Трансформери і великі дитячі шафи для іграшок в дитячу кімнатуТрансформери і великі дитячі шафи для іграшок в дитячу кімнату

Організовуючи і плануючи інтер’єр шафи в дитячу кімнату, ви можете дозволити своїй уяві розігратися. Але не забувайте про безпеку маленьких жителів кімнати. Незалежно від віку дитини в дитячій завжди багато речей: одяг, іграшки, ігри, головоломки, книги, рюкзаки, ролики, скейти, CD-плеєр і багато іншого. У складному завданні підтримки порядку вам допоможе просторий гардероб або зручний компактний шафа-трансформер, що включає в себе сам гардероб, а також полки для книг і іграшок, відсіки з висувними ящиками, ліжко і письмовий стіл.

У велика шафа можна помістити все іграшки та одяг, тим самим забезпечивши дитину адекватними умовами для гри, відпочинку та навчання.

Великі дитячі шафи для невеликих дослідників

Кожна дитина пізнає світ по-різному, різні віку мають різні потреби. Ось чому так важко визначити модель шафи, так як деталі будуть залежати від віку дитини.

Великі дитячі шафи

Універсальна порада одна: шафа в дитячій кімнаті повинен бути по можливості великою, щоб вмістити всі необхідні речі.

Великі дитячі шафи

Шафа для дітей молодшого віку

Конструкція, як правило, ділиться на простір доступне для дитини – в нижній частині шафи, і простір, доступне для батьків – у верхній частині.

  • Нижня частина – це шафи для іграшок в дитячу кімнату. Вона повинна включати в себе полки для ігор та іграшок, книг, машинок і ляльок, висувні ящики з конструкторами і маленькими іграшками. У відділі для одягу повинно бути багато полиць.
  • Верхня частина – для одягу. Дитячий одяг – будь це футболки або штани зберігаються, як правило, в складеному вигляді. Деяка одяг зберігається на вішалках, тому, по крайней мере, одна труба для вішалок потрібно, щоб повісити куртки, штани або плаття для дівчаток.

Розміри дитячих шаф для дітей дошкільнят

Звичайно, з часом, коли дитина підросте, іграшки можуть зайняти менше місця. Якщо ми не хочемо, щоб вони займали всю підлогу і весь простір дитячої кімнати, а також поширювалися по всій квартирі, то нижня частина шафи або можливо великий нижній відсік варто виділити тільки під іграшки і цього ще може бути недостатньо. Тому варто проектувати відразу великі шафи для іграшок в дитячу кімнату, або модульні шафи, які будуть включати невеликі комоди і полки. У майбутньому, коли дитина підросте, і буде ходити в середню школу, іграшки будуть прибрані з дитячої за непотрібністю, а місце, що звільнилося буде витрачено на зберігання білизни або спортивного інтентаря.

Розміри дитячих шаф для дітей дошкільнят

Вибір фасадів на шафу для малюка, наклейки на дитячі шафи

В ідеалі в дитячий шафа підійдуть розсувні двері, які будуть приховувати весь інтер’єр шафи, не займаючи додатковий простір при відкриванні.

Розсувні двері можуть бути зроблені в будь-якому кольорі, можна використовувати друк на фасади шаф або наклейки на дитячі шафи, обрані під захоплення малюка. Крім того, двері може бути покрита графікою або фотографіями. Це може бути дзеркальне скло, проклеєне безпечної плівкою, яка вбереже від осколків у разі його руйнування. Дуже важливо, щоб шафи в дитячій кімнаті можна було легко утримувати в чистоті, так як діти можуть клеїти на них наклейки, малювати на них олівцями і фарбами. Класичні фасади з ДСП або МДФ найкраще підійдуть для цієї мети. Просто протріть їх вологою ганчіркою, щоб вони знову виглядали як нові.

Вибираємо гарні меблі на багато років

Незалежно від обраного матеріалу або кольору, двері шафи повинні бути безпечні. Розсувні двері може бути встановлена ​​на поліпшені механізми безпеки для дитини. Спеціальні механізми можуть уповільнити рух двері перед закриттям, тим самим запобігаючи здавлювання руки дитини. Така шафа, безумовно, полегшить життя батьків, які можуть легко і швидко заховати розкидані іграшки і цілий стос одягу улюбленої дитини.Подбайте, щоб у ньому вільно висіли і не м’яли шкільні брюки, а довжини було досить з розрахунком на кілька років. Бажано також спроектувати окремі полки для білизни, НОКов, щоб дитина змогла сам швидко одягнутися вранці, не витрачаючи час на пошуки свого одягу.

Вибираючи меблі для дитячої кімнати, краще всього зробити ставку на практичних рішеннях. В даний час доступна, наприклад, модульні меблі, яка в змозі виконувати свої функції протягом багатьох років.

Вибираємо гарні меблі

Дитяча кімната дуже часто є об’єктом занепокоєння для батьків. Підтримка порядку з великою кількістю одягу, дрібничок і книг – це не легке завдання. При приборканні «хаосу», безумовно, допоможе просторий і добре розроблений шафа. Це не просто комфорт з точки зору батьків, який має більше шансів контролювати чистоту і порядок в дитячій, а й для дитини, який вчиться піклуватися про своїх речах. Ця звичка повинна вироблятися з раннього віку.

Неймовірно зручним може бути шафа з розсувними дверима з модульним поділом, яке забезпечує в можливість функціонально організувати простір. В одній частині шафи можна зберігати одяг, іншу частину використовувати для іграшок, навчальних посібників і необхідних у вихованні дитини предметів, які можуть бути приховані від очей відвідувачів.

Вибираємо гарні меблі

Перш, ніж ви зважитеся на вибір меблів для дитячої кімнати, розрахуйте, скільки місця потрібно для одягу, і скільки для шкільних речей та іграшок. В організації зручного способу зберігання одягу допоможе система вішалок для одягу, прості системи полиць, ящиків і кошиків. Не забувайте, що гардероб, слід проектувати на кілька років, він повинен дивитися в майбутнє, іншими словами – рости разом з вашою дитиною.

Вибираємо гарні меблі

Дитяче ліжко-шафа трансформер

Для невеликої дитячої кімнати хорошим рішенням буде дитячий шафа, який трансформується в ліжко різними способами. Така конструкція може мати ліжко на другому поверсі, до якої повинна вести безпечна сходи. Дитячі меблі трансформер стіл-ліжко-шафа – це модель три в одному, вона включає до складу також робочий стіл і полки для книг, підручників і іграшок.

Фото. Компактні дитячі двоярусні ліжка зі столом і шафою

А також це можуть бути моделі шафи-трансформера для двох дітей або з ліжком внизу.

Шафи з столом в дитячу трансформери – це відмінне рішення для малогабаритних квартир, вони дозволяють чудово економити місце.

Додаткові відділення

пластикові прозорі контейнериПри проектуванні бажано передбачити великі полки і вертикальні відсіки, в яких ви зможете заховати, наприклад, скейт, ролики. Щоб шафа завжди щільно закривався зручно використовувати механізм з автоматичним закриванням дверей. Ця система буде гарантувати безпечне закривання дверей. Ящики можна використовувати в якості сховища для білизни, головних уборів та іншого одягу. Вони підходять і для іграшок.

Порядок в кімнаті також принесуть пластикові прозорі контейнери, в яких ви можете легко контролювати вміст. Розміщення в нижній частині шафи, вони допоможуть малятам в контролі і зміст речей в порядку. Симпатичні яскраві ящики можна розташувати також уздовж однієї із стін.

Для дітей молодшого віку можна облаштувати гардероб таким чином, щоб створити сегмент одягу і куточок з полицями для іграшок. Коли ваш малюк підросте, зона для іграшок зможете бути перетворена у відповідний модуль для інших речей. Добре покажуть себе панелі з МДФ. Їх поверхня легко чистити, крім того, вони антистатичні.

Шафи в дитячу кімнату

Друк на дверях меблів і наклейки додадуть шафі особливий характер, що гармонує з побажаннями дитини. При виборі кольору і мотиву, а також елементів декорації слід уникати занадто великої кількості плакатів і непотрібних гаджетів, які приносять відчуття хаосу і безладу.

Друк на меблях може бути зроблена на фронтах

Друк на меблях може бути зроблена на фронтах з клеєного бруса, на склі або на звичайній плівці ПВХ. Ця форма прикраси міцна і стійка до впливу вологи, механічних пошкоджень і подряпин.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *