіб оптично збільшити і розширити приміщення – використовувати дуже світлі фарби або шпалери на стінах і стелі. У цьому випадку доцільно використовувати один і той же відтінок на всіх поверхнях. Стіни і стеля зіллються разом, що створить враження великого, відкритого простору. Таке рішення візуально додасть в приміщення більшу кількість повітря, а маса всіх предметів ляже на підлогу. Цей ефект особливо помітний, коли глибокий колір підлогового покриття повторюється в декоративних елементах, які використовуються в облаштуванні, таких, наприклад, як подушки, пледи та інші доповнення.Темна підлога - світлі стіни і стеля

Ідеальним рішенням для сірого покриття для підлоги, наприклад під бетон або мармур, буде забарвлення інших поверхонь фарбою білого кольору з легким відтінком сірості. Нейтральний, м’який сіруватий відтінок створить дивно глибокий контраст з сірим підлогою, надаючи інтер’єру не тільки відчуття простору, але і роблячи приміщення більш витонченим.

Темні підлогу і стелю – світлі стіни

Темні підлогу і стелю - світлі стіниБільшість людей думають, що стеля повинна бути завжди світлим. Дизайнери мають намір зламати ці стереотипи, доводячи, що насичений колір також є хорошою ідеєю. Глибокий колір над головою ідеально підходить для великих кімнат, де ви хочете додати інтер’єру тепла.

Темне підлогове покриття в поєднанні з таким же відтінком над головою створюють таємничу атмосферу, але, при цьому, оптично зменшують кімнату в висоту. Світлі стіни ще більше розширюють її. Використовуючи різний вибір кольорів, ви можете створити інтер’єр оптично абсолютно різних розмірів без радикальної перебудови.

Темні підлогу і стелю - світлі стіни

Щоб отримати ефект візуально низького, але розширеного інтер’єру, при фарбуванні стін слід використовувати світлий колір, а для стелі сірі кольори. Таке поєднання підходить для квартир з дуже високою стелею, який вам доставляє дискомфорт, і ви хочете візуально трохи скоротити приміщення по висоті.

Темна підлога і стіни – світла стеля

Темні стіни в наближеному або тому ж кольорі, що і покриття для підлоги можуть бути дуже гарними і елегантними, але люди часто бояться застосовувати це трюк в дизайні інтер’єру. Не варто боятися сірого і чорного кольору. Такі стіни є відмінним вибором, зрозуміло, якщо кімната не дуже маленька. Це не обов’язково повинен бути густий сірий або коричневий, можуть бути і більш ясні відтінки, які будуть гармоніювати з покриттям підлоги – беж, кава з молоком, димчастий і т.д.

Темна підлога і стіни - світла стеля

Темна підлога і стіни - світла стеля

Насичений, темний колір підлоги і стін в поєднанні з легким відтінком над головою додає внутрішню інтимність. Може навіть здатися, що світло потрапляє зверху. Цей оптичний трюк є відмінним вибором для людей, які залежать від настрою і почуття приватності. Коричневі відтінки, що використовуються таким чином, зменшують приміщення і створюють інтимну і затишну атмосферу, заспокоюють і розслаблюють.

Темна підлога і стіни - світла стеля

Незалежно від того, якого розміру ваша квартира або будинок, вам не доведеться робити капітальний ремонт, щоб додати приміщенню інший вид. Досить правильно підібрати відтінок фарби або шпалер і застосувати деякі хитрощі, щоб обдурити очей. Тим самим можна зробити приміщення зміненим до невпізнання.

Таким чином, колір і стиль вашого статі матиме значний вплив на зовнішній вигляд вашого житла. Ось чому підлоги доступні практично в необмеженій кількості відтінків, стилів і дизайнів. Колір є найбільш важливим елементом в дизайні кімнат. Багато часу ми проводимо в приміщеннях з певним кольором, який може стимулювати або заспокоїти нас, особливо це важливо, коли мова йде про колір статі. У поєднанні з текстурою колір є напрямних елементом в дизайні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *