Установка пластикового льоху: переваги і недолікиНе так давно з’явилися пластикові льоху для заміських ділянок. Це конструкції, які є альтернативою погребах, які виконуються з каменю чи бетону. Отже, сьогодні на dacha-svoimi-rukami.com ми розглянемо переваги і недоліки пластикового льоху.

пластиковий льох – це конструкція із спеціальних полімерів (кесон), яка має ребра жорсткості, іноді їх може і не бути, якщо конструкція невелика. Є також герметична ляда, а також сходи для спуску. Залежно від бажань і можливостей господаря можна знайти різні види погребів з пластика і виробники пропонують різну комплектацію.

Установка пластикового льоху: переваги і недоліки

Найчастіше льоху з пластика встановлюють на дачі. Якщо у вас є достатньо грошей, то можна купити велику конструкцію, яка буде мати утеплювач зі скловолокна.

А тепер поговоримо про переваги пластикового льоху. Так, можна встановлювати льоху на будь-яких ділянках. При цьому не важливо, який є рівень грунтових вод. Не потрібно наймати робітників, які виконають внутрішню обробку, так само, як і самому не доведеться витрачати на цю роботу час.

Установка пластикового льоху: переваги і недоліки

Установка пластикового льоху

Установку пластикового льоху можна провести не тільки на відкритій ділянці, а й під навісом, наприклад. Будь-які температурні перепади і вологість не страшна пластиковому виробу. Можна забути про комах і гризунів в підвалі. У пластиковому кесоні для льоху їм не буде ніяких шансів поживитися. Експерти запевняють, що правильний монтаж і експлуатація конструкції здатні збільшити експлуатаційний термін до п’ятдесяти років.

Установка пластикового льоху: переваги і недоліки

Зрозуміло, є і недоліки пластикових кессонов для льохів, які змушують людей використовувати на своїх ділянках традиційні підвали і дачні льоху:

  • Так, вартість пластикової конструкції досить велика. Якщо зіставити витрати на створення звичайного льоху, то можна буде переконатися в тому, що пластикова конструкція буде коштувати на п’ятдесят відсотків дорожче.
  • Ще одна незручність – це заздалегідь підготовлений котлован. Пластикові льоху мають стандартні розміри. Тому підгонка за розмірами котловану відбувається складно і довго. Якщо поміркувати, що вартість – це головна вада. Однак якщо ви купите собі такий льох, то можна буде забути про те, що таке побілка стін, цькування гризунів і комах.

Як не крути, завжди повертаємося до переваг.

При покупці рекомендуємо звернути увагу на те, що льохи із пластику зроблені їх екологічно чистих матеріалів. Однак потрібно все одно попросити у продавця сертифікат якості продукції. Також уважно дивимося, щоб не було заводського браку.

Однозначно можна сказати, що монтаж пластикового льоху потрібно довіряти фахівцям, які не тільки мають потрібний досвід і інструменти, а й правильно допоможуть визначитися з місцем установки льоху.При покупці завжди потрібно цікавитися, чи проводить продавець монтаж конструкції. Решта робіт, які пов’язані з внутрішнім обладнанням підвалу, можна виконувати самостійно.

Пластикові льоху обов’язково мають вентиляційні канали. Але, як правило, виробники пропонують стандартну вентиляцію. Часто доводиться її модернізувати. Так, при зберіганні великої кількості продуктів потрібно ставити примусову вентиляцію, інакше з’являться випаровування.

Розмір сховища грає важливу роль. Якщо вам не подобаються стандартні конструкції, то можна зробити льох на замовлення, однак таке задоволення буде дорого коштувати.

Установка пластикового льоху: переваги і недоліки

Монтаж кесона на ділянці

Монтаж пластикового корпусу проводиться в кілька етапів. Спочатку риється котлован потрібного розміру. Далі проводиться його зміцнення, монтаж підлоги плити. Конструкція кріпиться до підлоги спеціальними болтами. Зрештою, залишається тільки засипати з боків льох з зовнішньої сторони.

Якщо на вашій ділянці мало місця, то вже тут можна зіткнутися з труднощами монтажу. Мало місця – означає неможливість заїхати на ділянку екскаватори. Всі роботи доводиться робити вручну.

Зате бетонну плиту навряд чи вийде опустити вручну на дно котловану. Тому часто її заливають прямо там.

Як вже говорилося раніше, пластикові конструкції не схильні до дії вологи і вогкості. Однак грунтові води настільки можуть мати велику силу, що просто видавлюють пластиковий льох – кесон з землі. Ось чому необхідно на дно котловану класти залізобетонну плиту, до якої і буде прикріплено підставу пластикового льоху – кесона.

Установка пластикового льоху: переваги і недоліки

Однак холод і тепло легко просочуються через пластик. Тому є привід потурбуватися про те, щоб утеплити конструкцію. Незважаючи на те, що краще вважається стеклопластіковий корпус льоху, його все одно потрібно утеплювати.

На заміській ділянці дуже зручно зберігати зібраний з грядок урожай в погребі. Якщо ваш старий традиційний підвал продірявився, то потрібно купувати пластикову конструкцію. На сьогоднішній день в асортименті спеціалізованих магазинів можна знайти безліч конструкцій із пластику.

Установка пластикового льоху: переваги і недоліки

наприклад, безшовний пластиковий льох Тінгард – це бюджетний варіант льоху, який найчастіше купують люди на дачні ділянки з за хорошої ціни. Технологія виготовлення – ротаційна формування. Але льох Тритон (виробник Росія: Експоком-пласт) виготовляється зі спеціальних листів поліетилену. Для з’єднання використовується екструзионная зварювання.

При купівлі того чи іншого пластикового льоху на дачну ділянку важливо консультуватися з усіх питань з професіоналами. Важливо знати, що можна зберігати в такому погребі, як, скільки і так далі. Покупець вибирає будь-який варіант льоху, який підійде на його ділянку. Звичайно ж, орієнтуватися треба на ціну.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *