Умивальники вбудовані в стільницю, вбудований умивальник для ванноїУмивальники вбудовані в стільницю

Вбудований умивальник: що ви повинні знати про вибір та встановлення? Що треба перевірити, перш ніж вбудовується умивальник купити?

Інноваційні раковини з сучасної кераміки для ванних кімнат мають багато цікавих дизайнерських і функціональних рішень.

Умивальники вбудовані в стільницю є надзвичайно привабливим рішенням в організації елегантною ванної кімнати. Чашевидних форма раковини в поєднанні з окремою ванною і унітазом, дозволять розкрити весь потенціал навіть невеликого ексклюзивного СПА. Умивальник вбудовуваний в стільницю – це також спосіб створити практичне простір навколо. Місце на великій поверхні навколо раковини може бути використано для розміщення мила і гігієнічних аксесуарів, косметики та засобів гігієни, контейнерів для пензликів, плетених кошиків для кремів і косметики по догляду за шкірою, скрабів та масок, і декоративних флаконів духів.

Вбудований умивальник для ванної: легкість в просторі

Вбудована раковина також додасть легкість інтер’єру, звільнивши місце, на якому можна розмістити необхідне обладнання ванній в невеликому просторі. Декоративні хромовані крани-змішувачі та цікаві ідеї на стільниці, наприклад, покриття з пористої текстурою, скляні стільниці під умивальник у ванну, або навіть декоративні дерев’яні стільниці під раковину своїми руками, все це здатне створити унікальний дизайн інтер’єру, завдяки використанню оригінальних матеріалів.

Вбудовувані умивальники під стільницю: вибір і установка

Для того щоб вражаюча краса вбудованих умивальників для ванної кімнати поєднувалася також з функціональністю, варто пам’ятати кілька технічних аспектів у виборі і установці вбудованої раковини. Завдяки їм, можна приймати найбільш правильні рішення і без праці вибрати стільницю для раковини з урахуванням ваших потреб.

Вбудовані умивальники фотоВбудовані умивальники фото

  • Основа. Майте на увазі, що стільниця повинна бути стійкою до дії вологи. Вона може бути виготовлена ​​з композитного каменю, просоченого бетону або керамічної плитки для облицювання стін. Якщо це деревина, то треба вибирати екзотичні її види (мербау, тик, бамбук).
  • Форма стільниці. Чим менше умивальник, тим більше повинна бути ширина поверхні навколо нього. Чим більше умивальник, тим стільниця повинна бути глибше. В результаті, вода не буде розливатися навколо.
  • Монтажна висота. Монтажна висота раковини також має істотне значення. Занадто низька змусить вас незручно нагинатися, однак це може бути зручно в будинку, де є маленькі діти. Вбудована раковина, встановлена ​​занадто високо, буде викликати проблеми з водою, що стікає по ліктях. Оптимальна висота раковини становить від 80 до 90 см (в залежності від зросту дорослої користувача).
  • Змішувач для умивальника вбудовується. Змішувач настінний треба монтувати над столом на 25-35 см вище верхнього краю раковини. Вибираючи змішувач, пам’ятайте, що мінімальна відстань від кінця носика до нижньої частини раковини має становити 17 см. В ідеалі, якщо потік води потрапляє прямо в отвір зливу.
  • Важливі деталі. Контактну лінію стику стільниці і раковини ви можете обробити силіконом, захищаючи її від попадання вологи. Невелика відстань між стіною і раковиною необхідно для регулярного догляду за простором навколо.

Подібні рішення застосовуються дизайнерами вже досить давно і набувають все більше і більше прихильників. Такий варіант робить нашу ванну кімнату дуже зручною і сучасною. Менша кількість незручних просторів, прямі лінії і більш раціональний розподіл простору революційно перетворюють її. Значно полегшується також прибирання, так як сучасні покриття досить легко містити в чистоті, а також зменшується важкодоступне для догляду простір. Різні матеріали дозволяють створювати різні стилізації від розкішної класики, до сучасного мінімалізму.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *