Терміни посіву червневої капустиПочаток літо зовсім не радує великою кількістю овочів – подекуди вже можна назбирати перші ранні огірочки, редиску і капусту, якщо вчасно зробити її посадку. Дуже популярна серед дачників капуста червнева. Коли сіяти на розсаду її насіння, і який догляд необхідний рослині? Відповіді на ці питання ми ми пропонуємо вам дізнатися з цієї статті.

Терміни посіву червневої капусти
Капуста червнева – коли сіяти на розсаду?

Насіння червневої капусти – терміни посіву

Деякі дачники обмежують вирощування капусти на своїй дачній ділянці один, найпопулярнішим видом – білокачанної капустою. Однак сьогодні існує велика різноманітність різних сортів, навіть скоростиглих. Червнева капуста – відмінне рішення для тих, хто хоче вже на початку літа насолоджуватися власне вирощеної соковитою, здоровою, смачною капустою. Для цього необхідно подбати про наявність розсади, яка вирощується за допомогою насіння. Як це правильно робити?

Терміни посіву червневої капусти

Посадка насіння складається з таких етапів:

  • Вибір посадкового матеріалу. Насіння краще купувати в спеціалізованих магазинах, а не віддавати перевагу стихійним ринкам. Саме насіннячко капусти має бути цілим, з рівними краями.
  • Обробка насіння. Після того, як посадковий матеріал підібраний, його потрібно обробити захисними речовинами. Фахівці рекомендують використовувати для цього розчин марганцівки. Тільки не варто перестаратися з кількістю гранул, інакше існує небезпека пошкодження кореневої системи.
  • Вибір ємностей для розсади. Оскільки не всі насіння капусти сходять, практичніше посіяти їх в одну велику ємність, наприклад, дерев’яний ящик. Якщо такого немає, тоді можна скористатися звичайним горщиком для квітів.
  • Підготовка субстрату. Щоб рослина була здоровою і міцним, грунт повинен включати в себе всі необхідні мікроелементи і мінерали. Також вона не повинна бути кислою. Добре допомагає змішування садового грунту з торфом, кокосовими брикетами або компостом. В останньому випадку важливо простежити, щоб не було шкідників.
  • Створення дренажної системи. Застій вологи у коренів – основна причина їх загибелі. Щоб цього уникнути ми рекомендуємо вам подумати про створення невеликої дренажної системи. Зробити її нескладно – достатньо використовувати великий камінь або керамзит.

Терміни посіву червневої капустиКоли ж потрібно садити насіння на розсаду червневої капусти? Оптимальний час – початок травня. Перші паростки з’являться вже через 2 тижні. Це буде говорити про те, що розсада готова для пересаджування у відкритий грунт. Виконавши всі рекомендації, ви зможете вже в червні насолоджуватися першим урожаєм свіжої капусти.

Терміни посіву червневої капусти

Догляд за розсадою червневої капусти

Які умови необхідно створити рослині? Ця ранньостиглий капуста зовсім невибаглива до догляду, не потребує частих поливах і прекрасно переносить негативні кліматичні чинники, включаючи холод. Дачникам, які рідко відвідують свою ділянку в силу зайнятості, цей варіант ідеально підходить. Єдине, що за чим доведеться стежити:

  • Полив. Капусту ні в якому разі не можна заливати великою кількістю води, інакше коренева система рослини відразу ж почне гнити. Поливати краще теплою водою, уникаючи сильного натиску. Залежно від температури повітря і кількості опадів, регулюється режим поливу.
  • Добриво. Без хороших підгодівлі рослина ніколи не стане здоровим і не принесе багатий урожай. Ми рекомендуємо віддавати перевагу народним методам і екологічно чистих речовин. Хімія негативно позначиться на смакових якостях рослини і здоров’я тих, хто буде її вживати.
  • Розпушування. Потрібно видаляти бур’яни, не допускаючи їх проростання. Найлегше це робити за допомогою розпушування.

Терміни посіву червневої капусти

Отже, капуста червнева – коли сіяти на розсаду і як за нею доглядати – ця інформація обов’язково допоможе вам отримати багатий урожай якісних продуктів.

Дивіться також відео: 

Насіння капусти »Червнева«

https://youtube.com/watch?v=B0Jv0Mic92IЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *