Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощуванняБувалі дачники з задоволенням висаджують на своїх ділянках томати Мазаріні зважаючи на їх досить високої врожайності і легкості догляду. Це важлива перевага в порівнянні з іншими популярними сортами томатів, допомогло Мазаріні домогтися такої любові навіть початківців садівників. Томати цього сорту можна вирощувати як в теплицях, на закритому ґрунті, так і на відкритому ґрунті, іноді використовуючи накриття плівкою, іноді без неї. Все залежить тільки від особливостей клімату конкретного регіону, де буде вирощуватися томат «Мазаріні», врожайність якого вразить навіть досвідчених дачників.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощування
Томат «Мазаріні», врожайність

Мазаріні – багатий урожай соковитих плодів

Основні переваги вирощування томата Мазаріні:

 • Стійкість до зараження захворюваннями.
 • висока врожайність.
 • легкість догляду.
 • Досить хороша переносимість незначних температурних коливань.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощування

Слід зазначити ряд особливостей сорту Мазаріні. Наприклад, обов’язковим є пасинкування томатів, з огляду на їх стрімкого зростання, а також підв’язування пагонів. Вплив температури повітря на якість і кількість томатів – основний критерій, який важливо враховувати кожному дачникові. На відкритих грядках Мазаріні можна вирощувати тільки в регіонах, які мають досить тепле літо, там же, де таких умов немає, цей томат прекрасно виросте в теплиці. Плоди Мазаріні відрізняє великий розмір, вони можуть досягати ваги в кілограм. Відмінною особливістю цього сорту можна назвати збір їх в недостиглому вигляді, після чого вони добре дозрівають навіть на підвіконні.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощування

Відмінні риси помідорів Мазаріні:

 • Досить високі кущі, окремі особини можуть досягати двох метрів. Завдяки чому їх відносять до індетермінатний сорт.
 • Кожен кущ має багату листя насиченого зеленого кольору.
 • На одній руці може утворитися до шести великих плодів.
 • Томати Мазаріні за своєю формою нагадують серце, м’якоть у них досить м’ясиста і цукрова.
 • Шкірка у помідорів цього сорту досить щільна, завдяки чому вони рідко розтріскуються.
 • Насіння в томаті трохи, тому вони кращі для використання в салатах.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощуванняПравила вирощування томата Мазаріні

Вирощування томатів сорту Мазаріні не завдасть дачнику особливого клопоту, за умови дотримання ряду правил:

 • На розсаду томати цього сорту слід висаджувати приблизно за шістдесят днів до наміченої дати висадки в грунт теплиці або на городі. Насіння не потрібно вкопувати, досить просто присипати землею.
 • Розсаджують розсади по окремих ємностей відразу ж після появи листочків на кущах. Після такого поділу важливо провести підгодівлю культури рідкими добривами.
 • Важливо проводити регулярне загартовування розсади на відкритому повітрі.
 • Перед висадкою розсади у відкритому грунті, його потрібно обов’язково підготувати: провести розпушування і удобрити.
 • Кущі висаджують на значній відстані один від одного: на одному квадратному метрі не більше трьох штук.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощування

Після висаджування в грунт, томати потрібно обов’язково підгодовувати один раз в три тижні. Дуже важливо відразу ж після висаджування розсади, підв’язати її до опори і сформувати тільки одне стебло, що дозволить виростити томати великого розміру. Необхідно вчасно знімати дозрілі плоди, інакше вони будуть обтяжувати кущ, і випивати з нього соки, які знадобляться для дозрівання нових томатів. Для запобігання розвитку захворювань потрібно додавати в грунт розчин купоросу і марганцю.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощування

томат Мазаріні, врожайність якого велика, як і інші сорти, може постраждати від шкідників, з якими потрібно негайно починати боротьбу. Якщо з’являється попелиця, кущі потрібно обробляти мильним розчином. У разі навали слимаків досить добре допомагає нашатир. Підводячи підсумки, варто зазначити, що томати Мазаріні – це відмінний вибір, як для початківця, так і для досвідченого дачника. Варто докласти зусиль і забезпечити помідорів цього сорту належний догляд, і відмінний урожай обов’язково винагородить господаря за витрачені зусилля.

Урожайність томата Мазаріні. особливості вирощування

Дивіться також відео:

МазарініЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *